זוגיות ומיסוד

emo_28.pngבקצרה!!! הכרתי מישהו ממש מלמעלה, אנחנו ממש בתחילת הקשר לא יודעת מה הכיוון שלו והאם הוא רציני

אני בת 31 תאריך לידה שלי 5.1.1982 שלו 24.6.1988  האם ישנה התאמה?

תודה, מורן

הוא מאוד שונה ממך ועדין לא בדיוק התבגר.. אבל תני לזה 90 יום ונעשה תקשור ..

יפעת אורלב מנהלת הפורום

יפעת היקרה שלום,

מה לגבי מיסוד? את רואה מתי אני מתחתנת או נכנסת לזוגיות? היה לי חבר עשרה חודשים מאז לא היתה לי מערכת יחסים רצינית וארוכת טווח

אני מחשיבה את עצמי לא שגרתית ולא אחת שהולכת תמיד עם כל העדר

לגבי מעבר דירה אני גרה בר"ג עם שותפים האם לעבור ? חשבתי לחכות לגמר חוזה לעבור לקראת האביב 2014

הכרתי בחור נוסף לא מזמן אבל הוא לא מעוניין בי היה בינינו התחלה של קשר והוא החליט שלא מתאים לי מכל מיני סיבות ותירוצים

תאריך לידה שלו 14.12.1982 קשת , את רואה האם כדאי לי להלחם עליו?

סליחה תאריך לידה של הבחור השני 14.12.1985 emo_91.png

היי יפעת מה שלומך? שבוע טוב

קודם כל אשמח למענה לגבי השאלה השנייה

שנית והכי חשוב ומשמעותי אם אפשר למחוק את כל פניותיי מהאתר על מנת שלא יופיעו במנועי החיפוש לפחות הפניות הרלוונטיות עם השם המלא תודה

לגבי מעבר דירה את בעיתון מצויין. גם לגבי הבחור השני צריך לבדוק את הקשר רק אחרי 90 יום. יש לך בגורל מיסוד והולדה כך שאל תדאגי .. הכל בסדר והכל יקרה לך וטוב..

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת, כיף שענית emo_91.png

מעבר דירה לא מתאפשר לי כרגע אני לא עובדת והמצב הכלכלי ממש גרוע, עד מתי טוב לעבור לדירה יותר ביתית עם שותפה\ף אחד?

שנית, לגבי עבודה מתי את רואה אותי מתחילה לעבוד? אני מחפשת בתחום של תפעול\אדמיניסטרציה\ניהול למרות שיש לי תואר שני במזרחנות ומדעי המדינה כרגע לא עובקת בתחום. האם את רואה אותי נכנסת לתחום הפוליטי-מדיני בעתיד?

לגבי בחורים, כרגע ממש מחוזרת (לא מבינה למה חח) מבחורים מהעבר וגם אנשים חדשים בחיי את יכולה לתת לי כלים להכוונה איך להתנהל ואיך לבחור?

תודה, מורן

בהחלט, תזרמי, אל תבקשי לדעת " יחסנו לאן" לא להראות לחץ מצד אחד ומצד שלני לא לזרום יותר מידי..:) את מדהימה - תזכרי את זה מותק :)

יפעת אורלב מנהלת הפורום

באיזהשהוא שלב כן זורמים אני מתקשה להחליט כי למשל יש בו זמנית כמה בחורים שמוצאים חן בעיניי חלק אני מוצאת את עצימ רודפת אחריהם וחלק יותר נלהבים ונמרצים ויוזמים מצידם להפגש ולצאת איתי, אני לא קונבנציונאלית וגם לא רוצה להתפשר. אבל שוב, עם איזה בחור את רואה אותי חדש או מישהו מהעבר?

ולא ענית לי, מה לגבי העבודה והקריירה?? ? "

מעבר דירה לא מתאפשר לי כרגע אני לא עובדת והמצב הכלכלי ממש גרוע, עד מתי טוב לעבור לדירה יותר ביתית עם שותפה\ף אחד?

שנית, לגבי עבודה מתי את רואה אותי מתחילה לעבוד? אני מחפשת בתחום של תפעול\אדמיניסטרציה\ניהול למרות שיש לי תואר שני במזרחנות ומדעי המדינה כרגע לא עובקת בתחום. האם את רואה אותי נכנסת לתחום הפוליטי-מדיני בעתיד?"

יפעת אפשר תשובה? תודה emo_96.png

מה תרצי לדעת לגבי קריירה ?

יפעת אורלב מנהלת הפורום

היי יפעת יקירה,

העתקתי את הפסקה הקודמת שלא התייחסת אליה לגבי קריירה, מחפשת עבודה מתחילת ספט השנה, עדיין לא התקבלתי למה שרציתי לא רוצה להתפשר על שכר ורמה.

מעבר דירה לא מתאפשר לי כרגע אני לא עובדת והמצב הכלכלי ממש גרוע, עד מתי טוב לעבור לדירה יותר ביתית עם שותפה\ף.אני מחפשת בתחום של תפעול\אדמיניסטרציה\ניהול למרות שיש לי תואר שני במזרחנות ומדעי המדינה כרגע לא עובדת בתחום. האם את רואה אותי נכנסת לתחום הפוליטי-מדיני בעתיד?

לגבי זוגיות: מתי אכנס לקשר זוגי ורציני? מה לגבי בחור תאריך הלידה שלו 5.1.1985 כרגע בנתק הוא לא מעוניין למרות שבהתחלה כן היה מעוניין ולקח לי זמן לרצות את הקשר ולהתאהב בו, עכשיו היוצרות התהפכו מה אני יכולה לעשות בבקשה עזרי לי. אם לא הוא, עם איזה גבר אהיה?emo_92.pngemo_93.pngemo_98.png תודה!!!

אפשר לקבל תשובה???

לא קיבלתי תשובה על כל השאלות, במיוחד על עבודה וקריירה מתי אמצא עבודה??:-(

מציאת עבודה מפבוראר 2014. האם את שולחת קורות חיים?

יפעת אורלב מנהלת הפורום

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר