מבולבלת לחלוטין...

היי ותודה מראש. הסתבכתי במערכת יחסים רומנטית עם הרבה תהפוכות ובלבול עם בחור שהיה חבר טוב והפך ליותר. ביצעתי את פריסת חמשת הקלפים עם השאלה:מה צפוי לקרות במערכת היחסים שלי עם הבחור המדובר בחצי השנה הקרובה. הקלפים שיצאו הם: 1. הכוכב 2. מלכת הגביעים 3. השוטה 4. אס המטבעות 5. 7 מטות הנושא טעון מדי ריגשית עבורי בשביל שאפענח את הקריאה לבדי, אשמח אם תוכל לעזור לי בפרוש. שוב תודה , אני.

תגובה ל-orlysa7

הסתבכת למה? האם את נשואה ומצאת את עצמך מחוזרת ויותר ע"י זכר/זאב שתר אחרי צייד ? ואם אינך נשואה מדוע המילה הסתבכת? מערכת יחסים אינה הסתבכות אלא אם כן היא נסתרת מעיני בן/בת הזוג שאליה את/ה מחויב/ת הלא כן? איני מבין את טיב הפתיחה שלך כי על שאלה מוציאים 3 קלפים או על כל מילה קלף לכן אני "קצת" מבולבל. מה בדיוק את רוצה לדעת כי אם אינך ממקדת את השאלה לא תקבלי מהקלפים תשובה , הקלפים מה לעשות הינם כלי עזר להכוונה ויעוץ לא נותנים תשובה מוחלטת וכל מי שאומר אחרת טועה ומטעה! התארות לא נותנים פתרון אלא מכוונים לפוטנציאל! השלימי בבקשה החסר ואנסה לעזור. שיהיהלך יום כתום orlysa7

אני מעריכה את עזרתך! פרסתי מחדש בצורה ברורה יותר...

להלן הקלפים שיצאו: 1. שישה חרבות (מה) 2. העולם (הפוטנציאל הרומנטי) 3. השמש (ביני) 4. שלושה חרבות (לבין * ) 5. שישה מטבעות (בשלושת החודשים הקרובים) 6. הנזיר (סיכום) בבקשה את עזרתך הדחופה, הנושא חשוב לי מאוד. תודה מראש אורלי

המשך תגובה לאורלי

לפי שמך הפרטי את מאוד מקובעת במסגרת וקשה לך להרפות, את עומדת על עקרונותיך וקשה לך להתגמש, כשאת לא משתמשת ברגש את עלולה ליפול לבורות מתוך בטחון עצמי ואגו מופרזים, ראשית נכון לך להתחיל להרגיש כי ללא רגש לא תוכלי לעשות החלטות את מונחית על פי שמך לעשות פסק זמן להביט ולהרגיש ולא לפסוח על הרגש כי רק מכאן תוכלי לעשות החלטות נכונות. גם הפתיחה מייעצת לעצור לראות את האמת שלך ןשלך בלבד ואולי אפילו להעזר בייעוץ חיצוני, על פניו נראה שאת משקיעה מאוד בזוגיות הזו אך כנראה לא מתוך שלמות ואת פוחדת להביט ולהאיר ולראות את האמת כמו הנזיר,את מעדיפה לשים כיסוי על עינייך ולא לראות את הבעיתיות, דבר שגורם לך לספקות לשימוש בקלפים לשפיטה לתחושת חוסר צדק ואת שופטת את הסביבה וכן את עצמך, הנתינה האמיתית היא ממקום של יש ולא ממקום של חוסר אם אינך מסוגלת לתת ולשכוח ולא לצפות לקבל בתמורה אל תתני, על פניו הזוגיות הזו לוקה בחסר. יש כאן שני פנים או שייגרם לך שברון לב מבן זוגך קלף העולם 0 או שתהייה מושלמת. אשמח אם תעבירי לנו את תאריכי הלידה שלכם ותאריך המפגש שלכם ונבדוק מה לוקה בזוגיות הזו ולא נחפש מה חבוי בעתיד כי העתיד לא ידוע וההווה מתקיים ובואי נחשוב כיצד לשפר אם עדין יש מקום. אשמח לעזור אראלה גנץ

תאריכים..

קודם כל תודה על הפרשנות. תאריך הלידה של הבחור הוא 23/4/1983 תאריך הלידה שלי הוא 22/7/1983 נפגשנו לראשונה ב 1/9/1998 - היום הראשון ללימודים... תודה מראש אורלי

תאריכים המשך- אורלי

אין ספק את מהירה! אז ככה: בסיס הקשר טוב, החיבור ביניכם בעיקר רוחני=רגשי יש לכם מספר נקודות השקה כמו רומנטיקה,רגישות,יכולות וחיבור למיסטיקה,ויחד עם זאת הסר על פי מיטב הבנתי משהו שבמידה ולא תהיו מודעים לו אתם בנתיב של היתרסקות וכוונתי לכך שבמטריצה להתאמה זוגית חסר החופש שאצלך היא משהו קארמתי הצורך ב"םפייס" ולכן הזוגיות הזו עלולה להיות כפייתית משהו ודבר נוסף אין בקשר זה מרכיב של אהבה אלא איזו תלות או חיבור נישמתי יש לדעתי להשקיע וללמוד מה היא בא מ ת אהבה ! זוגיות נכונה אינה רק צורך היא בעיקר יכולת תקשור,פשרות, ענווה,דאגה,אמון,כבוד הדדי והבנת הצד השני.הקארמה של בן זוגך היא הבנת ההרס מול השלמות השיעור של שניכם בשנה זו מסגרות הרצון לחיות במסגרת למצוא מסגרת בעוד שבשנה הבאה שניכם נכנסים לשנה שהשעור שלה הוא ההבנה של צורך נישמתי בחופש-לעצמכם אחד לשני/ה ואני מזכיר בהתאמה הזוגית זה לא קיים לכן לשים לב לענין. אני מציע לשתף את בו זוגך בדברים שהבאתי לידיעתך ולו משום הצורך להיות ברורים אחד עם השני/ה לצורך המשכיות הקשר. אני מרשה לעצמי לנצל במה זו להזמין אותך ואת בן זוגך לערבי חוויה שאנו עורכים בביתנו הערב בשעה 20.30 ערב שנושאו לקחת את הזיכרון לשחרר את הכאב,ב-15/12 ערב שנושאו אהבה עצמית=זוגיות נכונה,ב-29/12 הנושא מלחמת המינים למה-מין ומיניות בעלות של 25 ש"ח נשמח להכיר את האדם מאחורי השם אורלי.אחלה יום נ.ב הכתובת היא:אמיר 8 רמת גן אחלה יום ולהשתמע אורלי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר