לנומרולוגית מתחילה

גם אני הגעתי מפורום טארוט רציתי לדעת מה את רואה לגבי הקשר ביני 16.6.1974 לבין בעלי 2.3.1973 וכן מה את רואה מבחינת קריירה ומצב כלכלי. תודה לך ויום נעים

היי

בחורה עם אינטואיציות חזקות מאוד, אם תפתחי את זה את יכולה לפתוח לך פורום משלך בתחום התקשור. יש לך ממש יכולת לראות את הנולד. בדרך כלל את הולכת לפי האינטואיציות שלך ותחושות הבטן שלך והן לא מטעות אותך בכלל. כל קושי כל מכשול בדרך את עוברת עם קצת עקשנות, ועם הרבה שכל ישר ואינטואיציה טובה. בזוגיות את עלולה לעיתים לוותר מהר מאוד, או לוותר לבן הזוג או לוותר לעצמך על עצמך בשביל השקט. החושים שלך חדים תשימי לב מתי את מוותרת סתם ומתי את צריכה להתעקש. לגבי בעלך, הוא איש מאוד זוגי. מאוד של ביחד. מאוד צריך את הזוגיות בשביל להצליח בחיים. אפשר להגיד שזה מה שחשוב לו. הבית והמשפחה. גם אם לא תמיד זה נראה ככה. זה מה שנותן לו את הכוח בחיים. הוא גם וותרן, אפילו יותר ממך, נוטה לוותר, אבל כמו אצלך בדיוק, גם הוא מאוד אינטואיטיבי, לא סתם התחברתם, גם הוא פועל לפי תחושות הבטן. אבל הולך לאיבוד בזוגיות הרבה יותר ממך. בואי נגיד שלדעתי האישית הוא הוותרן מביניכם. אני חושבת שאתם אחלה זוג. ביחד אתם שילוב מנצח. עם האינטואיציות שלכם, תשתפו אחד את השנייה ואל תפסידו. בהצלחה.

וואוו את מדהימה

בחיי, טוב שישבתי קלעת בול לגבינו וגם לעניין התקשור. אני פתוחה לתחום ומאז ומתמיד עובדת אינטואיטיבית. שיחקת אותה, שיהיה לך המון בהצלחה ותודה רבה

שאלה בעניין של קריירה

אני עוסקת בייעוץ והדרכה (מודעות עצמית וכיוצ'). עדיין ללא פריצה גדולה אבל זוכה לפידבקים מצויינים. האם את רואה התפתחות ופריצה בשנה הזו? יש לך המלצות איך להניע את העניינים? שוב תודה ויום נעים

אנא עזרתך נומרולוגית מתחילה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר