זוגיות ומסר לשנה החדשה

שלום למנהלות הפורום!!!

1. אשמח לקבל מסר לשנה החדשה לגבי עבודה וקריירה (כרגע מנהלת משרד עו"ד האם מתאים לי?) ומיסוד וזוגיות 

2. כרגע אני נמצאת בתחילתה של מערכת יחסים בת כחודש אשמח לבדוק התאמה זוגית ולפרט לי ככל האפשר

תאריך לידה שלי: 5.10.1982 מאזניים, מקום לידה מרכז הארץ, ישראל 

תאריך לידה של בן הזוג: 10.3.1980 דגים 

תודה מראש ובברכת שנה אזרחית טובה!, 

מורן 

ברוכה הבאה. את שייכת לקטגוריה של המנהלים בדרג ביניים , ניהול משרד וניהול אדמיניסטרטיבי חזק אצלך . לגבי הבחורה התאמה טובה אבל עם התנייה שאת נותנת לו לנהל את הקשר. . בדיקת נוספת נעשית אחרי 90 יום מתחילתו של הקשר. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

יפעת שלום, 

עשית לי את הסופשבוע!!! אני מאוד ותיקה כאן אבל חוזרת לכתוב שרשורים אחרי זמן רב :-)

לגבי המקצוע/מקום העבודה הנוכחי שמחה לשמוע שמתאים לי!!!

א. מה לגבי מיסוד מתי את רואה תאריך לנישואין? כניסה להריון? ב. מה הכוונה לתת לו לנהל?, יש לי בעיה להרפות ולשחרר במיוחד במערכות יחסים ובמערכות חברתיות למיניהן, אשמח להכוונה.   

היי יפעת,

אני והבחור נפרדנו ביוזמתו הוא טוען ש"זה לא זה", להבנתי הוא לא מאוהב ולא מרגיש בהיי או בסוג של התרגשות למרות שבעיניי זה תירוץ מטומטם ולאור כל ההשקעה שלו בקשר אני חושבת ובטוחה שהוא מרגיש כלפיי רגשות כלשהם של אכפתיות ואהבה ויש משיכה ומיניות. נתתי לו להוביל אבל בעיקר אני יותר שולטת ודומיננטית ואולי יש לי בעייה לשחרר קצת. האם את רואה פוטנציאל לחזרה? פסק זמן?

אודה גם אם תעני לגבי ללמוד לימודי תעודה קצרים עיתוי טוב? 

ולגבי השאלות הנ"ל של מיסוד ותאריך לנישואין. 

תודה מראש!!! מורן 

לימודי תעודה הכי טובים מספטמבר 2016 . בהצלחה מותק

יפעת אורלב מנהלת הפורום

יפעת שלום,

מה לגבי הבחור? לא נעניתי על זה, אשמח להכוונה בנושא הזוגיות מה מתאים לי, איזה סוג של בחורים מתאימים לי, כיצד להתנהל וכו'. 

("אני והבחור נפרדנו ביוזמתו הוא טוען ש"זה לא זה", להבנתי הוא לא מאוהב ולא מרגיש בהיי או בסוג של התרגשות למרות שבעיניי זה תירוץ מטומטם ולאור כל ההשקעה שלו בקשר אני חושבת ובטוחה שהוא מרגיש כלפיי רגשות כלשהם של אכפתיות ואהבה ויש משיכה ומיניות. נתתי לו להוביל אבל בעיקר אני יותר שולטת ודומיננטית ואולי יש לי בעייה לשחרר קצת. האם את רואה פוטנציאל לחזרה? פסק זמן?")

בברכה,

מורן 

שלום למנהלות הפורום,

אשמח למענה להנ"ל. 

מה לגבי מיסוד, זוגיות, כניסה לקשר זוגי רציני מערכת יחסים רצינית? תאריך לידה: 5.10.1982 אשמח אם תוכלו לפרט יותר!!!

בברכה, מורן. 

את בעיתוי מצויין שהתחיל מיום הולדתך באוקטובר 2015 לזוגיות ומיסוד. ממליצה לך לעשות השתדלות כולל אתרי היכרויות, פייסבוק, מועדונים להכירויות בעיתוי זה כדי להכיר, אחרי תצטרכי לחכות עוד שנה שזה יקרה. אז קדימה . המזל פתוח לך עד אוקטובר 2016.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת מה שלומך?

תודה אבל אשמח אם תוכלי לפרט לי יותר על איזה בחור מתאים לי?, לאיזה סוג של קהל לפנות? אני אקדמאית עם תואר שני במדעי המדינה ולימודי המזה"ת, הבחור האחרון אמרת לי שאני צריכה לתת לו להוביל את הקשר ויש לי בעייה לשחרר ולהרפות במערכות יחסים למיניהם. אם תוכלי לתת לי דגשים אשמח. תודה מראש. 

היית ממליצה לי לגבי לימודי התעודה לפנות לרפואה משלימה לימודי נטורופתיה או תזונאות? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר