כן ברור מה ז"א מפברואר?? אני הולכת לראיונות עבודה ומיונים ומבחנים אין סיכוי שאני אשב בבית עד פברואר 2014

נאמר לי שאמצא עבודה ואולי באוקטובר כבר השנה

לגבי זוגיות את יכולה לענות לי בהמשך לשרשור הנל'?

לגבי הבחור הוא לא הגורל שלך ועלייך להמשיך הלאה. לגבי עבודה רואים אותך עובדת בפברואר. אם יהיה קודם אז בכייף, אנחנו נותנים תחזית מקסימלית. לגבי פוליטיקה לא רואים באופק כלום. יותר חזק בכיווני האדמינסטרציה והתפעול ..

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי

מצאתי עבודה סוףסוף (לאחר שמחודש יוני השנה אני לא עובדת בצורה עקבית מסודרת ויציבה, הייתי בחו"ל ניצלתי הזדמנויות להתארח שם אצל חברים אני רוצה לדעת האם אני מתנהלת באופן נכון בחיים אם אפשר על הדרך להגיד לי) העבודה היא בתפקיד ניהולי האם אני אצליח בה? תחום חדש ומעניין בטירוף.

לגבי זוגיות, מתי אכנס לקשר רציני ומחייב? הכרתי בחור חדש רציתי לדעת האם נהיה ביחד, היינו ביחד ומס' ימים לאחר מכן אמר לי שהוא וחברה שלו לשעבר בקשר לקראת חזרה ולכן זה בעייתי בינינו

תאריך לידה שלו: 8.7.1986 סרטן , שלי: 5.10.1982  מאזניים

נאמר לי שיש לי כמובן בגורל מיסוד והולדה עד ארבע ילדים מתי זה אמור לקרות? האם פספסתי הזדמנויות? אשמח לפירוט והרחבה בנושא על מנת להבין תודה רבה. מור.

את לא מפספסת שום הזדמנות מתוקה.. אצלך מיסוד בגורל הוא עד גיל 33. לגבי קשרים תני לי לבדוק רק אחרי 90 יום של יציאה משותפת. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

אני לא מבינה למה אי אפשר לענות על כל השאלות? אני לא מרחיבה יתר על המידה, שאלתי גם לגבי העבודה החדשה, אני כותבת אותו דבר עשר פעמים.

לגבי זוגיות, שאלתי מתי אכנס לקשר זוגי? גם אם לא יוצאת עכשיו עם מישהו 90יום אני לא מגיעה בכלל למצב הזה אז מתי אפשר לראות שאני נכנסת למשהו???  ם אפשר קצת יותר להרחיב ולפרט מעבר למשפט אחד, תודה

יש כאן תכתובת ארוכה ומאוד מסועפת . תכתבי מהתחלה הכל בנקודות. תאריך לידה שלך: מה את רוצה לדעת וכו',  הפורום עונה נקודתית ולא בפרוטרוט כי זה לא יעוץ אישי. אנא הכיני שוב את שאלותיך באופן מסודר ונענה לך בשמחה:)

לדוגמא : שמי אורית  תאריך לידה : 3.4.1972 רוצה לדעת על זוגיות עם נחום: תאריך לידה 4.5.1971

בעבודה אני בתחום: -------- רוצה לדעת ________ בעבודה מתאריך ------

בזוגיות  אני כרגע לבד/ עם עוד משהו רוצה לדעת ---------------

יפעת אורלב מנהלת הפורום

אבל ככה כתבתי :-(((((( כתבתי שאלות ממוקדות ולא קיבלתי מענה או קיבלתי מענה רק על שאלה אחת מתוך שלוש שאלות

מורן תאריך לידה: (שוב) 5.10.1982

לגבי זוגיות, מתי אכנס לקשר רציני ומחייב?

זוגיות עם בחור שהכרתי??? תאריך לידה שלו: 8.7.1986 סרטן כרגע בנתק

גרה בר"ג עם שותפים רוצה לעבור לדירה שם שותף\ה אחת מתי כדאי לעבור? האם להשאר בר"ג??

יש לי עוד תאריך לידה אם אפשר לבדוק התאמה זוגית, אתם לא רוצים שאפרט קצת על הקשר למרות שזה נראה לי דיי הכרחי אז לא אפרט, תאריך לידה שלו 13.9.1982 מזל בתולה

לגבי זוגיות אל דאגה כי יש לך ציווי גורל לזוגיות. לגבי התנהלות בזוגיות את צריכה להיות פחות בשליטה ולתת לבן הזוג להוביל. לגבי הבחור של מזל סרטן הוא בחור שלא אוהב להתחייב אבל יש התאמה טובה ביניכם. לגבי הבחורה מזל בתולה הוא מתאים לך הרבה הרבה יותר ויתן לך להוביל בקשר. לגבי מעברים- את בעיתוי מתאים למעבר דירה. רמת גן טובה לך הישארי בה. עדיף לעבור דירה אם תרצי עד אוקטובר 2014. בהצלחה

יפעת אורלב מנהלת הפורום

לגבי הבחור בן מזל בתולה חשוב מאוד!!! אשמח שתרגיעי אותי ותחזקי לי את הביטחון העצמי

אשמח לדעת האם את רואה אפשרות למיסוד איתו האם אני בדרך הנכונה? האם הוא רציני?

משתדלת לתת לו להוביל, היתה לנו כבר שיחה שאנחנו בתחילת הקשר על הקשר ודברים שמפריעים לו בי וההתנהלות שלי.

הוא לא נותן חיזוקים חיוביים הוא שי שיפוטי וביקורתי למרות שקשה לי עם זה בדר"כ, אני חושבת שהוא מתאים לי בשורה תחתונה, אפשר ללמוד ממנו הרבה

בהחלט יש פה פוטנציאל.. תני לי לבדוק לך שוב אחרי 90 יום של קשר. בהצלחה:)

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת היקרה,

אין לי 90 יום אני מודעת לנוהל בנומרולוגיה אבל אני לא מצליחה להגיע לקשר רצף עם בחור 90 יום מאז שנפרדתי מחבר שלי לפני שנתיים מה את בכל זאת יכולה להגיד?הוא מאוד שיפוטי וביקורתי הוא לא אומר מילים יפות הרגשתי שחיזר אחריי בהתחלה עכשיו התהפכנו, מה אני יכולה לעשות כדי להצליח איתו?

והאם את רואה אותו לקראת משהו רציני?

באיזו שנה אני נמצאת אגב?

את נמצאת בשנה 4 . לגביו הוא כן יכול להיות רציני, אבל צריך לחכות לפחות 90 יום ואז אעשה לך גם בדיקה עם קלפי הטארוט:)

יפעת אורלב מנהלת הפורום

הוא כרגע התנתק ממני ומתרחק ממני אני כן מעוניינת בו למה זה קורה לי פעם אחר פעם עם בחורים???אני רוצה להתקרב אליו איך אני עושה את זה והאם את רואה שהוא מרגיש אליי משהו?

שאלה שנייה, מה הכוונה בשנה 4? מה המשמעות?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר