הי אתי ! בטח תחשבי שאני מתלהבת על זה שנכנסתי לכאן, אבל אני חייבת לספר על אתמול !!!!!!!!!!!!

אתמול הייתי בצהריים בטיפול פעם ראשונה אצל אתי. אחותי הגדולה היתה אצלה לפני חצי שנה ואמא שלי רצתה שאני גם ילך. זה היה מדהים!חבל על הזמן! בהתחלה שכבתי במיטה והיא עשתה את הטיפולים עם האנרגיה. וכל דבר שהיא עשתה היא הסבירה לי כי בהתחלה אמרתי לה שאני לא מכירה וזה קצת מפחיד אותי. היו ממש קטעים שיצא לה מהידיים מן כזה חום חזק, שחשבתי שהיא שמה לי נר ליד הפנים. הייתי בהלם כי אף פעם לא הייתי בדבר כזה, אז פתחתי את העיניים והצצתי לראות אם זה באמת היא עושה את החום. אחר כך עשינו כל מיני תרגילים כאלה ואחר כך היא עשתה לי "דמיון מודרך" שהיא גם הקליטה אותו על קסטה. זה לא היה מן קטע שאני עוצמת עיניים והיא אומרת לי מה לעשות אלא היא ממש דיברה איתי ואני ממש באמת ראיתי את הדברים ועניתי לה כל הזמן על השאלות שלה. זה היה מהמם! בהתחלה חשבתי שכל הדמיון מודרך הזה בולשיט כי חשבתי שאנחנו ממציאים את זה, אבל אחרי שעשיתי את הדבר הזה ראיתי ממש שכאילו מראים לי סרט ואני רק מספרת מה אני רואה. עכשיו אני צריכה להקשיב לקסטה הזאת כל יום ולעשות כל מיני תרגילים שהיא אמרה לי. והכי הרבה אני מתלהבת מזה שבאתי לטיפול הזה בגלל בעיה שיש לי במעיים שבגללה אני כל הזמן לוקחת כדורים והם ממש לא עוזרים ויש לי כאבים חזקים כל לילה. ואתמול פשוט לא היה לי כלום !!!! ממש. חזרתי בצוהרים והיום הלכתי לבית ספר כרגיל! שום דבר. כאילו הכל נעלם! בטיפול דיברנו על זה שלא הכל צריך לספר, אבל אחרי שאתי אמרה לי על הפורום הזה הרגשתי שאני כן רוצה לספר כי זה היה מדהים. זהו. בשבוע הבא אני ילך שוב ואולי יהיה לי עוד מה לספר. שבוע טוב. וגם תודה לאתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי