הצעת עבודה - כן / לא

ערב טוב לגולשי הפורום. ביום ד' יש לי ראיון עבודה בו יציעו לי משרה ותנאים שדיברו עימי עליהם לפני 8 חודשים, אך בינתיים המשרה הוקפאה וכעת הם חוזרים אליי. המדובר בשינוי מקום עבודה, ולאחר ששמעתי שהבוס הוא די נוראי. מאידך, אני הולכת לעסוק לראשונה במיקצועי, וזה מסקרן, מאתגר וטומן בחובו גם הזדמנות. שאלתי את הקלפים: מה עלי לדעת לגבי מקום עבודתי במקום XXXX? ולהלן הפריסה: קלף 1: אביר המטות קלף 2: חמש חרבות קלף 3: שלש חרבות קלף 4: שלשה מטבעות קלף 5: שבעה מטות סיכום: שמונה מטות מה המשמעות? ללכת על זה או אולי לותר, שמא אני עשויה להתאכז ו"ליפול מן הפח אל הפחת? המון תודה מראש, ולילה טוב

פריסה על הצעת עבודה

שלום לך אני לא יודעת באיזה אופן שאלת את השאלה. האם עשית פריסת אלה בה מנסחים משפט ושמים קלף אחד על כל מילה? או שבאופן כללי. אם אנסה להתייחס למה שכאן כתתב, הרי שהפריסה אומרת לך בדיוק את מה שאת כבר יודעת מראש. שימי לב לדברייך ואני מצטטת: --------------------------- ביום ד' יש לי ראיון עבודה בו יציעו לי משרה ותנאים שדיברו עימי עליהם לפני 8 חודשים, אך בינתיים המשרה הוקפאה וכעת הם חוזרים אליי. המדובר בשינוי מקום עבודה, ולאחר ששמעתי שהבוס הוא די נוראי. מאידך, אני הולכת לעסוק לראשונה במיקצועי, וזה מסקרן, מאתגר וטומן בחובו גם הזדמנות. שאלתי את הקלפים: מה עלי לדעת לגבי מקום עבודתי במקום XXXX? ולהלן הפריסה: קלף 1: אביר המטות קלף 2: חמש חרבות קלף 3: שלש חרבות קלף 4: שלשה מטבעות קלף 5: שבעה מטות סיכום: שמונה מטות קלף ראשון אני חייבת להתייחס אליו כגישהת השואל וזה אביר מטות- פוטנציאל לעניין חדש. קלף שני ו-3 מייצגים את מה שאת כתתב, מקום עבודה שעלול להיות בו מריבות ומפח נפש. מצד שני קלף 4 3 מטבעות זה הקלף של ההכשרה המקצועית ורכישת ניסיון מקצועי, גם את זה את כתבת, ולכן בהחלט תרכשי בעבדוה זו ניסיון מקצועי. הקלפף ה-5 7 מטות אומר שיהיה אתגר ותחרות לעבוד שם, ואילו קלךף הסיכום 8 מטות הוא קלף של תנופה, ואומר שמקום עבודה זה בהחלט יקדם אותך, יתן לך תנופה, אבל גם שלא תשהי בו זמן רב... אז תחליטי את מה את עושה. מכירה את רפיסת ה-5? תפרשי שוב. 5 קלפים. קלף ראשון- בסיס ורקע קלף 2- מה קורה כיום. אחר כך מצד שמאל, קלף 3 למה כן כדאי. ומצד ימין קלף 4 למה לא כדאי. ולבסוף התוצאה מה יהיה קלף 5 למטה. פרסי ונראה מה תקבלי בברכה גילה מצרפת לינקים על קורס קלפים צועניים שאני פותחת וקורס טארוט. מה המשמעות? ללכת על זה או אולי לותר, שמא אני עשויה להתאכז ו"ליפול מן הפח אל הפחת? המון תודה מראש, ולילה טוב

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

פריסה מחודשת

האופן בו שאלתי את השאלה: מה - עלי - לדעת - לגבי מקום עבודתי - במקום XXXX? תוצאות הפריסה, עפ"י הנחייה של גילה בוים (מימין לשמאל): קלף 1 (ימני קיצוני): חמש חרבות קלף 2: אביר הגביעים קלף 3: שלשה גביעים קלף 4: שתי חרבות קלף 5: אביר החרבות קלף6 (סיכום): ארבע חרבות תודה מראש, ענת

עונה על שאלתך

שלום לך ובכן פריסת ה-5 היא פריסה של למה כן כדאי ולמה לא כדאי. ואז רואים מה מתגבר על מה. הנה הקלפים שיצאו לך: קלף 1 (ימני קיצוני): חמש חרבות קלף 2: אביר הגביעים קלף 3: שלשה גביעים קלף 4: שתי חרבות קלף 5: אביר החרבות זה הולך ככה -------------5 חרבות----------- 2 חרבות------ אביר גביעים-------3 גביעים --------------אביר חרבות השאלה כפי שאמרת לי תהיה האם כדאי לי ללכת למקום העבודה החדש: --------------------------------------------------------- עבר רקע- 5 חרבות-------- מה היה בעבר- כבר מריבות, לא טוב לך רבת עם עצמך, קשה לך. מצב הווה- אביר גביעים- את מחפשת עבודה שתאהבי אותה עם פוטנציאל רגשי חדש למה כן כדאי לך - 3 גביעים- כי עבודה חדשה תביא לך שמחה, הישוני יביא לך שמחה. למה לא כדאי- 2 חרבות- כי המקום החדש הייה בסוף מתסכל מאוד! תוצאה סופית אביר ח5רבות- גישה חדשה שינוי גישה, זה תשובה מסוג "לא בבית ספרנו", וזה כנראה לחפש מקום עבודה חדש זה כדאי אבל במקום אחר. או אולי ללמוד, בכל אופן לעשות משהו חדש. פרטים על היעוץ שלי http://www.helix-network.net/oryada//info3.htm פרטים על קלפים צועניים שאני מתחילה השבוע בתל-אביב http://www.helix-network.net/oryada//model-gypsy.htm בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר