הי עופר, מצטערת על העיכוב, להלן תשובה.

אני בשוק ! אני בהלם !...

קראתי את תשובתך והרגשתי שהסנטר שלי נוגע עוד שניה בשטיח !... זה היה מדוייק באופן מדהים. וכעת אפרט, לבקשתך: במאי 2002 , נסעתי עם חבר טוב שלי על אופנוע (הוא נהג) כשלפתע מכונית בלמה בבת אחת. נכנסנו במכונית ואני עפתי עד מלפניה ! נחתתי על הברכיים והתרסקה לי ממש כל ברך ימין. הייתי צריך לעבור הרבה שיקומים כדי ללכת כמו שאני הולך היום. בסה"כ יכולתי להיפצע קשה יותר. הדבר הראשון שהתקשר לי עם עניין של דברים שמעבר לשליטתי בסיפור הזה, הוא שאני ראיתי שזה הולך לקרות ולא יכולתי לעשות דבר. זה שיגע אותי, זה הטריף אותי ! כאילו שאתה רואה שאתה הולך להיפגע חזק ואתה מת שבאותה שניה יצמחו לך כנפיים ותוכל לעוף משם, אבל השליטה על חייך בידי מישהו אחר. בקשר לשאר הארועים. האמת, עד שכתבת לי כמו שכתבת, לא חשבתי שיש איזשהו קשר לתאונה, אבל במחשבה נוספת- הדברים התחילו להתחבר לי. ציינת את אוגוסט 2002, אז בעיקרון בסוף יולי 2002 החלפתי רכב. תיכננתי לעשות מערכת אזעקה ואמובילייזר, אבל כל הזמן דחיתי (כי היו דברים "חשובים" יותר לעשות...) ואז, כשהייתי בסרט עם חברים (האוטו היה בחניון!) פרצו לי וגנבו מערכת יקרה ועוד יותר חשוב, לפ-טופ שהיה לי באוטו, עם חומר חשוב ביותר, שגם לא היה לי איך לשחזר. זה אולי נשמע מגוחך להגיד- אבל הרגשתי שממש חרב עולמי, ממש התאבלתי על זה. לקח לי הרבה זמן להשתחרר (יכול להיות שאם זה עלה אצלך, עוד לא השתחררתי מזה בכלל?...) ב- 25 לנובמבר, האקסית שלי התחתנה. אפשר לומר שזה דבר שמעבר לשליטתי?... די שמחתי בשבילה, אבל בואי נאמר שהייתי מעדיף להיות זה שהיא מתחתנת איתו. זה בהחלט צבט בלב. (אגב- לא הייתי בחתונה, אם זה משנה משהו). בפברואר 2003, איבדתי את סבתא שלי. מאחר וגדלתי אצלה רוב שנות ילדותי הצעירה, היא היתה סוג של אמא בשבילי. הייתי קשור אליה מאד ולקחתי קשה את מותה. האמת היא שהרגשתי גם שזה ממש לא פייר, כי רוב שנות חייה הבוגרים היא היתה חולה ודווקא עד שנראה היה שמצבה סוף סוף משתפר והיא מתחזקת גם בגופה וגם מבחינת מצב הרוח, היא לקתה בדום לב ומתה. אז אפשר לומר שבחלק מהחוויות כאן באמת לא היתה לי שליטה, את עניין ה"מוגן" (חוץ מהתאונה) לא ממש הבנתי. לעניין החלומות- אני לא חולם הרבה (בכל אופן לא זוכר), אבל אני בהחלט יכול לומר שלפחות פעם בשבוע יש לי או חלומות מאד מאד מבולבלים, כאילו שאני לא מצליח להספיק לראות או להבין את התסריט או חלומות קצרים אבל ממש מבהילים. מה זה קשור לבית? אני לא ממש יודע על הדירה וגם אין לי כ"כ את מי לשאול. את יכולה לבדוק כזה דבר? מה זה אומר לנקות אנרגטית את הדירה? (זה הדבר הזה ששוטפים עם מי הים?) יש אנשים ספציפיים שעושים ניקויים כאלה? ציינת את המונח "וואקום אנרגטי"- האם את יכולה לפרט? אני מאד מאד מעריך את התשובה המפורטת ששלחת לי (ותודה ששלחת גם למייל האישי שלי) אפשר בהחלט לראות שהשקעת תשומת לב- תודה אני עדיין בהלם מהדיוק ולא כ"כ מבין איך בדיוק הוצאת את כל זה מהתמונה (הלא ממש מחמיאה למציאות) שלי (-; יום טוב עופר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי