אני פורסת יוצא תשובה חיובית ואין תזוזה בשטח

החבר שלי ואני נפרדנו לפני כחודש מאחר ואני למודת נסיון עם הגבר הזה שכל פעם מתנתק לתקופה וחוזר העזתי ופרסתי פריסה קלטית ל3 שבועות הקרובים וביקשתי 3 קלפים לעתיד כדי שיהיה לי מדד מה יהיה בכל שבוע מהיום. התשובה הייתה כזו בעד - 5 מטות, נגד- 6 גביעים, בעבר- קלף המוות בהווה - אס הגביעים בעתיד הקרוב - 3 מטות ' עתיד יותר רחוק- JUSTICEA קלף נוסף לעתיד - 6 מטבעות. עמדת השואל 9 מטות , עמדת הסביבה 3 מטבעות, חששות 5 חרבות ולסיכום מלך המטבעות. השאלה הייתה האם אבי יצור קשר עם עדן במהלך השלושה שבועות הקרובים מהיום. אשמח לשמוע מה דעתך בנדון...

רומי בבקשה אם לא קשה תעזרו לי עם השאלה....

אני פורסת יוצא תשובה חיובית ואין תזוזה בשטח שאלה האם נחזור להיות ביחד?

הכוונה לעדן

היי עדן! לשאול בעצת הקלפים נהדר לך ! ומה את באמת מרגישה? יש לך ספק בכך שאברהם ייצור קשר? ועוד איך יש לך!את גם מעמידה אותו כאילו מבלי משים במבחן 9מטות-חשדנות חוסר אמונה ואמון בעצמך בסובבים אותך! הכבוד שלך נרמס? מחפשת כבוד אבוד? אם את מכבדת את עצמך אין לך צורך לחפש כבוד ואישורים בחוץ 3מטבעות.את יודעת להלחם על שלך 5מטות השאלה הנשאלת האם את המלחמות הללו את מנהלת בגלל חלומות ילדות/טראומות /פגיעות ריגשיות/חלומות שלא מומשו 6גביעים,את חוששת מפני בגידה או חשה נבגדת 5חרבות פחד אימים (פחד תוקע-אהבה מתמירה) פחד אם תהפכי את סדר האותיות תקבלי דחף לשנות .אין חיה כזאת צדק מוחלט או אדם מושלם והמלצתי לך גם אל תתרחי לחפש אין בנמצא! נתינה שלך צריכה לבוא ממקום של תן ושכח ולא משום מקום אחר כי אם מצפה את לקבל כמו שאת יודעת לתת ואין 2 אנשים דומים אז את יודעת כי אמא של הציפיות היא אכזבה! את עומדת לפני התחלה ריגשית חדשה ויש בשורות טובות באופק אך סביר להניח שאם לא תרפי מאבי/אברהם זה לא יתממש(את למודת נסיון מגבר זה) כך את מציינת אז למה את נתקעת איתו? עני לעצמך והפעם בכנות! עלייך ללמוד את השיעור שלך מהקשר שיצרת והתנתק עם אבי/אברהם אגב את יודעת איזה שם כבד זה אברהם?אבי האומה! שבתאי הכוכב לא האיש הוא המורה הגדול מכולם מלך המטבעות לימדי את השיעור עד הסוף אחרת תישארי כיתה כדי לחזור וללמוד כי השטן הקטן שבך והאגו השלילי יחזיר אותך להתחלות חדשות קלף המוות שמצוי גם בשמךבמקום להגיע לכל הטוב והשפע לטבע האמיתי שלך הוא/היא האמת שלך!מה באמת ה א מ ת שלך עדן? אני מקווה שהצלחתי איכשהו להאיר את עינייך ובאם יש לך תהיות על או ננוסף אני לרשותך גם בדוא"ל שלנו dna196@hotmail.com שיהיה לך יום כתום עדן ולמרות מזג האוויר הסגרירי העלי חיוך על שפתייך זוכרת חיוך לא עולה כסף אך שווה ז ה ב!

תודה לך תאודור

תודה לך תאודור על שהארת את עיני עם כל הכאב שאני חשה מבחינה רגשית אני מנסה בכל מאודי להשתחרר מהכאב ולהרפות במחשבות על הגבר הזה. לפני כשבועיים ימים שיניתי את השם לעדן אגם ליפני כן הייתי רונית סבן ברצון לשנות לנפץ כל מה שקשור לאותו קטע בחיים שעברתי איתו. נכון שזה צעד דרסטי ואני מקווה שביום מן הימים אני אפתח דף חדש בחיים עם זוגיות הרבה יותר מוצלחת.... בתוך ליבי הייתי רוצה להמשיך להיות איתו ואפילו להתחתן ולהביא ילדים איתו כי הוא באמת אדם מסור קשה לי להגיד נאמן כי הוא כל הזמן חשדן כלפי ואומרים בראש הגנב בוער הכובע. טוב בכל אופן תודה ושוב תודה עדן אגם

רומי בבקשה אם לא קשה תעזרו לי עם השאלה....

אני פורסת יוצא תשובה חיובית ואין תזוזה בשטח שאלה האם נחזור להיות ביחד?

אפשרות לפיתרון

שלום עגן , ובכן הקלף הראשון מראה לך שאת נאבקת וזה כדאי מאבק לשם כך שתביני מה את באמת רוצה נראה לך כי הכל ייסתדר לבד אבל אותו מאבק יהיה קשה!!! מצד שני אני חושבת שאת צריכה ללמוד מן העבר פשוט לא לחזור על אותן השגיאות שעשית פעם! אולי ישנו דפוס התנהגות שגורם לאבי להתרחק ממך ומזה צריך להמנע!. נראה שעד לא מזמן חשת שאולי יש התחלה חדשה פרק חיים חדש לזוגייות שלעם וובכן כרגע ההוה כמייוצג ע"י אס הגביעים מראה שעם הרבה אכזבות יהיה משהו חדש וטוב (השאלה נשאלה עלייך ועל אבי אך אני מסיקה קשר חדש אולי לגמרי עם מישהו אחר אל תשללי!!). עתיד קרוב מראה כי אחרי המתנה כלשהי יהיה שיתוף פעולה אולי תתני בעצם לאבי זמן ותראי שדברים יכול להיות כן יישתנו. העתיד הרחוק מראה כי עלייך לנתק את עצמך מקשיים שמפריעים לך בדרכך אני חושבת שאולי כאן המסר שכדאי לחתוךאולי הגיע הזמן פשוט לחתוך את מה שהיה לטובת משהו הרבה יותר טוב???????. קלף עתיד נוסף שהוצאת- 6 מטבעותקלף של מזל אני חושבת שפה בלי הרבה מאמץ מצידך דברים יקרו לך מבלי שאפילו תצפי להםמין הצלחה בלי שחשבנו עליה אפילו.. לאורך כל הזמן קלף 9 מוטות מראה לנו על דאגה שאת מרגישה שעליך לעבור עוד מכשול אחד בשביל להחזיק מעמד ולבסוף הכל ייסתדר זה ממש כבר סופו של תהליך שבאמת הגיע לשיאוומכאן והלאה דברים רק יכולים בהחלט להדרדר?!. הסביבה בקלף 3 המטבעות נראה לי יותר מאוד משפיעים נראה כי יש 2 אנשים שפחות או יותר ראת משתפת אותם במחשבותייך הקלף מראה שהסביבה מאמינה למעשים שלך ישנם התוצאות ואיתם את צריכה להתמודד !הכרה במעשייך!! 5 חרבות במיקומו מראה שאת חוששת מפני כך שדברים לא ייקרו אבל גרוע יהיה אם לא נעשה כלום ונשאיר דברם איך שהם לפעמים בחיים נדמה שמה שלא נעשה שום דבר לא יעזור עלייך לבחור בצד כלשהו ולהחזי קבו כמטרה להמשיך ולפנות באותו כיוון כדי להתקדם . לביכוםקלף מלך המטבעות מראה לנו על קצת חופש עצמאות מצב בו נראה לך שאת צריכה לקחת את כל האחרויות להתקדם להיות חזקה , עצמאיתקצת להשתחרר אין שום דבר רע לפעמים אנחנו נאחזים במציאות כל כך מוכרת שזה קשה ואני מבינה את זה אבל לשנות רק מראה כמה דברים יכולים לפעמים להסתדר על צד הרבה יותר טוב. קחי לתשומת לבך את מה שנאמר ותפיקי מכך את התובנות אני מקווה שעזרתי רומי בהצלחהההה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר