למה ומדוע ??

למה ומדוע ??

שלום ליאור - שמי סוזן תאריך לידה 13/06/1971 יום א' בשעה 10:00 . במבט לאחור כשאני מביטה על סיטואציות ועל מצבים שעברתי בחיים - אני מבינה שנהגתי על פי רמות שיפוט ערכיות ,מעשיות ומוסריות מאוד גבוהות. היום אני שואלת את עצמי - האם היה עלי לנהוג על פי אינטרסים אישיים , אגוצנטריים ומבלי כל התחשבות בפרט ובסביבה , וכך להגיע למקומות אחרים ולהשיג דברים שונים מהיום. השאלה שלי מדוע אני לא מקבלת "שכר " עבור אותה התנהגות , מדוע אלוהים שם בשמים לא גומל לאותם אנשים שכן נתנו מעצמם ולא מכוון אותם אל מקומם כבר שנים - וכך אני מרגישה עכשיו -האם אני טועה בדרך החשיבה שלי- מדוע הדברים אצלי לא קורים כבר שנתיים- אם זה זוגיות ופרנסה - למה ומדוע? תודה סוזן

לסוזן מליאור שני ~~שכר ועונש~~

שלום סוזן זה פשוט לא עובד ככה. עניין השכר ועונש ז"א. את חווה סגירות מעגלים גלגוליים לרוב. הרבה קשרים וארועים מגלגולים קודמים חוזרים ומתקנים את עצמם בחייך כיום, ולעיתים בצורה לא קלה. חשבון השכר והעונש קיים כמובן, אך הוא מתפרש על פני גלגולים רבים. הקושי טמון גם ביום לידתך - 13, אך זיכרי שליהודים זהו יום מזל, בר מצווה, וכן אהבה ואחד בנומרולוגיה. סוף טוב הכל טוב. ה - 13 מתחבר ישירות לרעיון המשיח, מבחינת גמול סופי טוב. את תזכי לכל אשר את מצפה לו ויותר. תרגלי אמונה והתעמקות. השנה הקרובה מאירה את רעיון ההתכנסות לעולמות רוחניים והיציאה משם לעולם של קריירה. שני תחומים אלה הם טריגר טוב לזוגיות. הספר "אבימלך עולה בסערה השמיימה" יתאים. אל תוותרי על הסקרנות ועל חמדת הלימוד והמחקר. בהצלחה ליאור שני www.hershele.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר