אתם שואלים והפורום עונה - שאלה מספר 4. נושא: עבודה.

שם: שמחה - בייה שרעבי עיר: חדרה מייל: b_Y_S@netvision.net.il נושא: בחירה בין שתי אפשרויות רקע: שמי שמחה שרעבי אני בת 41 נשואה +3 עבדתי כ- 12 שנה בבית ספר כמזכירה , ןפיטרו אותי ב-30.6.04 במהלך שנה זאת התחלתי ללמוד במכללה ביום א' שהוא יום מרוכז (מטפל מוסמך לתלמידי ליקוי למידה) בשלב זה איני מוצאת תחום עבודה כשלהו בשל ההאבטלה והיום אני מקבלת אבטלה כ- 3000 ש"ח שמהם אני משלמת את שכר הלימוד של שנה א' וחוסכת לשנה"ל הבאה אך אני לא יודעת מה אעשה שנה הבאה כי אין מי שיממן . יש לי שלושה ילדים שהבן לומד בי"ג (עתודאי) ויש י ילדה בחטיבת הבניים ויש לי ילדה שלומדת בכיתה ב' וכמובן התחייבויות שונות כמו בכל בית , בעלי עובד ומשכורתו כ- 5500 - 6000 של משכורת והמצב הכלכלי שלי לא מזהיר ואני מתייבת לחסוך בכל דבר כלשהו בבית בכדי שאחיה בצורה נורמלית. השאלה: השאלה שלי האם אמצא עבודה בקרוב האם מצבי הכלכלי ישתפר הערות: קריאה זו נשאלה באינטרנט אתם שואלים והפורום עונה - הטופס

שלי!!!!! בקרוב התשובה!!!

אפשרות לפיתרון

שלום שימחה תחילה אני חייבת לשבח אותך על המאמצים להצליח ולהתקדם!!!!חיזקי ואימצי!!! בנוגע לפריסה שאלתי כמו שביקשת ....... האם תמצאי עבודה בקרוב -קריאת אס או אס ויצא מימין לשמאל: 2 גביעים 10 גביעים והשטן. ובהמשך לכך האם מצבך הכלכלי יישתפר יצא העולם!!! פירוש אז קודם כל הקלף האמצעי שהוא התשובה מראה לנו כי בהחלט תמצאי עבודה תהיי מאושרת ותליחי יתרה קלף 2 הגביעים מציין כי יהיה הרבה שיתופ פעולה מכל הסובבים קלף שמראה כי דברים בהחלט מסתדרים אך יכולים להסתדר יותר טוב אם תהי את שיוזמת ופועלת. לגבי קלף השטן שיש פה נוכחות של הרבה דברים שמפריעים לך מלהתקשדם ואף על פי שזה מובן במצבך תנסי להתגבר עליהם זה מה שיוביל להצלחה ובזכות אותה יוזמה שדיברנו עליה דברים יגיעו למקום יותר טוב בנוסף אני רוצה להעיר שאין בפריסה הזוא קלפי מטעות מה שמעט הופך את זה לבעייתי קלפי המטבעות מדברים יותרעל המימוש והעשייה תכניסי אותם לחייך ואז הכל ייסתד ומצאי עבודה. בנוגע למצב הכלכלי יצא לנו קלף העולם(עשיתי קריאת המשך מהאס או אס) מראה כי זהו סופ סוף שלב של סגירת מעגל אני חושבת שזה שאת פנית לאפשרות חדשה מתחילה ללמוד ובתקווה שבאמת תמצאי עבודה כמו שראינו אזי גם המצב הכלכלי יישתפר . קלף שמראה שאת לא יודעת ובטחה מה לעשות עכשיו מה שכן זה לקפות לתהום ולנסות דברים חדשים אלו יובילו לשינויים והשגים חדשים אני מאחלת לך הרבה בהצלחה יישר כח!! רומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר