זוגיות אמיתית ורצינית ושנה חדשה

שלום קוראים לי אור  תאריך לידה 11.5.88 יצא לי  כמה קשרים סתמיים כאלה ולא רצינים ורציתי לדעת בבקשה מתי את רואה שאמצא זוגיות שתוביל אפילו לחתונה ו...מה מצפה לי בשנה האזרחית החדשה  אם אצליח להתגבר על הבעיות שמפריעות לי לצאת מהמשבר השני לגמרי ואם היא תהיי יותר טובה משנה שעברה..תודה רבה

היי אור, ראיתי את ההודעה שלך, יש לי פה אתר במיוחד בשבילך!! אני לא מזמן התחתנתי והיה לי מארגן חתונות מדהים שדבר ראשון דיבר איתי על ההזמנות לחתונה, אז אשאיר לך פה לינק לאתר הזמנות לאירועים הזה בכדי שיתן לך מזל טוב למצוא כלה עוד השנה ולעשות בהזמנות שימוש, וכמובן שגם יהיו ילדים ותעשה הזמנות לברית וכדומה, אז בקיצור בהצלחה לשנה החדשה, תעיין באתר אני מאוד אהבתי :) יעשה לך מזל למצוא את האחת.

http://www.pinkpil.co.il/Invitations/

ערב טוב .. אשמח לתשובה תודה רבה

קצת תקיעות שתיפתח לקראת יום הולדתך הבא ב- 2016. (מאי 2016). תהיה לך זוגיות טובה עם הולדה. היי רגועה ובהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

שלום יפעת ערב טוב תודה על התשובה קודם כל רציתי לדעת בבקשה אמרת שתהיי הולדה זה אומר שיהיה לי ילד או ילדה בקרוב .. קצת מוזר לי במיוחד בתקופה ובחיים שלי ומתי את רואה בבקשה שאכנס לתקופה טובה ואמצא זוגיות אם אפשר באיזה חודשים .. תודה רבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר