לרומי!!

לרומי!!

שעושים פריסה.. אני יכולה לשאול שאלה .. ואת יכולה לפתוח לי בקלפים .. דרך האינטרנט .. או חייב פנים מול פנים אחרת זה לא מצליח ..??( סליחה אם אני מטרידה אותך ... ) בתודה ירדן ..

לירדן

קודפ כל את לאאאאאאאאאאאאאא מטרידה אני נהנית לעזור בכל דבר גם בקטן ביותר אז -----בשימחה. לגבי השאלות לא חייב פנים מול פנים תעשי ,תשאלי ואני יעזור.. רומי

לרומיי

תודההה את ממש אבל ממש חמודה!! אמ.. רציתי לשאול ... האם צפויה לי מערכת זוגית בזמן הקרוב ?? ושאלה אחרונה לחברה שלי... קוראים לה ענבל .. האם יכול להיות משו בינה לבין ברק ? בתודה ירדן!!

אפשרות לפיתרון

שליום ירדן קודם כל אני אתנצל שלקח לי זמן לענות פשוט הייתי עסוקה מאוד במשך הזמן האחרון. ולשאלותייך: לגבייך אני רואה שלא שבעבר סיימת קשר והיה ךף קשה כרגע את באנרגיות של שינויים ובשביל שייקרה משהו עלייך להזיז דברים ולא להיות עדישה כי הכי גרוע זה לא לעשות כלום ככה בטוח שום דבר לא ייקרה. לגבי חברה שךך אני אכן יכולה להעיד שדברים ייקרו וזה אחרי שהיא ניסתה לעשות דברים כדי שיילך להיכול להיות שהיא מתובכלת אך בוודאי היא מאמינה שמגיע לה ואני מאמינה שייקרו הדברים כפי שהיא רוצה אולי עוד מאמץ קטן\נצ"יק. מקווה שעזרתי בהצלחה לך ולענבל אומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר