אתם שואלים והפורום עונה - שאלה ראשונה. הנושא: זוגיות.

שם: ששי הלוי עיר: ראשון לציון מייל: HALIRON@NETVISION.NET.IL נושא: זוגיות... ואם אפשר אז גם עבודה (למה לא) רקע: אני(זכר)בן 29 גרוש כבר 2 שנים +1 יש לי ילדה בת 5. היום יש לי בת זוג בת 27 אני אוהב אותה מאוד, אנחנו עדיין לא גרים יחד היא גרושה + 1יש לה ילד בן 4 תאריך הלידה שלי 2/1/75 תאריך הלידה שלה 9/7/77 אני מזל גדי והיא סרטן. השאלה: אני מעוניין לדעת אם הזוגיות שלנו תצליח ? ואייך אני מתקן או משפר או מקיים את הזוגיות הזו? הערות: אני מובטל כבר 10 חודשים אני מעוניין לדעת האם אני אצליח ואמצא משרה טובה עם הכנסה טובה? קריאה זו נשאלה באינטרנט אתם שואלים והפורום עונה - הטופס

אנסה לענות לך

פתחתי עבורך פתיחה קלטית ושאלתי איך תראה הזוגיות הזאת בשנה הקרובה. יצא לי (לטובת מי שקורא את התשובה וגם מבין בטארות-1-מלך המטות, 2 - הקוסם, 3-השוטה,4-6 חרבות, 5- הכוהן הגדול, 6 - העולם, 7- 2 מטבעות, 8- 2 חרבות, 9-הצדק, 10-מלכת הגביעים. ובכן, נראה לי שהבעיה העיקרית של מערכת היחסים הזאת היא שאתה לא ממש פועל בחיי היום יום. יש בקריאה הזאת הרבה קלפים גדולים, שמלמדים על תהליכים רוחניים ופסיכולוגיים, אבל הם לא באים לידי ביטוי בהתנהגות שלך היומיומית, הכיוון הוא שאתה די פאסיבי במערכת היחסים ולא מסוגל להחליט מה אתה עושה איתה . בלב אתה יודע איך להשיג מה שאתה רוצה, אבל נראה לי שאתה לא ממש בטוח מה אתה רוצה. זה בא לידי ביטוי גם בקלף 3 שמייצג את הדפוסים השליליים של התת מודע שלך וגם את מה שקרה בזמן האחרון. במיקום הזה נמצא קלף השוטה, שאומר שאתה רוצה להיות "חופשי", אך אתה עדיין לא יודע מהו חופש זה ? מה יגרום לך להרגיש טוב וחופשי ? זה גם בא לידי ביטוי בקלף 4 המייצג את הפעולה שלך בחיי היום יום. לכאורה זה מרגיע שיש שם קלף "מעשי" שמשמעותו שיש ביטוי לתהליכים שלך בחיי היום יום, אלא שבמקרה שלך מופיע שם קלף (6 חרבות), שמדבר על כך שדוחים החלטות, לוקחים פסק זמן מהדילמה שמטרידה אותך, ולא מתמודדים איתה, אלא שברור לכל (גם לך ) שבסופו של דבר זה לא יפתור אותך לא מהבעיה ולא מהשאלות, ולא מההחלטות אלא רק דוחה אותן. כך שגם בחיי היומיום אתה לא ממש פועל ועושה, אלא דוחה, לוקח פסק זמן מההחלטות. בת זוגך מרגישה זאת (קלף 8) ורואה אותך כמי שעוצם עיניו נוכח המציאות ומתחמק מהכרעה כי הוא לא יכול להתמודד עם המציאות. נראה לי שמה שמפריע לך להתמודד עם השאלות הללו הוא העבר (קלף 5) שלא תמיד היית מחובר למה שטוב לך ומה מתאים לך. ועכשיו הפחדים שלך הם שלא תדע "לחתוך" דברים שמפריעים לך להתקדם ולהתפתח, ומאידך אתה מקווה שתוכל לעשות זאת. ועכשיו לעתיד: נראה לי שבכל השנה הקרובה, ובמיוחד בארבעת החודשים הראשונים שלה, אתה מסיים תהליך בתוך הזוגיות הזאת. לא בהכרח מסיים את הזוגיות, אולי מסיים את הזוגיות בפניה הנוכחיים וממשיך הלאה לכיוונים יותר עמוקים ומחוייבים. בארבעת החודשים שלאחר מכן, יש לך סיכוי (אם תפעל, ולא תשאיר הכל באוויר) ליהנות מאד מהזוגיות (ולדעתי גם תהיה לך באותה תקופה עבודה) בארבעת החודשים האחרונים של השנה, יש לך צורך לחפור עמוק ולרדת לעומקם של הדברים, ואני מציעה לך לפשט יותר את העניינים, וגם לא לנטות ליפול לדכאונות ולמצבי רוח רעים אם הדברים הם לא בדיוק כמו שאתה חושב. יש לך נטייה כזאת, ואתה צריך להיות מודע לה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר