אשמח לקבל תשובה בהקדם

נעמי יקירה,התאזרי בסבלנות ובנתיים אני ממליץ לך

לבקר באתר של מקום אחר ואולי שם תקבלי חלק מהתשובות לשאלותייך,כמו כן אולי יעניין אותך להצטרף לאחד הקורסים של אתי וכך ללמוד כמוני את הנושא ועוד נושאים מרתקים אחרים. קישור לאתר יש בראש הדף הנוכחי. כל טוב

אמתין בסבלנות....תודה לך

שלום נעמי יקרה,

אישית, אינני מבצעת בדיקות מסוג זה, אך לא רציתי שתשארי בלא תשובה, מה עוד שזו הפעם הראשונה שאת כותבת לפורום... וודאי חשת כבר תחושת אכזבה, על שלא מגיבים לפנייתך. בכל מקרה, כדי לבצע בדיקה כזו, יש לקבל את בקשתו ואישורו המפורש של האדם השני (החבר של ביתך) לעולם, אנו לא מתחברים לאנרגיה ללא בקשה מפורשת של האדם, וכך גם במקרה זה. נוסף לכך, כדי לבצע את האבחון הזה, כמו כל אבחון, יש לקבל תמונה עכשיות שלך ושלו (אם ירצה, יסכים ויבקש לבצע את הבדיקה.) בכל מקרה, כפי שהציע אלי, אני מפנה אותך למאמר של אתי בנושא משלימים אנרגטים, תוכלי לעיין ולבחון בעצמך האם נראה לך שהוא אכן המשלים האנרגטי שלך. התופעות שציינת במכתבך, אינן בהכרח סימנים של משלים אנרגטי, ייתכן שאכן יש בניכם הקשר נשמתי כלשהו, ייתכן שהיתה בניכם הכרות קרובה בגלגול קודם, שהזכרון לגביה התעורר ברגע שנפגשתם, ייתכן שהתופעות מעידות פשוט על ... התאהבות, והאפשרויות עוד רבות. חיבוק וחיזוק, תמר בלב ונפש

תודה לך תמר...

שלום תמר קודם כל תודה על התייחסותך,לא ידעתי שצריך אישור מהאדם הנוסף, אני החלטתי לעזוב את הנושא...ולגבי זה שאולי זה "התאהבות"....ממש לא... בכל מקרה יכול להיות שזה משהו מגלגול קודם. על כל פנים תודה שכתבת לי תשובה יום טוב ובמבורך.. נעמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביואנרגיה וביורגונומי
בחר
בחר