שאלה?

שאלה?

אני 23/07/80 הוא 11/04/79 שם אמא שלי כרמלה וגם שם אמו זהה לפני כמה זמן שאלתי פה מה קורה ביננו מבחינה זוגית בין היתר ענית כי מאפריל תהיה לו תקופה קשה ..למה הכוונה? ואמרת שיש לי מזל בכסף ושאני צריכה להתמקד.. מה זה אומר?

תשובה לאניי

הוא נכנס באפריל לתקופה של חשבון נפש ולכן את תצטרכי להיות קשובה ולתת לו את תשומת הלב ודבר נוסף אצלך יש מספרים המעידים על כסף חבל לפספס ומה שאת צריכה וזה הכי חשוב תעוזה העזה ומודעות פנימית הערכה עצמית שלך וכמה שיותר להאמין בעצמך יש לך את היכולות אז קדימה להניע דברים בהצלחה תמיר בן אשר נומ קבלי ומערבי 052342703 tamir_41@netvision.net.il

תודה...ועוד שאלה

קודם כל תודה על התשובה המהירה.. מה ז"א חשבון נפש..האם זה יפגע בקשר ביננו? אתמול התוודה בפניי שחשב להציע נישואים ביום האהבה אך קרה דבר מצער במשפחתי שמנע ממנו לעשות זאת באותו היום.. באיזה תחום אתה רואה אצלי הצלחה..ז"א לאיזה כיוון ללכת על מנת להניב תוצאות וכסף?

מקפיצה!

ממתינה לתשובה

שוב מקפיצה...בתקווה שיענו

ממתינה בסבלנות

תודה...ועוד שאלה

קודם כל תודה על התשובה המהירה.. מה ז"א חשבון נפש..האם זה יפגע בקשר ביננו? אתמול התוודה בפניי שחשב להציע נישואים ביום האהבה אך קרה דבר מצער במשפחתי שמנע ממנו לעשות זאת באותו היום.. באיזה תחום אתה רואה אצלי הצלחה..ז"א לאיזה כיוון ללכת על מנת להניב תוצאות וכסף?

למה לא עונים??

למה מתעלמים?

תמיר אני רואה שאתה עונה , ואני ממתינה בסבלנות ולא מתייחסים אליי

תודה...ועוד שאלה

שוב מקפיצה... ומקווה...שיענו

ממתינה בסבלנות

שלחתי למייל ואני לא מקבלת תשובה

בבקשה אם אפשר לקבל תשובה

כבר שבוע שאני ממתינה......

כבר שבוע שאני ממתינה לתשובה ואני לא נענית , מה גם ששלחתי למייל... למה לא מתיחסים אלי???

איך זה שכולם מקבלים תשובה ורק אני לא????

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר