אשמח לתשובה

אשמח לתשובה

אורנה שלום, שמי ליטל 28.07.81 אשמח לדעת פרטים על זוגיות נוכחית הוא 05.11.68 האם יהיה מיסוד? ופרטים על קרירה ובכלל כל פרט שתוכלי לספק לי תודה רבה ושבוע נפלא

השאלה שלי מכוונת לאורנה בלבד

שבוע מבורך

בכדי שאוכל לענות לך,יש לי שאלה אליך? האם אצל בן זוגך היה משהו עם אח או ילד?

בהמשך לשאלתך

אכן לבן זוגי יש ילד קטן...אשמח להתייחסות לגבי הזוגיות שלנו ובכלל על עצמי קרירה ופיתוח אישי.

השאלה שלי מכוונת לאורנה בלבד

מקפיצה

אשמח לתשובה

אורנה שלום, שמי ליטל 28.07.81 אשמח לדעת פרטים על זוגיות נוכחית הוא 05.11.68 האם יהיה מיסוד? ופרטים על קרירה ובכלל כל פרט שתוכלי לספק לי תודה רבה ושבוע נפלא

היי ליטל

הביני כי כאן בפורום אתם נותנים חלקי פרטים,כךשמאוד קשה למקד תשובות לשאלות שלכם. ובקשר אליך אני דווקא רואה כי במאי היתה איזה שיחה לגבי הזוגיות לאן היא מובילה. הקשר הזה מביא לך באיזה מקום יציבות, ביטחון,וגם את המרחב לו את זקוקה. חכי עד ינואר, ואם את לא רוצה הריון, תישמרי. בהצלחה.

אשה יקרה, אורנה

אורנה, אכן הייתה שיחת יחסנו לאן, אני מאוד אוהבת אותו אבל הקשר מורכב האם אתה מרגישה /רואה מיסוד...האם כדי לא לוותר על הקשר המיוחד הזה... תנסי הפעם להתמקד בו ולא בי... תודה אישה יקרה אור ואהבה. ליטל

אורנה אנא התייחסותך.חג שמח

מקפיצה-חג שמח-אנא תשובתך לשאלה מטה

מקפיצה

היי

את יכולה לרשום מה לא היה ברור.

אורנה בהמשך לתשובתך מאתמול

מה שלא ברור : האם הוא בנוי כרגע לפרק ב'?,הקשר מאוד מיוחד האם את רואה מיסוד... ? האם הוא נכון לי לדעתך(הוא כאדם והקשר בכלל) תודה רבה המשך שבוע נפלא

היי ליטל

הביני כי כאן בפורום אתם נותנים חלקי פרטים,כךשמאוד קשה למקד תשובות לשאלות שלכם. ובקשר אליך אני דווקא רואה כי במאי היתה איזה שיחה לגבי הזוגיות לאן היא מובילה. הקשר הזה מביא לך באיזה מקום יציבות, ביטחון,וגם את המרחב לו את זקוקה. חכי עד ינואר, ואם את לא רוצה הריון, תישמרי. בהצלחה.

עבודה

שלום גליה 5.3.1968 לגבי שינוי מקצוע בבקשה עזרה מה מתאים לי לעסוק

היי ספיר. טעית בפורום

אורנה בהמשך לתשובתך מאתמול

מה שלא ברור : האם הוא בנוי כרגע לפרק ב'?,הקשר מאוד מיוחד האם את רואה מיסוד... ? האם הוא נכון לי לדעתך(הוא כאדם והקשר בכלל) תודה רבה המשך שבוע נפלא

מקפיצה

מקפיצה לאורנה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר