כותר

כותר

שלום יפעת ולכל המפרשות,

תאריך לידה שלי: 5.10.1982

שם פרטי מורן 

א. רציתי לדעת לגבי זוגיות לא מזמן יום הולדת 32 ואני לא מצליחה להכנס למערכת יחסים למרות שאני רוצה, כרגע מתגוררת עם שותפות ורוצה מאוד לעבור למגורים עם חבר ובעצם להתקדם הלאה.רציתי לדעת על קשר בעייתי מתמשך יש לי רגשות מעורבים אני לא יודעת אם להאמין לבחור או לאו הוא קטן ממני בן 23 חייל בודד, האם כדאי להלחם עליו? תאריך לידה שלו 4.7.1992

ב. קריירה.עבודה, אני מחליפה כל פרק זמן קצר חצי שנה וכו' מקומות עבודה מאוד קשה לי למצוא יציבות תעסוקתית, לא מרגישה שיש לי שקט ושלווה מספקים, התחלתי לעבוד בתור פקידת קבלה בבנק בת"א סניף יוקרתי לתושבי חוץ ותיירים, כרגע לא מסתדרת עם הבוס והיה לי שימוע מטעם החברת כ"א, האם אעבור את השימוע ואמשיך לעבוד? או שמא יהיה עליי למצוא מקום עבודה חדש? 

ג. הגשתי לפני כחודשיים תביעה לביטוח לאומי, האם אקבל תוצאות מספקות? 

תודה מראש, מורן 

מחכה לתשובה 

את בעיתוי של בלאגן.. בלאגן זמני בחייך כי את הולכת לשנות תדר במהלך השנה ולהיות יותר רצינית בבחירת זוגיות ועבודה. הבחור לא מתאים לך. המשיכי וחפשי מישהו מתאים יותר בחייך. עיתוי להיכרות מאי 2015- מאי 2016 בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

זה לא בלאגן באשמתי??? אני בחוסר יציבות תעסוקתי מטורף ובכלל!!! מאז שסיימתי לימודים אקדמאיים בסוף 2009 האם נראהלך הגיוני? מבחינת נומרולוגיה ותוואי גורל וכדומה?

שאלה שנייה, הכרתי מישהו מקסים מזל מאזניים כמוני בן 40 תאריך לידה שלו: 2.10.1974 הוא מושלם בשבילי קשר של חודש והכרנו במסגרת פרוייקט שבו השתתפתי והוא היה אחד המנהלים הרגולטור הפרויקטור העניין שהסטטוס שלו לא מה שאני רציתי כי אין מושלם וזה מגביל אותנו בקשר אם את מבינה למה אני מתכוונת, אני לא יכולה לוותר לע הקשר יש שם אהבה באמת אמיתית ואכפתיות וכו'אנחנו נפגשים תדיר הוא גרוש עם שני ילדים קטנים יחסית. 

האם להמשיך את הקשר האם את רואה מיסוד לקשר ומעבר למגורים משותפים איתו בעתיד הקרוב\רחוק??

שאלה שלישית,באיזה תחום לחפש עבודה משהו שיחזיק אותי לאורך שנים?? אני מיואשת ומעוכבת והולכת למלא ראיונות עבודה שווים בטירוף אבל לא מוצאת משהו לטעמי כרגע לא עובדת בצורה סדירה קבועה ממאי שנה שעברה, וגרה בשכירות עם שותפה, במה לחפש עבודה בתחום האדמיניסטרציה? או בתחום אחר? 

תודה רבה!! מורן 

מורן יקרה שלי,

הבלאגן הוא זמני. הבלאגן מבחינה נומרולוגית נועד לעשות לך סדר שהתחיל לפני 5-6 שנים בחייך. את תמצאי עבודה. יש מצב שתצטרכי להתפשר על משהו בסביבתיות של אדמינסטרציה. לגבי הבחור. אני אוהבת אותו. הוא מאזן רגישי ותומך. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת 

1. לא נעניתי על זה : הגשתי לפני כחודשיים תביעה לביטוח לאומי, האם אקבל תוצאות מספקות? כבר קיבלתי את התוצאות והן לא מספקות בשיט אני צריכה להגיש ועדת ערר והמצאתי מסמכים נוספים עמ שאקבל מה שמגיע לי. האם אעבור אותה בהצלחה? 

2. לגבי עבודה שמחה לבשר לך שמצאתי מקום עבודה שווה בטירוף קרוב לבית, אמרת שהעבודה הרצינית היא לקראת מאי 2015 השנה, יש מצב שהמסלול הרציני שלי יותר הוא מקדים? כי כבר עכשיו אני רוצה מן הסתם ליצור לעצמי יציבות תעסוקתית ומקום עבודה לטווח קבוע וארוך ולא זמני. 

3. לגבי הבחור הנ"ל, הבעייה שהוא לא פנוי הוא לא רווק אמנם הוא מושלם ותומך ומעודד ועוזר בכל דבר אפשרי הגבר שהייתי מאחלת באמת לכל אישה, אבל הוא גרוש עם ילד ובנוסף חי כרגע בזוגיות של ארבע שנים עם עוד ילד בן שנתיים. איפה למי מה שאת רואה אני אמורה להכיר?? בים או בפייסבוק וכו'? 

מתי את רואה חתונה או מעבר מגורים משותפים שאני אעבור לגור עם בן זוג? 

תודה מראש, מורן 

וסופ"ש נעים !!! 

מורן יקרה,

על דפי הפורום מאוד קשה לענות לכל השאלות האלו בדייקנות. למשל נושא הביטוח הלאומי יש לדעת במה מדובר, מתי התחיל הטיפול וכו'. לגבי עניין המגורים עם גבר יש לך קארמה להולדה וגם לנישואין אבל לגבי דיוק בזמנים - רק ביעוץ אישי. ולא בגלל שאנחנו רוצות כסף אלא בגלל שיש הרבה דברים שצריך לבדוק. והפורום הוא רק נקודתי ופלסטר.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר