שנה עברה ו... הגיע זמן פרידה

שלום לכולם, "כל שנה מתחילה בסימן שאלה כתינוק המודד צעדיו..." אז כן, עברה חלפה שנה מאז התחלתי לאבחן בפורום, שנה שאכן התחילה בהמון סימני שאלה ממש כתינוק המודד צעדיו... ולאחר שנה, הגיעה שעת פרידה, הגיעה השעה לפנות את הדרך, ולהמשיך הלאה... מודה מכל הלב לכל המעודדים והמפרגנים, ובראש ובראשונה לך אתי, על התמיכה האין סופית על העידוד, על האמון ועל התחושה ש"לכולם יש מקום" על החממה שאפשרה לי להתאמן ולהתאמן, להשתכלל, ולהשתכלל לצבור עוד ועוד ידע, עוד ועוד נסיון, עוד ועוד בטחון וכמו שאומרים – ולהגיע עד הלום... תודה אתי יקרה, מכל הלב ויותר ! ואתם תלמידה של אתי באשר אתם, קוראת לכם לצאת מן הצללים – אל האור לצאת מאחורי הקלעים – ולהעיז ולקפוץ למים משום שכל אחד ואחת מכם צמח על מצע נפלא של ידע, הושקע במי מעיין חיים וצוננים, דושן בדשנים המשובחים ביותר, טופל וטופח ביד אוהבת ומבינה, נותר רק דבר אחד אותו עליכם לעשות בעצמכם: לקפוץ למים, להתחיל לשחות, להעיז ! כן, בהתחלה קריר וצונן, אולי קצת תפרפרו... אך מנסיוני, תמיד תהיה לכם את כל העזרה, התמיכה והפירגון מאתי וגם אני בשמחה מוכנה לעזור, לתמוך ולעודד כל מי שירצה בכך. ובשעת בין ערביים זו, עם כניסת השבת, עם רדת מלאכי עליון, נפרדת בהמון אהבה תמר

תמר,המון המון תודה והוקרה על

היחס,האדיבות,הנדיבות,הסבלנות הרבה וההקרבה שהענקת למשתתפי הפורום באיבחונייך והמלצותייך. אני מאחל לך המשך פורה בכל מגע ידייך ו.....עיפעופייך,המון הצלחה,בריאות ואושר. נהנתי לקרוא את איבחונייך וזה בהחלט יחסר לי..... אלי

תמר המקסימה תודה על הכל!!!

נורא תחסרי לי כאן בפורום המקסים הזה תודה על אבחונך, אני אמשיך ואחפש את מה שאני צריכה במידה וכן אוכל לשלוח לך לאימייל? המשך עבודה פורה ומוצלחת בכל מקום שבו תהיי בהצלחה!!!!!!!!!!!!!

תודה אלי, תודה דגנית,

מילותיכם מחממות לב ! דגנית, את בהחלט מוזמנת לכתוב למיל, או לפורום, לשתף, להתייעץ ואשמח להתייחס לדבריך, ולכוון. פרשתי מהאבחונים, אך נשארת בארץ... ובהחלט ייתכן ואביע דעתי גם במסגרת הפורום. תודה לכם מכל הלב, תמר

תודה אלי, תודה דגנית,

מילותיכם מחממות לב ! דגנית, את בהחלט מוזמנת לכתוב למיל, או לפורום, לשתף, להתייעץ ואשמח להתייחס לדבריך, ולכוון. פרשתי מהאבחונים, אך נשארת בארץ... ובהחלט ייתכן ואביע דעתי גם במסגרת הפורום. תודה לכם מכל הלב, תמר

מבקשת עזרה עם בעיית לימודים קשה שיש לי

אני חולמת כבר שנים רבות ללמוד באוניברסיטה אבל לא מצליחה. מאז ומתמיד יש לי תחושה שיש לי בעיית למידה שלא אובחנה. בתיכון פניתי לניצן אבל הם טוענים שלא נמצא משהו מיוחד. בפועל אני לא מצליחה ללמוד למבחנים. אני לא זוכרת את החומר ותמיד נכשלת. זה אפילו לא מקצוע ספציפי. יותר קל לי במקצועות ההומאניים מהריאלים (תמיד הייתי גרועה בריאלים). ומה לעשות שכדי להוציא תואר צריך גם ריאלי????????? מה לעשות?< האם יש פתרונות לבעייתי? האם אפשר לעלות על הסיבה לבעיה הזאת? שלחתי גם אי מייל עם תמונה שלי למייל של אתי בר-לב (שלחתי כבר לפני שבועיים!!!)- אנא תעזרו לי ! אני צריכה להחליט מה לעשות שנה הבאה. תודה רבה מראש!

תמרי הנפלאה... מצד אחד עצוב לי ומצד שני אני מבינה

אותך ואת רצונך להמשיך ולהתקדם הלאה. היית נכס חשוב לפורום הזה והיית לי לעזרה שאינני יודעת מה הייתי עושה בלעדיה בסדר יום עמוס ומוטרף... הגשת אבחונים מדהימים בלב רחב ורצון כן וטהור לעזור. אני מאמינה שכל מי שקרא את אבחונייך ידע להעריך את הכשרון והמיומנות שפיתחת תוך זמן קצר ביותר. ואני מקווה שישכילו לעשות מי שיקבעו אצלך תור לפגישה אישית מוקדם ככל האפשר (שכן תוך זמן קצר יהיה וודאי קשה להשיג אצלך תורים בכלל....). אני מבקשת לאחל לך סיפוק אינסופי מעבודתך וחיים מלאי אושר ונחת. שתדעי להעריך את יכולותייך ולאהוב את עצמך מספיק בכדי להיות ראויה לכל... וכמובן, מקווה לראות את שמך כאן שוב ובקרוב... שלך באהבה אתי בר-לב

תודה אתי על מילותיך החמות, אוהבת אותך !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר