מבולבלים ולא יודעים מה לעשות

דילמה. בעלי קיבל הצעת עבודה. אנחנו גרים בדרום וההצעה בצפון. הוא עובד בעבודה הנוכחית כבר 20 שנה. אני מאד מוערכת בעבודתי ועומדת בפני קידום. ובכל זאת הוא קיבל הצעה, שאנחנו שוקלים בכובד ראש, גם משום שכלכלית היא טובה יותר. אבל כלכלית הוא לא השיקול היחיד. יש גם מידה של נאמנות ופטריוטיות למקום הישן. מה שכן, המקום הישן כבר לא מה שהיה. דברים השתנו. הוא פחות שבע רצון. גם יש לנו ילדה קטנה. ברוך ה’. שנינו בשנות ה-40 לחיינו. מה עושים? הנה הפרטים שלו. 23.03.1963 שם פרטי - 8 שם משפחה - 3 כינוי שלו - 3 והנה הפרטים שלי: תאריך לידה: 06/07/1970. שמי המלא: 1 שמי המקוצר: 8 שם משפחה: 3 תודה תודה

בעייתי. כנסי בבקשה

מצד אחד זו הזדמנות טובה לבעלך, מצד שני יש עננה של משבר שיכול להיות ביניכם בעקבות זה שאתם עוזבים ואז מבחינת העבודה שלך את נפגעת.השאלה הנשאלת היא אם יש מצב שיסע כל יום לצפון כמו שרבים וטובים ממנו עושים וחוזרים הביתה. זה מאוד קשה, אבל זה שווה את ההתנסות לפחות שנה. אין טעם שאת תעזבי סביבה טובה, עבודה טובה מבלי שיבדוק מה קורה איתו במקום החדש. שווה שהוא ינסה שנה מבלי לעשות מעברים ואז תחליטו ביחד מה הלאה.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

תודה רבה יפעת.

חשבנו גם על זה. התנסות לשנה כשהוא נוסע, וזה בסדר. העניין הוא העזיבה. האם לנכון לנו לעזוב כאן? האם עוד יש למקום העבודה שלו מה להציע לו? האם נכון להשאר? האם השינוי יעשה לו טוב? תודה רבה לך על ההתייחסות.

מבולבלים ולא יודעים מה לעשות

דילמה. בעלי קיבל הצעת עבודה. אנחנו גרים בדרום וההצעה בצפון. הוא עובד בעבודה הנוכחית כבר 20 שנה. אני מאד מוערכת בעבודתי ועומדת בפני קידום. ובכל זאת הוא קיבל הצעה, שאנחנו שוקלים בכובד ראש, גם משום שכלכלית היא טובה יותר. אבל כלכלית הוא לא השיקול היחיד. יש גם מידה של נאמנות ופטריוטיות למקום הישן. מה שכן, המקום הישן כבר לא מה שהיה. דברים השתנו. הוא פחות שבע רצון. גם יש לנו ילדה קטנה. ברוך ה’. שנינו בשנות ה-40 לחיינו. מה עושים? הנה הפרטים שלו. 23.03.1963 שם פרטי - 8 שם משפחה - 3 כינוי שלו - 3 והנה הפרטים שלי: תאריך לידה: 06/07/1970. שמי המלא: 1 שמי המקוצר: 8 שם משפחה: 3 תודה תודה

בבקשה יפעת - אנחנו זקוקים להכוונה

האם נכון לו לעשות את הצעד?

תודה רבה יפעת.

חשבנו גם על זה. התנסות לשנה כשהוא נוסע, וזה בסדר. העניין הוא העזיבה. האם לנכון לנו לעזוב כאן? האם עוד יש למקום העבודה שלו מה להציע לו? האם נכון להשאר? האם השינוי יעשה לו טוב? תודה רבה לך על ההתייחסות.

תשובה שניה

תשובות תקבלי רק אחרי שתהיה התנסות בעבודתו החדשה. אם יצליח וישגשג, יהיה נינוח ויהיה באנרגיה של הצלחה ולא כשלון, זה יהיה סימן מבורא עולם שעלייך לעזוב את המקום. בגלל שיש למשפחה שלכם שמירה מלמעלה וקשר עם העולמות הגבוהים אתם תקבלו סימנים. לכן אל תחששי, בטחי באלוקים הוא יראה לכם את הדרך. מבטיחה.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר