זיהוי מטופל רק לפי שם+שם האמא+תאריך לידה !?

שלום רב, המטפל שלי, בביואינרגיה, {כל הנושא חדש לי}, ביקש ממני עבור מטופלים אחרים {שלא ראה}, רק את השם שלהם + שם האמא + תאריך הלידה. הוא לא ביקש תמונה שלהם, הוא לא ביקש שיגיעו אליו. היתכן וזה מספיק ? למה מתעורר בי ספק !?

האם אפשר .... ?

* האם אפשר לקבל הסבר קצר על הטיפול ביואינרגיה ? * האם טיפול ביורגונומי או ביואינרגיה = טיפול {מרחוק או קרוב}, של חוצנים ??? בתודה מראש.

ארי יקר, אפשר בבקשה לינק למכתב הפתיחה ? בתודה

ארי יקר, תודה

זיהוי מטופל רק לפי שם+שם האמא+תאריך לידה !?

שלום רב, המטפל שלי, בביואינרגיה, {כל הנושא חדש לי}, ביקש ממני עבור מטופלים אחרים {שלא ראה}, רק את השם שלהם + שם האמא + תאריך הלידה. הוא לא ביקש תמונה שלהם, הוא לא ביקש שיגיעו אליו. היתכן וזה מספיק ? למה מתעורר בי ספק !?

הטיפול בביורגונומי נעשה גם מקרוב אולם ללא מגע פיזי

ליעלי שלום, כמרפא בגישת הביורגונומי היתי רוצה לענות על שאלתך. באבחון כל אדם שאת חפצה לאבחן, מספיק רק שמו ואפילו ללא תמונה, מאחר וברגע שחשבת עליו, אני כבר יכול להתמקד בו ולאבחן אותו כאילו הוא על ידי, גם המחשבה שלך עליו ואפילו ללא שם מספיקה. הריפוי הביורגונומי היסודי מצריך כחמישה טיפולים של שעה, אמנם הריפוי ללא מגע, אולם רצוי שהמטופל ישב מולי. אני כן מטפל מרחוק במשפחות הנמצאות בחו"ל, או במקרים חריגים, זה בהחלט אפשרי. אינני חושב שטיפול בביואנרגיה הוא פיזי, יכול להיות שהמטפל משלב מספר שיטות. בכל אופן שילובים אלה, לא מקובלים עלי והטיפול שלי הוא אנרגטי בלבד, ללא כל מגע פיזי. בהתאם לדרך שהטווה רפי רוזן ושמחתי להיות אחד מתלמידיו הנאמנים והנאמנים לדרכו ואוסיף, המושלמת. ___________________________________ בברכה, יורם גני - המרכז לביורגונומי הרצאות, ריפוי וקורסים בביורגונומי הקליניקות, בתל-אביב ובחיפה 054-4449636
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר