שלום

הי, אני חדשה פה, והפורום נראה מעניין. אילו פרטים צריך לכתוב כדי לקבל תשובות לשאלות מטרידות..כמו צומת דרכים כמעט בכל תחם בחיים שלי כרגע? תאריך לידה 2.9.1976. אם צריך עוד משהו אשמח לדעת.

תיכנסי לשאלות נפוצות ויסבירו לך מה לעשות!

תודה, נכנסתי ואכן הגעתי למה דרציתי..תודה וערב טוב

שלום ענת, באבחון שבצעתי עבורך...

באבחון שבצעתי עבורך, נסיתי לבדוק את נושא הצמתים בחייך בצורה רחבה, מבלי להתעכב על תחום אחד בלבד. נראה שבכל תחום בחייך קיימות בפנייך כמה אפשרויות מהן את יכולה לבחור, אולם נראה שקיים בתוכך קושי בעצם קבלת ההחלטה. כבני אנוש השאיפה שלנו ורצון הנשמה הוא שתהיה לה תמיד ובכל מצב אפשרות בחירה, בחירה זהו צורך מאוד עמוק של הנשמה. אך אצלך נראה שדווקא ריבוי האפשרויות גורם לך לעמוד במקום בלי יכולת להחליט כאילו היית נטועה במקום, ממש קפואה. נראה שישנו ממש חשש (ברמת התת מודע), לזוז ימינה או שמאלה, ולבצע כל שינו ולו הקל ביותר בחייך. נסיתי לבדוק מהיכן נובע אותו קושי בקבלת החלטות, וייתכן שקושי זה נובע מפחד מאיבוד שליטה על חייך, מתוך חשיבה שאם אני לא עושה כלום, גם לא יקרה כלום, כרגע הכל יציב. בשליטה. אך נראה שקיים פחד שכל תזוזה שלך, עלולה לערער את החיים לערער את היציבות חשש שהכל יתמוטט כתוצאה משינוי או תזוזה שלך. מה שעלה זה צורך בהעזה. השינויים בהישג ידייך, יש בפניך בכל תחום כמה אפשרויות בחירה, נסי לבדוק מה עוצר אותך מבפנים, מדוע את נטועה במקום, היכן הפחד? מה עלול לקרות? מה הדבר שיתערער? דבר נוסף שעלה, הוא, שייתכן וקיים אצלך חשש מדחייה, נסי לבדוק עם עצמך באיזה תחום בחייך את חוששת שאם תבצעי בו שינוי תתקלי בדחייה? מה שעשוי לסייע לך, זה לחזק את נושא הפתיחות בתוכך, לנסות לראות את העולם באופן פתוח, מזמין, העולם קורה לך, מאפשר לך, יש בפנייך כמה אפשרויות בכל תחום, וזה נפלא, אך עליך להעיז ולבחור, להעיז ולבצע שינוי להעיז ולהתקדם קדימה ללא פחד או חשש. המון הצלחה בדרך, תמר בלב ונפש

תודה רבה, האבחון מדהים! האם שינוי בצומת אחת יכול לתרום לשאר?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר