לתמר לילה טוב

שלום לך אני קוראת את האיבחונים שלך ומוקסמת מהשקעתך אשמח גם לאיבחון.באם תוכל אשמח לדעת לאלו פרטים הינך זקוקה? תודה ושבוע ניפלא

שלום אילנית, באבחון שבצעתי עבורך...

באבחון שבצעתי עבורך, נסיתי לבדוק לגבי נושא הזוגיות בחייך. הדבר הבולט ביותר שעלה באבחון הוא שנראה כי את בחורה מאוד אנרגטית, טמפרמנטית, בעלת מרץ כמעט בלתי נדלה. לעיתים לאנשים קשה לעמוד בקצב שלך. ייתכן ואת קצת חסרת מנוחה, צריכה להיות כל הזמן בתנועה, "מתקתקת" הכל מהר, מה שלא הולך מהר, עובר הלאה. נראה שאת נוטה להתלהב מהר אך ההתלהבות גם שוככת די מהר. מהאבחון עלה עוד, שקיימת בך מודעות מאוד גבוהה לעצמך, נראה שאת עושה דברים מתוך מחוייבות לעצמך, ולקיחת אחריות על חייך. אך ייתכן שבתקופת ילדותך, ראית דגם של זוגיות שהייתה קיימת בה תחושת ניצול. אולי בין הוריך. ייתכן ומתמונות שנחרטו בתודעתך, קלטת שזוגיות זה דבר שעלול להיות בו ניצול, דבר שאינך מוכנה להרשות לעצמך, ומשהו פנימי בתוכך אומר לך - אם קיים בזה ניצול - עדיף שלא. דבר נוסף שעלה זה נושא של קהות חושים, ייתכן ופיתחת לעצמך מעין מנגנון הגנה שאינו מאפשר לך ממש לחוש, לעומק. המסר מהדברים שעלו אומר, שהיה כדאי קצת להאט את הקצב, לבצע דברים מתוך קצת יותר מתינות, לאפשר לדברים לחדור מעט יותר פנימה, לחלחל. לפני שאת רצה קדימה, לשפני שאת נוטשת וממשיכה הלאה, לחוש קצת יותר לא לחשוש מלצלול פנימה לתוך הרגש. משום שכרגע ישנה תחושה של אותה קהות חושים, שהכל קצת יותר מידי מלמעלה מבלי לאפשר לחדור פנימה. כל זאת מרחיק אותך מאותה מודעות פנימית שקיימת בך, מרחיק אותך מאותה מחוייבות שלך כלפי עצמך, כלפי זרימת החיים שלך באופן הרמוני שגם זה מאוד חשוב עבורך, הזרימה ההרמונית מתוך אמון בתהליך החיים, ולקיחת אחריות על חייך. אז להאט מעט ולחוש יותר. להאט את הקצב אינו אומר לשבת באפס מעשה ולא לעשות כלום, יש גם אמצע וכשתצליחי להתחבר לאותו אמצע, לאותו איזון מאמינה שתמצאי את דרך המלך עבורך. המון הצלחה בדרך, תמר בלב ונפש

תודה רבה

היי תודה לך על האיבחון לדעתי את ממש קראת אותי בלי להכיר אותי כלל.אני מנסה להאט את הקצב אך ניתקלת בקושי מצידי כי אני רגילה לקצב מהיר בחיים אנסה לעבוד על זה.שאלתי אלייך האם את גם מטפלת /יועצת במצבים מסוג זה?אשמח לדעת ואולי לקבל עזרה מקצועישוב תודה

שלום אילנית יקרה,

שמחה שהתחברת לדברים שעלו באבחון, ו... כן, עיקר עבודתי היא טיפול באנשים. טיפול במגוון שיטות טיפול, תוך התאמה אישי של שיטת הטיפול למטופל. את מוזמנת ליצור קשר ואשמח לתת לך פרטים נוספים על הטיפול שבהחלט עשוי לסייע. חיבוק, תמר בלב ונפש 054-6961766
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר