שאלה...

שאלה...

איך הייתם מפרשים את הפתיחה הזו, האם X אוהב אותי? האם - חמש חרבות X- שבעה מטבעות אוהב - עשרה גביעים אותי - שלוש חרבות קלף מסכם - אביר הגביעים תודה מראש מיכל

שאלה לגוזלית!

למיטב ידיעתי קלפי התארות הינם כלי עזר בעולם הגשמי בו אנו חיים! האם את נוהגת תמיד בכל דבר לשאול את הקלפים? האם אינך סומכת יותר על ריגשותייך? האם הפכת ל"זומביט"? מנותקת מה- רגש? תגידו האם כולכם הסרתם אחריות מעליכם ובכל ענין אתם/אתן פונים לשאול את: הרב,החבר/ה,היועצים למיניהם קלפים,קפה,תה,שמןועוד ועוד. אני וזוגתי שתחיה אומנם עוסקים ביעוץ והכוונה באמצעות נומרולוגיה וקלפי תארות והעצה הראשונה שאנו היא אחת וחד משמעית: תתחילו להרגיש!!!!!!!!!!!!! נכון אנו מתפרנסים מההכונות והיעוץ אך איננו בשום מקרה מכוונים להשתעבדות לאותם אנשים וכלים אותם ציינתי לעי"ל. הפשטות הבלתי נסבלת של החיים גוזלית היא: ל ה ר ג י ש!!!!לכן לנשים יש כלי עבודה מדהים שמו"אינטואיציה" זכור לך אולי? למה את לא עובדת איתו ובעזרתו?שיהיה לך יום כתום וסופ"ש של תשובות ואגב כל התשובות נמצאות אצלך!!!!!!!!!! אם בכל זאת אינך מאמינה לכל שכתבתי לעי"ל וחוששת שמא את לא מסוגלת להרגיש מה נכון לך נשמח ללמד אותך ואחרים לחזור ולהפעיל את מרכז האנרגיה/צאקרה ששמה "מקלט השמש" מרכז הרגשות של כל בני האנוש.צרי קשר דרך הפורום או לדוא"ל שלנו :dna196@hotmail.com השאירי פרטים כיצד אפשר לחזור אלייך (נייד רצוי).

היי תאודור

אני לא נוהגת להתייעץ בכל דבר בקלפים, בנביאים וכו', רציתי לראות איך מתייחסים לפתיחה הנ"ל מבחינה מקצועית , הרי יש בפתיחה בטארוט דברים סותרים, ורציתי ללמוד מהניתוח איך להתייחס לפתיחה הנ"ל, אל תתייחס לשאלה כאילו זה חיים ומוות, כי אני עצמי אינני מתייחסת לזה כך. אני מבינה את תגובתך, זה נכון שיש נשים וגברים שמתייחסים לקוראים בקלפים, בקפה וכו', כאילו הם משה שירד מהר סיני עם לוחות הברית, ולא מביאים את שיקול דעתם והאינטואיציה שלהם בצורה שיפוטית, זה לא המקרה שלי. תודה בכל אופן על הרצון לעזור, אם אזדקק לעזרה אפנה אליך, כי שמתי לב שאתה לא שרלטן. ביי מיכל

שאלה...

איך הייתם מפרשים את הפתיחה הזו, האם X אוהב אותי? האם - חמש חרבות X- שבעה מטבעות אוהב - עשרה גביעים אותי - שלוש חרבות קלף מסכם - אביר הגביעים תודה מראש מיכל

נסיון

לגוזלית שלום!!! נכון הקלפים כאן מאוד שונים האחד מהשני אבל שימי לב ..כל הקלפים הקשים מיצגים אותך האם חמש חרבות את שאלת את השאלה ולכן הקלף מתייחס אלייך איך את פועלת בתוך הקשר,,נראה שאת מנסה להפעיל עליו לחץ ולהשפיע עליו וזה מביא אתכם למקום שהוא בכלל לא מעוניין בו. X מרגיש מובס ומופסד ומאוד מצטער על כך, עוברת בו הרגשה שכל מה שהוא עושה לא נושא פרי. עשרה גביעים מיצג אותו וכאן אנחנו רואים יקיימת בליבו אהבה אלייך ואפילו חושב לקחת את היחסים למשהוא ממוסד יותר (בית משפחה) אבל שוב את עם שלוש חרבות... משדרת הרגשה של חוסר אמון... הקלף המסכם מראה לנו שהרצון לאהבה קיים אבל בואי תבדקי את עצמך אולי את לא מוכנה להאמין בו? אשמח לקבל את תגובתך! מיכל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר