שאלה לרומי

שאלה לרומי

חבר שהולך ביום חמישי לראיון חשוב של עבודה. גלגל המזל מה פוטנציאל ההצלחה תלוי של איקס 7 מטות בראיון העבודה 4 מטות מחרתיים 7 גביעים 2 גביעים קלף סיכום.

היי בתי רק עכשיו ראיתי את ההודעה אז אני מבינה שזה כבר לא רלוונטי לענות........?

לרומי

אכן הוא היה בראיון .ושלחו אותו למבחנים .יש לו הרגשה טובה .אך יש לו עוד ראיוןאחרון שיקבע אם אכן יתקבל לעבודה זו.לכן שיניתי את השאלה לכללית יותר. 5 מטות מה נער המטות הפוטנציאל גלגל המזל של איקס מלכת החרבות להתקבל מוות לעבודה ב איקס 2 חרבות בחודשיים הקרובים אס מטות קלף סיכום

אפשרות לפיתרון

שלום בתי אז הנה הפירוש שרצית לגבי העבודה בתחום השאלה החדשה שנשאלה..... באופן עקרוני אנחנו בהחלט רואים פה מישהו להוט בשלדעתי נעזר קצת באנשים מהצדבשביל להצליחהוא מבין שהוא חייב להאבק למען מה שהו רוצה. המצב כרגע כפי שאנו רואים מנער המוטות זה ש הוא עבר את רוב התהליך רוב הדרךלאט לאט דברים ייתפתח ו ועל השואל להיות ער שינויים שייקרו כי קלף גלגל המזל מראה לנו שקצת קשה לשואל הסתגל לשינויים שייקרו כמו שלפעמים אנו רגילים להחזיר את המצב לקדמותו מכח השינויים שקורים. אכן אני מאמינה שיש סיכוי גדול שהוא ייתקבל ואכן רואים מקלף מלכת החרבות שהוא יעשה הכל בשביל שזה ייקרה. יש כאן קלף המוות שההרגשה שלי אומרת כי באיזשהו שלב הוא לא יהיה סגור על אם באמת הוא רוצה את העבודה הזו ככה שיש כאן איזשהן ספקות. לסיכום קלף אס המוטות מראה לנו על פוטנציאל חיובי וטוב של הצחלוצ חדשוצ התעוררויות כחדחפים של השואל לעשות ליצור וליזום. אני מאחלת הרבה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

תודה לך רומי

לרומי

אכן הוא היה בראיון .ושלחו אותו למבחנים .יש לו הרגשה טובה .אך יש לו עוד ראיוןאחרון שיקבע אם אכן יתקבל לעבודה זו.לכן שיניתי את השאלה לכללית יותר. 5 מטות מה נער המטות הפוטנציאל גלגל המזל של איקס מלכת החרבות להתקבל מוות לעבודה ב איקס 2 חרבות בחודשיים הקרובים אס מטות קלף סיכום

אז האם יש לו סיכום להתקבל בכלל לעבודה?

הנה שאלתך: שיניתי את השאלה לכללית יותר. 5 מטות מה נער המטות הפוטנציאל גלגל המזל של איקס מלכת החרבות להתקבל מוות לעבודה ב איקס 2 חרבות בחודשיים הקרובים אס מטות קלף סיכום מה- 5 מטות פוטנציאל- נסיך המטות של איכס- גלגלג המזלות להתקבל- מלכת החרבות לעבודה ב-X - המוות בחודשיים הקרובים- 2 חרבות תשובה סופית -אס מטות -------------------- אין ספק שחברך מבולבל מאוד וממש לא מת להתקבל לסוג העבודה בה הוא רוצה לעסוק. 5 מטות על מה זה בלגן ובלבול, והפוטנציאל שלו יצא נסיך מטות שזה מזל קשת שהוא הכל פתוח אצלו ורוצה להרחיב אופקים. הוא עצמו יצא גלגל מהזלות שזה ללכת לפי צו הגורל שלו שכנראה עומד להיות שונה ממה שהוא רגיל עד כה. על המילה להתקבל יצא לו מלכת חרבות שזה מזל דלי, ורואים שהוא פרפקציוניסט ורוצה משהו מקורי ויחודי גם עבודה ב-X כבר לא נראה לו כי יצא לו קלף המוות, ולכן הוא צריך לשנות כיוון. ובחודשיים הקרובים יצא 2 חרבות שזה רק תיסכול. תשובה סופית אס מטות, זה ממש התחלה יצירתית חדשה וזה לפנות לכיוונים חדשים. זה אל שהוא לא יכול למצוא עבודה, אלא זה שהוא כבר לו בא לו והוא לא רוצה. הפיתרון שלו הוא לדעתי שילמד משהו חדש, תוך כדי עבודה בתחום שמוכר לו, ככה יהיה לו יותר סבלנות בהצלחה גילה מצרפת לינק לגבי העיסוק שלי בטארוט

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר