אתי שלום ...... שאלה לגבי הפרעות קשב וריכוז אצל ילד .....

קודם כל אני רוצה להודות בכך שאני מאוד מאוד נהנה לקרוא את התגובות שלך לשאלות הנשאלות בפורום. ברצוני לבקש ממך עזרה בלהנחות אותי, איך לטפל בילד עם הפרעות בקשב וריכוז. האם אני צריך למוסס אנרגטית את הפחדים של הילד בכל היקומים ועולמות ובכל מי שקשור עליו אנרגטית ? האם צריך לקבל הסכמה לטיפול מהילד או מספיק הסכמה של אחד ההורים? האם אני צריך לעבוד אנרגטית על איבר מסויים בגוף ? האם צריך להקרין איזשהו צבע אל הילד או אולי צבע משלים? האם טיפול אנרגטי יכול להיות מוצלח כאשר הילד לוקח תרופות פסיכיאטריות כדי שיעשו לו איזשהו איזון כימי במח? אני מאוד מבקש לקבל הכוונה ממך. תודה רבה מראש, אריה

אז ככה ........

הילד בן 7.5 לוקח חצי כדור רספירדרל (שווה ל 5 מיליגרם) חצי כדור פרוזק 10 מיליגרם רטלין היכולות שלי.... קשה קצת לדבר על היכולות שלי כי אני אדם צנוע, והצניעות היא אחת מאלף התכונות המדהימות שלי .... טוב קצת התבדחתי :-) יש ביכולתי להקרין צבעים, לפעמים רואה הילות (רק כאשר אדם נמצא מול קיר לבן), יכול להטעין אנרגטית איברים, למשוך עודף אנרגיה, למוסס חרדות , לשחרר מישויות, למוסס רמות אנרגטיות של המטופל וכל מי שקשור עליו אנרגטית, יש לי אפשרות לעבוד בדימיון מודרך אך בקשב וריכוז קימת בעיה כי הילד לא מרוכז. יש לי אפשרות לטפל גם פיזית דרך טיפול בשיאצ'ו. אינני עובד כמטפל, אני אדם שכיר. כאשר פונים אלי בבקשה של עזרה אני משתדל לעזור (ללא תשלום). לפני כעשר שנים במקרה או לא במקרה הגעתי לתחום של ביואנרגיה. בהתחלה קראתי ספרים כדי להבין (כולל ספרים של רפי רוזן)אך ככל שקראתי יותר התחלתי להתבלבל ואז הלכתי ללמוד הילינג וביואנרגיה. למדתי אצל ארז ממכללת היקום ברמת גן. בשלב מאוחר יותר למדתי שיאצ'ו מכיוון שראיתי שיש אנשים המתחברים לטיפול או יותר נכון מרגישים את הטיפול, רק כאשר קיים מגע בין המטפל למטופל, ואז דרך טיפול בשיאצ'ו שילבתי את הביואנרגיה בטיפול. זהו המסלול שעברתי. אני עוזר ולא עובד בתחום, מהסיבה שאני מרגיש שיש לי עוד הרבה הרבה מה ללמוד. תודה ויום נפלא, אריה

תודה רבה. קבלי ממני

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר