הוא כרגע התנתק ממני ומתרחק ממני אני כן מעוניינת בו למה זה קורה לי פעם אחר פעם עם בחורים???אני רוצה להתקרב אליו איך אני עושה את זה והאם את רואה שהוא מרגיש אליי משהו?

שאלה שנייה, מה הכוונה בשנה 4? מה המשמעות?

דרך הפורום מאוד קשה לבדוק אם יש לך חסימה כלשהי או שאולי יש משהו בהתנהלות שלך שגורם להם להנהג כפי שהם מתנהגים מותק. קבעי באופן מסודר למיסטיקן בכיר ותבדקי את זה כמו שצריך. תאמיני לי יהיה לך שווה מותק. לגבי שנה 4 היא שנת משוב של חשבון נפש של כל שלוש השנים הקודמות. זו שנה לא קלה אבל מחשלת .. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

לא יודעת אני אשמח שתראי אם הוא ירצה לחזור אליי

אני לא בטוחה שזה קשור אליי פשוט אולי חוסר התאמה וזה לא מסתדר לי עם זה שאת אומרת שיש בינינו התאמה ממש ממש טובה

התאמה נמדדת אחרי 90 יום של יציאה משותפת כי הקשר נבחן מלמלעלה. יש התאמות נומרולוגיות ששורדות קשר ויש לא. לכן הבדיקה היא רק אחרי 90 יום ולא בודקים בחור מהרגע הראשון שפוגשים.. ככה נהוג בכל אופן בטארוט נומרולוגיה ואסטרולוגיה. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת יקירתי מה שלומך?

תאריך לידה של בחור 21.11.1982

שלי 5.10.1982 אנחנו מכירים כבר שנה (!) רציתי לראות פוטנציאל ומה יקרה איתנו בעתיד חידשנו עכשיו את הקשר לאחר כמה חודשים של נתק, הקשר חודש ביוזמתו הרגשתי שהוא לא רציני אז עזבתי ויצאתי עם אחרים אבל אני מאוהבת בו  קשות ורוצה להיות איתו, מפחדת לדבר איתו בפתיחות על דברים,

אני יודעת שבודקים לאחר שלושה חודשים רצופים אבל אני לא מצליחה כמו שאמרתי, להגיע אפילו לחודש אחד רצוף עם בנאדם מאז הפרידה שלי מהחבר הרציני האחרון שהיה לי לפני שנתיים, האם את יכולה להגיד מתי את רואה אותי נכנסת לקשר זוגי רציני? האם את רואה מגורים משותפים איתו?? הוא גר בהרצליה ות"א אצל ההורים. בבקשה בדקי לי עליו כי כן יצאנו באופן רציף פרק זמן.

כמו שאמרתי. רק אחרי 90 יום ניתן לראות. מה שלפני לא הכי מדוייק. 

יפעת אורלב מנהלת הפורום

emo_13.pngבכל זאת? כדי שלא אבזבז את הזמן? וגם שאלתי מתי אכנס לזוגיות משמעותית לפי מה שאת רואה? מה אני צריכה עמ' לקדם זאת???תודה רבה מראש יפעת

יש פוטנציאל בזוגיות הזאת. להלן טיפים לגביו:

א. יש לו ניתוקים במפה וזה אומר שהוא מתקרב ומתרחק וככה זה צריך להיות

ב. הוא מרגיש אנרגיות גם אם הוא שותק..

ג. יש לו עליות וירידות במצבי הרוח אז תזרמי

ד. הוא מסתורי ומעניין וזה מה שמושך אצלו.

לא להלחיץ, להיות נעימה, להראות שיש לך חיים חוץ ממנו והוא בכיס הקטן שלך .

יפעת אורלב מנהלת הפורום

emo_43.pngemo_28.pngיואו את אלופהההה!!!! כל מילה נכונה ממש ככה, עשית לי את הלילה

למרות שכאילו הוא אכזרי אליי הוא מושך אותי ולא מקטע של "אוהבת מניאקים" אני חושבת שיש באמת פוטנציאל כרגע הוא יוצא עם מישהי אחרת למרות שהוא התקשר היום להגיד לי שמצאתי חן בעיני חבר שלו ולשאול לשלומי, אולי זה גם כאילו על הדרך לגשש מה איתי? בכל מקרה שאלתי אותך גם מס' פעמים מתי את רואה אותי נכנסת לקשר משמעותי רציני? חבר אחרון שלי היה מזל תאומים יצאנו לפני כשנתיים. עדיין בקשר מרוחק.

לגבי עבודה יש לי קצת קשיים לאחרונה, מקום עבודה חדש, מה את יכולה להגיד?

לגביך הוא כן מגשש ומוצא סיבות להתקשר. ככל שתראי שאת לא שם הוא ירצה שתהיי שם .. כן מציאה לך להסכים להיות עם החבר שלו כדי שזה ידליק אותו ..

לגבי עבודה. צייני שוב תאריך לידה, שם ראשונה בשם ומה תחום עיסוק:)

יפעת אורלב מנהלת הפורום

לא רוצה שהוא יקבל רושם שאניאוהבת את זה, אני לא בחורה הרי שמעבירים אותה מאחד לשני

תאריך לידה שלי יח בתשרי סוכות 5.10.1982

מורן

עובדת ביהלומים :)) עבודה חדשה חלום

ואי סליחה

האם מה שכתבת למעלה הכוונה לבחור שתאריך לידה שלו 13.9.1982

13.9.1982 יצאנו שלוש פעמים כרגע בנתק והוא התקשר לגשש כרגע טוען שיוצא עם מישהי אחרת

21.11.1982 בחור שאנחנו מכירים מיזה שנה מתקרב ומתרחק אנחנו נפגשים ואז אני רוצה לפתח קשר ופתאום הוא מתרץ ונעלם וכו

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר