אתם שואלים והפורום עונה - שאלה מספר 3. נושא: התלבטות בין שני קורסים.

שם: פאלומה פיקאסו עיר: תל-אביב מייל: shemera@post.tau.ac.il נושא: בחירה בין שתי קורסים רקע: מעוניינת להתעמק בשני נושאים מתחום המיסטיקה. שניהם שזורים זה בזה אך לא קשורים זה לזה. ניתן להתמחות בכל אחד מהם בנפרד , אך טוב לדעת שניהם כי הם יכולים גם להשלים אחד את השני. יש לי רקע קודם בשניהם. שני הקורסים מתחילים בו זמנית ואני מאוד מתלבטת איזה מהם יהא הראשון. קרי, מה עדיף עבורי כמתעניינת מאוד בשניהם. מבקשת לפרוס עבורי ולפענח את התשובות. תודה השאלה: מתקשה לנסח את השאלה. האם ניתן לפרוס פריסה אחת עבור שני הקורסים, כלומר, האם ניתן להציא באותה פריסה קלפים עבור קורס א' וקלפים אחרים עבור קורס ב'? בעיקרון, מבקשת לדעת מה טוב יותר עבורי, בהתאם ליכולות ולידע הקודם שלי, איזה קורס טוב יותר להית הראשון. תודה אתם שואלים והפורום עונה - כמה כללים אתם שואלים והפורום עונה - הטופס

הייתי עונה, אבל...

אני לא רוצה להתנפל על כל השאלות, וכבר עניתי על אחרת. אני פשוט מוסיפה תגובה והערה, שאם היית מפרטת אילו קורסים אלטרנטיביים באמת עומדים בפניך, זה היה מקל על הפורס והמפרש, ואם לא לפחות תגדירי איזה קוד לקורס זה או אחר. וכן - לשאלתך, בהחלט ניתן לפרוס באותה פריסה לגבי מספר אלטרנטיבות...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר