היי שגיא החמוד ורומי המקסימה שלנו

ערכתי תא פריסת האקס היום וזה בגלל חלום מוזר שאני חולמת עלינווהוא אומר לי כמה פעמים שהוא שונא אותי ושכח ממני כבר לא חלמתי עליו מאז הפרידה, ולא ברור לי מה פשר החלום אשמח לעזרה ממכם. 1)מע' היחסים בעבר - 9 מטבעות 2)איפה אני עכשיו - מלך המטות 3)איפה האקס עכשיו- אביר מטבעות 4)מה רגשותיי האמיתיים לגבי חידוש הקשר - 9 מטות 5)מה רגשותיו של האקס לגבי חידוש הקשר - שמש (האם זה אומר כי הוא לא שכח אותי?הרי שמש זה קלף חיובי לא?) 6)מי או מה חוסם את הדרך לחידוש הקשר - מלך המטבעות (שימו לב לו יצא אביר מטבעות ופה בחסימה מלך מטבעות) 7)מי או מה יכול לעזור לחידוש הקשר - 5 חרבות 8)מה אני צריכה לדעת בנוגע לאפשרות ממשית לחידוש - יום הדין (האם זה אומר שעוד יצטלבו דרכינו ואוכל לומר לו את כל מה שלא אמרתי לו אף פעם, כל הכעסים,או שזה אומר שהוא יסביר א עצמו בעתיד?) 9)האם אפשרות חידוש הקשר היא ממשית - כוכב. תודה רבה למי שיעזור רומי אני סומכת על התחושות שלך תגידי לי אם צדקתי לגבי השאלות ששאלתי ובכלל מה זה אומר הפריסה יחד עם החלום שחוזר אליי מאז הפרידה עברו 4 חודשים וחודשיים וחצי מאז השיחה האחרונה בנינו. תודה רבה למי שיעזור

אפשרות לפיתרון

אודלייה היי מה שלומך? וובכן בוא נראה מה יש לנו בקריאה בגדול נראה שבאמת האקס עדין חושב עליך . בעבר קלף 8 מטבעות מראה כי המערכת יחסים שבה היה הרבה מאמץ עבודה קשה שלבסוף היתה הרגשה של פרי לעמל שמגיע לך כיום אפשר לראות -סליחה על הביטוי שאת לא דופקת חשבון אומרת מה שיש לך להגיד לא מוותרת את מדגישה שאת יצרת התחלה חדשה ואם את רוצה משהו את תלחמי בו בכל הכוח(נראה שלמדת הרבה מהמערכת יחסים הזו שעכשיו זה בא לידי ביטוי). לגבי חידוש הקשר אני מעט בספק עם את באמת רוצה את זה את מרגישה שכאיןלו יש לך לעבור עוד מכשול אחד צריך להחזיק עוד קצת מעמד ולבסוף הכל יהיה בסדר.. מבחינתו הוא נראה לי באמת אופטימי כמו שאמרת קלף השמש הוא באמת חייובי אולי אפילו הוא חושב עליך כל כך הרבה שאת אפילו לא יוצאת לו מהראש מה שחוסם את הקשר הוא זה עניין העצמאות כנראה שכרגע תחושת העצמאות היא נוחה וטוב כרגע איתה לגבי מה שיכול לעזור הוא שאם באמת רוצים משהו אז לעשות!!!!! קלף 5 חרבות הוא מאודשכיח ולפעמים נדמה שמה שלא נעשה הכל לא יילך אבל הכי גרוע אם לא נעשה כלוםכי המצב רק יחמיר (וזה רק בבחינה אם באמת רוצים שמשהו יישתנה כי בסך הכל שאלת את השאלה כי חלמת חלום השאלה אם את רוצה שמשהו יישתנה על זה את צריכה לענות בעצמך!). לגבי אפשרות ממשית לחידוש הקשר יום הדין מראה לנו שלאחר חידוש קיימת אפשרות של מעין התעוררות את מבינה אילו טעויות עשיתבעבר ומה שחשוב עכשיו לנסול להתחיל חיות חיים חדשים נכונים וטובים !. לגבי האם קיימת אפשרות חזרה -קלף הכוכב בהחלט מראה זאת ,זהו קלף מאוד אופטימי קלף של תקווה נראה שעכשיו את עוברת כאילו תהליך קשה שרק בסופו יבוא הטוב אהבה והאופטימיות. וובכן אודליה לפי מה שאנו רואים אני חושבת שכרגע טוב עם המצב איך שהוא עכשיו את לומדת ממה שהיה כמו שאמרתי את במין תהליך של התחלה בוחנת הכל (אין למה למהר) בעקרון יש פוטנציאל טוב לחזרת מימוש הקשר אבל תשקלי מה שאת רוצה אם זה בכלל בבחינת אופיציה או שהכל היה רק בנסיון קשר החלום אל תמהרי שיהיה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

רומי המתוקה

אני מודה לך על הפריסה אך יש לי אם אפשר 2 שאלות !)אנחנו לא בקשרכבר 3 חודשי םהוא ואני ולא יודע תמה איתו האם כדאי לי לשלוח לו הודעה או להתקשר???? האם הוא ישמח? 2) האם יש אפשרות שזה רק יהיה עניין של זמן והוא יצור איתיקשר? אשמח אם תעני לי כי אני באמת היתי רוצה לדבר איתו להגיד לו דברים שבפרישה לא העזתי לומר לו היתי רוצה. מה את אומתר רומי יש מצב שאשמע ממנו. אמרת לי גם חוסם עצמאות העצמאות היא מהצד שלו נכון? הוא מזל קשת והם ידועים כאוהבי חופש אז הבעיה היא שהחופש שלו חשוב לו לא? אם תוכלי לפרט לי יותר את התמונה אני אודה לך מאוד בכל מקרה תא צודקת אני כבר במקום אחר אבל היית רוצה לשמוע ממנו כדי לומר לו תא מה שאני חשה באמת כלפיו ואת הדברים שלא אמרתי. יש סיכוי לחידוש מצידו? או שאני חייבת לעשות את הצעד?

אודליה היקרה

קודם כל לדעתי אם את באמת מרגישה שאת רוצה לדבר איתו ולהגיד לו משהו אז לכי על זה הוא מבחינת הקלפים מוצג בכמי שהיה רוצה אולי כן לחדש את הקשר מה שכן ואני מסכימה איתך זה נושא החופש הוא באמת אוהב את העצמאות ובכלל עצם העובדה שהוא מזל קשת עוד יותר מחזקת את העובדה הזו(אני בעצמי מזל קשת אז אני מכירה את זה מקרוב)כך שיכול להיות שזה אולי מתחבר . תעשי מה שאת מרגישה וגם אם לא ייצא משהו תחוי מה את רוצה? אז לפחות אמרת דברים שרצית ,השתחררת בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!! ספרי מה היה!!!!! רומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר