שלום

אני מבקשת לשאול מדוע יש לי הרגשה של תקיעות בחיי וזה גם קורה בפועל,שום דבר לא מתקדם בחיי כבר המון שנים לא בנושא הזוגיות וגם בפרנסה. מדוע זה קורה לי? אשמח לתשובה. (תמונה שלי מצורפת פה) מודה מראש לודה תאריך לידה 2.11.82
bh.jpg

לא יודעת מדוע התמונה השניה שלי לא עלתה

הנה הוספתי אותה שוב תודה לודה

היי ארי

אפשר לשואל את השאלה לגבי הפרנסה קצת אחרת,אני רוצה לעסוק באומנות/במוזיקה ואני מאוד מרגישה שזה מתאים לי ואני ממש אוהבת מוזיקה ומשחק אז ללכת על זה או שלא?

היי ארי

ואיך אפשר לבדוק לפי מדיטציה מה הבעיה בפרנסה ולמה זה לא הולך לי? איך אפשר גם לבדוק מאיפה נובע החוסר הזוגי? תודה רבה לודה

שלום

אני מבקשת לשאול מדוע יש לי הרגשה של תקיעות בחיי וזה גם קורה בפועל,שום דבר לא מתקדם בחיי כבר המון שנים לא בנושא הזוגיות וגם בפרנסה. מדוע זה קורה לי? אשמח לתשובה. (תמונה שלי מצורפת פה) מודה מראש לודה תאריך לידה 2.11.82

תקיעות בחיים בתשובה ללודמילה

ללודמילה שלום, באבחון שבביורגונומי אפשרי מרחוק, נמצא שבשלוש השנים האחרונות, רמת האנרגיה בגופך נמוכה מהרצוי והיא הגורם העיקרי למצב בו את נמצאת. במצב זה את נמצאת כל הזמן בעייפות ובחוסר כוחות לדחוף דברים קדימה ובכל התחומים. הסיבה למצב זה קשורה להשפעה ההדדית בין ה"משלימים האנרגטיים" אליהם את קשורה אנרגטית. (קראי אודותם בקובץ המצורף) הטיפול הביורגונומי לוקח בחשבון עובדה חשובה זו ויעלה אותך על דרך חדשה ורק טובה יותר... ___________________________________ בברכה, יורם גני - המרכז לביורגונומי הרצאות, ריפוי וקורסים בביורגונומי הקליניקות, בתל-אביב ובחיפה 054-4449636

שלום יורם

כל החיים אני תקועה ושום דבר לא מתקדם אצלי ולא רק בשלוש השנים האחרונות. הציעו ללכת לטיפול ביאונרגטי ואני הוכלת מחר לטיפול. תודה על המידע.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר