החלטה על כיוון מקצועי

שלום ליאור שמי סוזן - נולדתי בתאריך ה- 13/6/1971 יום א' בשעה עשר בבוקר. לפני שנתיים חזרתי מחו"ל , מאז עברתי שינוי משמעותי גם מבחינה אישית, וגם לגבי עתידי המקצועי. במשך חצי השנה האחרונה מאז שגיליתי אותך ואת הפורום המדהים שלך, שלחתי אליך שאלות - הופתעתי לקרוא בתשובות שלך - את אותם הדברים שאני חושבת ומתלבטת לגביהם , בכל אותם התשובות אמרת לי לפנות לתחום הרוחניות וזה בדיוק התחום שנחשפתי אליו בשנתיים האחרונות . אני כמעט בסיום התואר שלי בניהול וחינוך ורוצה לדעת היכן אני אוכל לשלב קורסים בתחום הרוחניות שיציעו לי גם התנסות מעשית, אבקש את הצעתך לגבי מקום ואיזה קורס המתאים לי ביותר כדי להתחיל ללמוד. תודה רבה על העזרה - אין לך מושג איך אתה קולע לכיוונים הנכונים , מכוון בעת עצירה בצמתים שיש בהם קשיי החלטה. שוב אני מודה לך , יישר כוח ושיירבו כמוך בישראל. תודה סוזן

לסוזן מליאור שני ~~קרב הזמן~~

שלום שוב סוזן קרב הזמן בו תעלי במדרגות ההצלחה. השנתיים הקרובות הן קריטיות. כווני בדיוק ולא בערך. מאזור יום ההולדת ואילך, יפתחו שערי הבחירה. בחרי באופציה שתכיל בתוכה את הטוב שבכל העולמות. לגבי קורס, המגוון הוא אדיר. מרגיש לי שמיקוד בהבנת השונה שבילדים החדשים והדרכים לעזור להם לפרוח למרות מערכת החינוך המיושנת, יכול להוות בחירה נכונה. קראי את הספר "ילדי האינדיגו" בהוצאת אור עם. קראי גם את "המשחק של אנדר" ו "הצל של אנדר" מאת אורסון סקוט קארד. מיצאי מורה כלבבך. בהצלחה ליאור שני www.hershele.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר