שלום לכן

שלום לכן

בעבר שאלתי על זוגיות ומיסוד, יפעת ענתה לי תשובה מאוד מעודדת (הצלחת לשמח את ליבי).
אני רוצה לשאול עוד שאלה ברשותכן.
אומנם קיבלתי תשובה משמחת, אבל בפועל דברים לא קורים, וזה מצליח לצערי קצת לייאש אותי.

אני מרגישה מוכנה לזוגיות, עושה השתדלות לכיוון, עובדת על עצמי ומנסה להיות במקומות בהם אוכל להכיר, אך לצערי זה פשוט לא קורה.
אני יודעת שאני בחורה עם המון מעלות, יודעת מי אני ומה אני... אין לי ספק בכך. אבל פשוט לא יוצא לי להכיר גברים וזה מה שמדאיג אותי.
יכול להיות שיותר חוששים לגשת אליי, או אולי אני פחות מראה פתיחות...לאחרונה נירשמתי לחדר כושר, בשביל שכן יהיה לי מקום בו יש פוטנציאל להכיר.
אני לא רשומה לאתרי הכרויות כי מנסיון העבר זה פשוט לא מתאים לי. האם אני סתם דואגת? 
כול חיי לא יצאתי יותר מידיי עם גברים, עד שלפתע הגיע הנכון כמו קסם, האם פשוט עליי לחזק את האמונה ומה שאני עושה זה מספיק? רק צריכה סבלנות?

אשמח לתשובה מאחת מכם.
חג שמח ותודה ענקית!!!
אפרת 15-3-84
emo_43.png

היי אפרת,

יותר מכפי שאת אולי תהיי מוכנה להודות בפני עצמך את לא רוצה או חוששת להתחייב, מכורה לחופש שלך ונלחצת ממסגרת קבועה למרות שמשפחה וזוגיות חשובים לך. ייתכן ועצם הידיעה, ההבנה וההשלמה עם זה תשחרר מימך את הלחץ כי אכן ניתן לראות בגורלך זוגיות וכנראה את רק צריכה לסגור עם עצמך כל מיני דברים מהעבר. בהצלחה

כמה שאת צודקת, אז את אומרת למעשה שיש אצלי כמו מלחמה פנימית אולי זה לא מודע אצלי, וזה מה שקורה.
מצד אחד אני רוצה מאוד זוגיות ומשפחה, אך עמוק בפנים מכורה לעצמאות שלי.

אשמח אם תחדדי לי, את מה אני צריכה להבין ולהשלים? את העניין שאני גם בן אדם שקשה לו עם מסגרת קבועה?

כי אני מאוד אשמח לדעת כיצד להשתחרר ושהלחץ ירד. את מדהימה, ממש עזרת לי 

תודה רבה emo_43.png

בדיוק, עם כל הרצון שלך במסגרת קבועה כמו זוגיות ומשפחה יש בך גם משהו שמאוד רוצה עצמאות והמלחמה הפנימית הזו שנמצאת במודע ו/או בתת מודע עוצרת כנראה את בואה של הזוגיות.

תמשיכי לבלות, להנות, ללכת לחדר כושר ומתוך הרוגע וההתחברות לעצמאות שלך תגיע הזוגיות.

תודה לך וחג שמח emo_43.png

עזרת לי מאוד, אין כמוך!

emo_38.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר