דחוף דחוף דחוף!!!!

דחוף דחוף דחוף!!!!

אשמח לעזרה של כל אחד חברה שלי רצתה לדעת אם כדאי לה להשאיר את ההריון אז עשיתי SOS ויצא 2 מטבעות - המגדל - הכוח אני חושבת שזה אומר שהיסודות לא מספיק יציבים בשביל זה ועמוק בתוכה היא יודעת את זה (2 מטבעות) והיא צריכה לאזור את האומץ (כוח) והביטחון לוותר על הילד. דרך אגב הקלפים די תומכים ברקע כי היא לא נשואה והזוגיות הקיימת רחוקה מלהיות אידיאלית. אשמח לעזרה בדחיפות אני פשוט חברה שלה אז אני מרגישה פחות אובייקטיבית...........

אפשרות נוספת להבנה

הנ"ל נכנסה להריון למה? מחוסר זהירות או מתוך רצון לקשור אליה את בן הזוג שלה?שני הדברים יחד שגויים, אבל העבר עבר וההווה מלחיץ! היא חברתך צריכה למוטטת את הקיים(המגדל) קרי לא להמשיך את ההריון כי היא במצב של ספקות אם נהגה נכון לגבי עצמה והחבר שלה ה-8 המחבר את 2 המטבעות היא הפעילה כוח לא נכון כי חשבה למסד את הקשר באמצעות הריון וכעת היא מתלבטת אם פעלה נכון? ךמיטב הבנתי גלוי של חוסר אחריות וחוסר הבנה לגבי התינוק שהיא בראה .יש מספיק בוגרים אומללים ואותה כמות של ילדים . המלצתי שתבחן דרך ה- ר ג ש! שלה אם זה נכון לה לשמר את ההריון או לא. לא את ולא אני וגם לא הקלפים יכולים וצריכים להחליט במקומה!!!!!! להזכיר לה ולו למען השיעור שהיא עוברת/עברה ללמוד אחריות מהי,שלא עושים שום דבר בכח! בדרכי נועם בהבנה בהסכמה ומתוך שיתוף ותמיד תמיד עם הרגש בשיתוף עם השכל להגיע לתשובה הנכונה לה ! אין צורך להילחץ כי כאשר פועלים בלחץ התוצאה תמיד יוצאת הפוךעל הפוך! איני פוסק ואיני שופט אותה מה שהיה היה מה שקרה קרה רק לבדוק לעמוד מול האמת שלה זיכרי ההחלטה בידיה מתוך בחירה חופשית רק שתהיה מודעת לכל!!!! ההשלכות של :1.להשאיר את ההריון,2.לוותר עליו. הכל מתחיל ונגמר בהבנה הריגשית/מנטלית .מקווה שאני ברור בענין. שיהיה לך יום מדהים וגם לחברתך.

לגנץ

ברור וידוע ההחלטה היא לגמרי שלה וכמו שכבר ציינתי הקלפים רק אישרו את המצב הקטסטרופלי בחייה את הזוגיות הלגמרי לא יציבה ואת הבחירות הלא נכונות. תודה ויום טוב גם לך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר