בוקר טוב תמיר

ענית לי לשאלה ...ביקשת שצור קשר במייל אך לא השבת לי...בבקשה תענה לי זה חשוב הנה הפרטים אני23/07/80 הוא 11/04/79 שמו+שם משפחתו בנומרולוגיה =6 שמי+שם משפחתי בנומרולוגיה =7 אמא שלי=1 פרטי+משפחה אמא שלו=6 פרטי +משפחה מבחינה זוגית אמרת שהקשר טוב ושלקראת אפריל יהיה משברון במשפחה שלו.. רציתי לדעת למה התכוונת , ומתי צפוי חתונה?? בבקשה דחוף!!!

למה לא קיבלתי תשובה??

אני ממתינה בסבלנות...אבל...

נראה לי שמתעלמים ממני

בבקשה תן לי תשובה....זה דחוף

בוקר טוב

אני לא מבינה מה קורה פה... פניתי בשאלה כבר לפני מספר ימים ועדיין לא קיבלתי תשובה...למה?? בבקשה תתיחס לשאלתי..כבר כתבתי לך למייל לפני שבועיים אך גם אין התיחסות

השאלה שלי נדחקה אחורה

עדיין לא קיבלתי תשובה

בוקר טוב תמיר

ענית לי לשאלה ...ביקשת שצור קשר במייל אך לא השבת לי...בבקשה תענה לי זה חשוב הנה הפרטים אני23/07/80 הוא 11/04/79 שמו+שם משפחתו בנומרולוגיה =6 שמי+שם משפחתי בנומרולוגיה =7 אמא שלי=1 פרטי+משפחה אמא שלו=6 פרטי +משפחה מבחינה זוגית אמרת שהקשר טוב ושלקראת אפריל יהיה משברון במשפחה שלו.. רציתי לדעת למה התכוונת , ומתי צפוי חתונה?? בבקשה דחוף!!!

תשובה לאורית

הבחור רוצה להתמסד אך יש לו השפעה חזקה של האימא והמשפחה הקרובה אליו עכשיו נמצא בתקופת ההתלבטות אך מאפריל יש מצב להחלטה אכן רוצים שמאפריל עד אוקטובר יש מצב להצעת נישואין הכי חזק מאפריל עד יוני כולי תקווה שיפתיע אותך בחג האהבה בחודש הבא את רוצה להתמסד אך אל תלחצי עליו ויש לך הרבה מזל בכסף אך תתמקדי

מה ז"א השפעה מהאמא?

אם היא משפיעה עליו לא לעשות זאת או שמא זו אחותו 02/06/76 שם: רויטל תודה

זה יכול להיות מהאימא ומאחיות תלוי מה טיב הקירבה בניהם

תודה...ועוד שאלה..

הוא והאחות היו בקשרים טובים פעם אך בזמן האחרון היא מערימה קשיים,וכל הזמן יש לה טענות כלפינו , רק לפני שבוע חודש הקשר שוב איתה לאחר יותר מחודש שלא דיברה איתנו, והאמא היא אישה חולה והוא די קרוב אליה -דואג לה מעצם היותה אמא שלו. העניין הוא למה הכוונה השפעה??

ממתינה לתשובה

אני ממתינה לתשובה

האחיות במשפחה ולמי שהוא קרוב הכי הרבה במשפחה

זה יכול להיות גם מהאח?

תפרט בבקשה למה התכוונת?

האם זו יכולה להיות השפעה גם מהאח?

והאם אתה רואה השפעה שלילית או חיובית מאחד מהם?

ממתינה לתשובה...!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר