שאלה לחברה טובה.

שאלה לחברה טובה.

חברתי התחילה לעבוד .ושאלתה 9 מטות מה הכהן הגדול הפוטנציאל אביר המטות שאביטל 3 מטבעות תצליח 6 גביעים במקום עבודתה הנוכחית 9 גביעם בחצי שנה הקרובה מיזוג קלף סיכום .

אפשרות לפיתרון

שלום בתי, אז אפשר לראות כי חברתך מרגישה שהיא עומדת לקראת המכשול האחרון ואם תעבור אותו תצליח קלף חייובי שאומר שבסופו של דבר דברים יכולים להסתדר אם תעמוד באותו מכשול זה קלף של סוף תהליך יכול להיות שהיא התאמצה הרבה חיפשה הרבה והנה נותר זה ויש אפשרות גדולה שאם תהייה חזקה הכל ייסתדר לטובה!! קלף הפוטנציאל יכול להראות לנו שהחברה בהחלט יכולה לסמוך על האינסטינקטים ובהתאם לכך לפעול קלף שמראה שיכולה לסמוך על האנשים שמייעצים לה מה לעשות אולי אפילו לסמוך על האנשים מהעבודה החדשה. נראה שקלף האביר מראה לנו בפועל שאביטל עוברת הרבה שינויים ובשביל שאלו יצליחו ויהיו על הצד הטוב ביותא עליה להתחיל לפעול ולא רק לדבר או לחכות שדברים ייקרו מעצמםאחרת דברים באמת לא יזוזו!. נראה שאביטל אכן תצליח קלךף 3 המטבעות מעיד השואלת מקבלת הכרה וגמולהשואלת רואה תוצאות חייוביות להתרחשות מעישת! 6 גביעים מופיע לפנינו ומציג על התנהגות שגוייה בעבר אל לאשואלת לחזור על דפוסי העבר במקום העבודה הנוכחי מה שקורה עכשיו הכל במטרה לשנות התנהגות שהייתה. יכול להיות שאביטל תתקל באיזשהי סיטואציה מן העבר שעוד לא הפנימה בו את המסר מה שאומר שעכשיו עליה לעשות כך (לפעמים הקלף אומר על משהו או מישהו מהעבר שיצוץ ויכול להשפיע על מהלך העניינים). קלף 3 גביעים מראה לנו על חצי שנה. שמחה שתהייה לה קלף שקורא לשואל להתחיל להנות אם לא עשה זאת עד עכשיו לסיכום קלף המיזוג שהוא קלף נפלא מדבר על פוטציאל המצליח להתממשקלף שמראה על יכולת ייחודית המאפשרים לו למזג בין כל תחום שהוא בוחר!! שיהיה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

תודה לך רומי כל מילה נכונה.

שאלה לרומי

שאלה לגבי נישואי מה עלי לדעת על התנהגותו של בעלי בחודש האחרון 8 מטות 4 מטות 9 גביעים 3 מטות מיזוג מלך המטות מלכת המטבעות קלף סיכום שאלה נוספת בעינין קיסרית מה 5 חרבות עלי 6 מטבעות לעשות 7 מטבעות בכדי לקדם זיגיות טובה בחיי נישואי 8 מטבעות בחצי שנה הקרובה מלך המטות קלף סיכום. בתודה מראש .

בתי

תתאימי לי את המילים של השאלות כמו שעשית בחלק השני על מנת שאני אוכל לענות לך!!!!

סידרתי

8 מטות מה 4 מטות עלי 9 גביעים לדעת 3 מטות על התנהגותו מיזוג של בעלי מלך המטות בחודש האחרון מלכת המטבעות קלף סיכום

אפשרות לפיתרון

שלום בצי, וובכן אני איענה בכלליות ולא על כל שאלה ספציפית כי שתיהן משתלבות אחת בשניה ומכך אני יכולה להפיק את התשובה. בגדול רואים שמשהו מטריד אותך בזוגייות את נמצאת בשיאו של תהליך וכרגע דברים קוירם מהר יותר ממה שנדמה לך כאילו היית עכשיו בהמתנה ואת מחכה לתוצאות בגדול אין לך ממה להיות מוטרדת אך אני חושבת שיש פה עניין של לבנות יסודות יותר מוצקים נראה כי תמיד את מחפשת את "תכלס"אבל בעצם לא ממש נהנית ממה שיש לך אניחושבת שאולי כדאי לך לעבוד על תקשורת עם בעלך נדמה אולי מקלף 9 גביעים שאם כל זה שהוא יפה וטוב אך אולי יש דברים של מה בכך נדמה אולי שלא כמו שבעלך מראה איך שהוא מבחוץ הוא כך מבפנים לכן לדעתי שיחה טובה לא תזיק אולי קצת להשתחרר הכי גרוע יהיה בעצם אם תשבי ולא תעשי שום דברכי באמת קלף 7 מטבעןות מראה שלא איכפת לך ואת תעמדי בפני כל מה שיהיה בדרכך העיקר להצליח!!!8 מטבעות שמיוחס לשנה הקרובה מעיד על באמת נכונות לעבודה הקשה הזאת הכל בכדי לראות אור בקצה המנהרהמה שחשוב לזכור שבזכות האמונה הכל ייסתר בסך הכל קלף הקיסרית מראה באמת שבסך הכל הכל טוב ויפה אך מה רע אם רוצים שיהיה יותר טוב אני שואלת!!!!!!.????? נחמד לראות בסיום 2 הפריסות אחת אל מול השנייה מלך ומלכה שזה נחמד!!!! בגדול נראה כי כרגע חיי העבודה זה מה שמעסיק את בעלך בזמן האחרון מלך המטבעות כמייצג את מזל שור אנשי עבודה טוב כרגע נמצא בשיאו ש להתהליך נמצא בשלב סיום של המתנה כלשי גמול על מהלך מעשה שעשה ומקבל את התוצאות. לגבייך אני יכולה להגיד שמה שיש לעשות למה שמעבר שאמרתי זה לומר את מה שיש אך לא להיות מהוססת יותר מידי כי בסופו של דבר זה לא מוביל לשום דבר-עניין היוזמה חשוב מאוד סך הכל בתי אפשר לראות שין כל כ ך סיבה לדאגה והכל בשלב זה של החצי שנה קרובה בסדר בסימן עבודה למען הצלחה מה שחשוב שוב זה נושא התקשות אני מקווה שהארתי את העניינים ועזרתי ... בהצלחה רומי

לרומי ראשית תודה.ו

בעלי לא עובד הוא פנסיונר של הצבא כבר חצי שנה.והוא יושב בבית כל היום ומשחק משחקי טלויזיה ומעשן בהיסטריה שזה מה שמוציא אותי מדעתי .

בתי

תתאימי לי את המילים של השאלות כמו שעשית בחלק השני על מנת שאני אוכל לענות לך!!!!

לרומי שאלה דחופה

בן של חברה שלי קיבל הצעה לעבוד ב 012.שזה מחוץ לעירו.הוא עבר היום מבחן קטן ועבר.ביום רביעי יש לו גם ראיון .ואז יוחלט עם יתקבל.הבעיה היא אם ישתלם לו לנסוע ב 4 אוטובוסים ואם מבחינה כספית זה ישתלם במידה ויתקבל . 7 חרבות מה ירח הפוטנציאל מרכבה של איקס 5 גביעים במקום העבודה ב 012 קיסרית בחצי שנה הקרובה 10 מטבעות קלף סיכום . ושאלתי גם .מכיון שהוא צריך לחתום חוזה לשנה. אביר חרבות האים 6 מטבעות על איקס כוכב לחתום אביר מטות על חוזה ב 012 כהן קלף סיכום . אודה לך מאוד אם תוכלי ליעץ אם כדאי לשכני להתחיב לעבודה זאת .

אפשרות לפיתרון

שלום בתי אני רוצה להתייחס שוב לשאלה הקודמת לאור מה שרשמת קודם כל אני אחדד שוב את הנושא שאני חושבת שצריך לבנות יסודות חזקים עם בעלך ולנסות לעבוד על התקשורת בעיקר לפי מה שרואים שבתקשורת המרכזית שלו זה הטלוויזיה . מאוד מפריע לך הבעייתיות הזו עם בעלך והכי טוב זה לא לשבת בחיבוק ידיים ולפעול כי יש לי הרגשה שבסוף זה יהיה לטובה בנוגע לבעלך אני רוצה לציין עובדה שאולי לא ציינתי בתושבה והיא יש לבעלך מין יחס כזה שדברים פשוט ייקרו מעצמם זאת הסיבה שנראה לי שהוא יושב בבטלה כמו שאומרים עם מוחמד לא בא להר ההריבוא למוחמד ואת הגישה הזו שלו צריך לשנות אז זה בנוגע לשאלה הקודמת ! בנוגע לשאלה השנייה א וובכן בתי אני אתייחס רק לקריאה הראשונה כי היא נותנת לנו הרבה ואם נפתור אותה אזי נדע מה לעשות בהמשך..... קודם כל קלף 7 חרבות והמרכבה מתקשים לנו יחד , 7 חרבות רוצה להציג את השואל שמנסה לפעול בערמומיות ומנסה לפתח כל מיני טקטיקות נכונות כדי להצליחהוא מתכנן את צעדיו בקפידה כנרה לפני כל רעיון תיכנן וחשב מה יעשה מה להגיד ואיך לפעולבעיקרון צריך לחושב באמת אם הוא רוצה את זה כי הדברים בהחלט נראים לו לא ברורים , לא וודאיים אני חושבת שיש איזשהי הסתכלות פסימית וצריך לנסות להסתכל על הצדדים החייוביםי שבדברלהיות "אלימים" ולא להסס יותר מידי אם כך יעשה אז רואים שבטווח החצי שנה הראשונה הכל יהיה נפלא- קלךף הקיסרית קלף מצויין של עושר ואושר השגיות והצלחה. ובכלל קלף הסיכום שמראה כי העבודה העצמית תעזור ומכך יהיהו תוצאות מעולות 10 מטבעות קלף המביע תמורה ליכולתיו של האדם כעת אני חושבת שצריך לבחון את המצב לפי מה שנאמר ולראות איך לשנות את המצב לטובה ואם לא יהיה כך אזי........ אולי כדאי קודם לעבוד על עצמנו לפני שאחנו פועלים לשם השגת דבר מה . בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

תודה רומי .את עוזרת בהחלט

התשובות שלך ממש טובות .לגבי בעלי הוא לא יכול לעבוד.מכיוון שהוא סובל מכאבי גב חזקים מאוד והרופא המליץ לו ניתוח (יש לו פריצת דיסק)וגם אסור לו לעבוד מעל ל 1800 ברוטו כי אחרת יורידו לו מס הכנסה.וגם מה שאין עבודות שיתאימו לגילו 51.אבל הייתי רוצה שיתנדב אך הוא לא רוצה בשום פנים ואופן וטוב לו כך במיוחד כעת לשבת בספה להפעיל את המזגן ולשחק במישחקי טלויזיה.וכמובן לעשן 3 קופסאות ליום .אם לא יותר.3 פעמים בשבוע הוא הולך למועדון של פנסיונרים של שבק לא רחוק מבינתינו למס שעות .קשיש אמיתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר