בקשה לתמר

תמר שלום שלחתי לך את ההסבר במייל תודה רבה המתלבטת

למתלבטת היקרה, באבחון שבצעתי עבורך...

באבחון שבצעתי עבורך, בדקתי לגבי תחום הלימודים וכיוון להמשך. מהאבחון עלה העיסוק עם אנשים כמאוד מתאים. ומתוך מגוון האפשרויות עלה תחום השיקום כמתחבר עם מהותך ונשמתך. מהאבחון עלה כי יש בך יכולת נתינה מדהימה וחיבור נפלא לאנשים. הנושא של שיקום עלה דווקא מתוך אותם חלקים הקיימים בתוכך ומבטאים קושי מסויים שדרכו ובאמצעותו תוכלי להתחבר, להבין ולמצוא את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר להגיע לאותם אנשים שתסייעי להם. כלומר מתוך אותם מקומות הקיימים בתוכך תמצאי את הכלים והיכולות לעזור לאנשים אחרים כמו זרקור שמשנה את כיוון האור ממך אליהם, מהם אליך וחוזר חלילה. מהאבחון עלו כמה תחושות שעשויות שכדאי לשים אליהן לב. עלתה תחושה של תבוסה. ייתכן ואי שם במהלך חייך חשת כאילו לאיש לא ממש אכפת ממך. תחושה נוספת שעלתה היא תחושה של ריחוק מהמהות, איבוד כיוון. שוב ייתכן ואת מתחברת לתחושה זו, ייתכן והציפה אותך במהלך חייך וייתכן שזו תחושה מאוד מאוד פנימית ותת הכרתית שאינך ממש מודעת אליה אך עלתה באבחון. ותחושה נוספת שעלתה היא תחושת עוול – קשה לי לשייך תחושה זו לאירוע ספציפי ושוב ייתכן ותתחברי אליה וייתכן ולא מה שאני רוצה להדגיש שכל שלושת הדברים שעלו תבוסה, ריחוק מהיעוד, ועוול אלו תחושות שקיימות בתוכך, תחושות שמוכרות לך בין אם ברמה המודעת ובין אם ברמה התת מודעת ובדיוק חלקים אלו הם אלו שיאפשרו לך לקלוט להבין להיות קשובה לאותם אנשים שמתמודדים וחווים תחושות אלו. אלו החלקים בך שיובילו אותך לצמיחה, ולהתקדמות, שיאפשרו לך ראייה והבנה יותר עמוקה לאנשים. מצד שני של הרצף, עלתה כפי שנאמר, יכולת נתינה מאוד גדולה, פתיחות מאוד גדולה לאנשים, עלתה היכולת שלך להסתגל בקלות למצבים חדשים שמזמנים לך החיים. ומעל הכל עלתה היכולת, כמו הצורך והידיעה הנשמתית שלך שתמיד ובכל מצב יש לך את יכולת הבחירה. כרגע את בתחילת הדרך, אך זכרי שככל שתתקדמי תהיה לך תמיד היכולת לעצור לרגע, לבחון את האפשרויות העומדות בפניך – ולבחור את הדבר הנכון ביותר והמתאים ביותר לאותו זמן, לאותו מצב, ולהמשיך ולהתקדם הלאה בהתאם לבחירתך. המון הצלחה בדרך, תמר בלב ונפש

אני פשוט המומה

תמר היקרה תודה רבה לך האבחון -העלת למודעות שלי תכונות שידעתי שקיימות אך אף פעם לא ממש הקדשתי להן מחשבה. אני ממש מודה לך על הארה הפנימית שבהחלט תכוון אותי קצת יותר בדרכי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר