שלום לכולם..:)

שלום.. יש לי שאלה חשובה מאוד נכנסתי למשבר מאוד קשה והשאלה שלי היא ואם אני טועה אז תעזור לי לנסח אני רוצה לדעת אם אני יכולה לצאת מהמשבר הזה ויותר חשוב איך... עשיתי 4 +סיכום 1-מוות 2-עשרה גביעים 3-שמונה חרבות 4- 9 חרבות סיכום שני חרבות איזה פחד הקלף של המוות... תודה רבה על התשובה!

יציאה מהמשבר!!!

חביבתי את יכולה לצאת מהמשבר אבלללל..... את חייבת דחוף טיפול,,, פסיכולוגי או אפילו יותר מזה. תלוי במה שאת מקבלת כרגע. כי אם את מטופלת אצל פסיכולוג אז את צריכה גם פסיכיאטר. ואחרי שתנסי... תרגישי הרבה יותר טוב. מ.

אתה קורא בטארוט מומחה?

מאיפה אתה יודע מה יש לי ושאני צריכה פסיכולוג\פיסיכאטר???

שלום.. יש לי שאלה חשובה מאוד נכנסתי למשבר מאוד קשה והשאלה שלי היא ואם אני טועה אז תעזור לי לנסח אני רוצה לדעת אם אני יכולה לצאת מהמשבר הזה ויותר חשוב איך... עשיתי 4 +סיכום 1-מוות 2-עשרה גביעים 3-שמונה חרבות 4- 9 חרבות סיכום שני חרבות איזה פחד הקלף של המוות... תודה רבה על התשובה!

נסיון לתשובה

קלף המוות מראה שסגרת תקופה קשה, ואת/ה מאוד רוצה שהכל יהיה מאחוריך.(10 גביעים). רצון עז להיות מאושר/ת. אבל האושר הוא קצת רחוק (הגביעים בשמיים),בכדי לממש את האושר יש צורך לצאת מהתקיעות של, 8 חרבות 9 חרבות ו- 2 חרבות. כשכל כך הרבה חרבות יוצאות בשרשרת יש צורך לקבל עזרא... וכדאי לשקול זאת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר