שלום ליפעת

שלום ליפעת

מה שלומך? לפני שבועיים התכתבנו במייל, והבנתי שלא היית כאן מאז, מקווה שהכל בסדר אצלך. רציתי לדעת מה דעתך לגבי התאמה זוגית ואם את רואה עתיד עם אחד מהם. ואם לא הם אז האם יש לי עתיד זוגי בכלל עם מישהו? בקצב הזה המצב חייב להשתפר.. אני 29.1.73 רווקה א' 26.9.70 רווק או י' 8.12.67 רווק ואם אפשר לדעת אם רואים חיים בחו"ל בגורל שלי? כי יש לי איזשהי אפשרות כזו שקשורה ל י'. תודה ולילה טוב

היי לרוית

מכיוון שיפעת טיפלה בך אתן ליפעת להמשיך אך אומר שעל פי הנתונים נכון להיום בחיים אדון י יותר מתאים לך והוא יותר מוכן למייסוד יש אצלך מספרי חול ויש מצבי לקראת 39 לאופציה לחול או מעבר מעיר לעיר ומדינה או סוג של שינוי במחשבה

יפעת אשמח לשמוע ממך גם. תודה רבה.

היי לרוית

מכיוון שיפעת טיפלה בך אתן ליפעת להמשיך אך אומר שעל פי הנתונים נכון להיום בחיים אדון י יותר מתאים לך והוא יותר מוכן למייסוד יש אצלך מספרי חול ויש מצבי לקראת 39 לאופציה לחול או מעבר מעיר לעיר ומדינה או סוג של שינוי במחשבה

תמיר תודה רבה על התשובה שלך

זה נכון מאוד מה שאתה אומר. תודה ושבת שלום.

רצית גם את חוות דעתי

מסכימה עם תמיר לגבי בשלותו של י' לנישואין, למרות שמבחינת ההתאמה הנומרולוגית שניהם מתאימים לך. המספרים של י' בהצלבה למספרייך יותר הרמוניים והוא בהחלט בשל למיסוד. את בהחלט עם מזל שיש או יהיו לו אפשרויות לעבוד בחו"ל או עם חו"ל ואת בעיתוי של שינויים, כל שינויי בעיתוי זה ועד לינואר 2010 יהיה מבורך.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

תודה יפעת, רציתי לשמוע גם את דעתך

ואני שמחה שכתבת לי. הבחור י' חי בחו"ל. את חושבת שיהיה מיסוד קשר איתו? כי אם כן זה באמת אומר שאסע לחו"ל, זה משהו שאני מתלבטת לגביו. זה מאוד קוסם לי היום, לנסוע, אבל האמת היא שאני אסע רק במידה ובאמת בסופו של דבר זה יוביל למיסוד. מה דעתך? תודה רבה רבה.

תשובה שניה לרוית א.

את כן נוסעת לחו"ל המזל קורא לך לנסוע, הבחור רציני, העיתוי טוב. את צריכה לנסוע ואל תהססי, כל התנאים מראים שזה מה שאת צריכה לעשות. את השאר תשאירי ליקום ולבורא עולם שיהיה לצידך ויכוון אותך לדבר הכי טוב, אל תעצרי את המזל אם הוא רוצה אותך איתו. סעי כי יש לך נסיעה לחו"ל השנה.

יפעת אורלב מנהלת הפורום

תודה יפעת. שלחתי לך מייל.

תשובה שניה לרוית א.

את כן נוסעת לחו"ל המזל קורא לך לנסוע, הבחור רציני, העיתוי טוב. את צריכה לנסוע ואל תהססי, כל התנאים מראים שזה מה שאת צריכה לעשות. את השאר תשאירי ליקום ולבורא עולם שיהיה לצידך ויכוון אותך לדבר הכי טוב, אל תעצרי את המזל אם הוא רוצה אותך איתו. סעי כי יש לך נסיעה לחו"ל השנה.

יפעת

סליחה שבלבלתי קצת את השרשור. שלחתי לך מייל. תודה ושבוע טוב את אישה מיוחדת לדעתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר