כמה שאלות חשובות

שלום לך יפעת, כבר שאטלתי בעבר ואני שוב מחדדת לגבי בעלי. לגבי אחותי, אשמח להכוונה. 1. יש לי אחות מקסימה. חכמה, מצחיקה, יפה וחטובה. בת 33 (15/10/1976). אני לא מצליחה להבין למה היא לא מצליחה למצוא עבודה טובה, בן זוג. למה היא לא מצליחה להשיג יציבות בחיים? אשמח להכוונה באשר אליה. שמה: קרן. שם משפחה - 5. במה כדאי לה לעסוק? צפויה לה זוגיות? ילדים? תודה רבה. 2. לגבי בעלי היקר - הוא עובד במקום עבודתו הנוכחי כ-20 שנה. לאחרונה הוצעה לו עבודה אחרת, שיכולות הקידום המקצועי שלו שם גבוהות יותר, כמו גם השיפור הפיננסי של ביתנו. אבל המקום היציב פה עומד מול ה-לא נודע ששם. ואם זה לא ילך? ואם דברים לא יסתדרו? אמנם הוא כבר הרבה זמן מתלונן על מה שמקצצים פה ועל בוסית לא קלה, ובכל זאת... אני חרדה. האם הוא נמצא במקום בו שינוי כזה מבורך, או שמא לא? בנוסף, יש אפשרות לשמור על המקום הישן ולעבוד בחדש. האם דברים יסתדרו עבורו כמו שהוא מתכנן? הוא בחור יחרוץ, אבל אני תמיד דואגת לו כי הוא נותן אמון בקלות. שמו - 8 משפחה - 3. תאריך לידה - 23/03/1963 ושאלתי האחרונה - האם צפוי לנו הריון בקרוב? תודה תודה תודה. את תמיד עזרה גדולה.

תשובה

לגבי אחותך יש לעשות מפה מורחבת אצל נומרולוג כדי לבדוק חסימות כאילו ואחרות וזה לא ניתן במסגרת הפורום. לגביך בעלך כבר אמרתי לך את דעתי. השיקול הוא שלכם בלבד. בחיים צריך להמר כדי להצליח. מבחינת העיתוי העיתוי טוב למעברים ולשינויים. ואתם צריכים לשקול את הדברים אחד לאחד ולגבש החלטה ביחד.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר