אתם שואלים והפורום עונה - שואלת מספר 1. נושא: זוגיות

שם: שרית הרשקוביץ עיר: באר שבע אימייל: sarit_21@walla.co.il נושא: זוגיות. רקע: בת -23 רווקה וכנראה רווקה מושבעת.... כבר שנים שלא היה לי חבר.... אבל היו לי קשרים אחרים די ארוכים אבל לא רציניים (די ארוכים הכוונה לשנה עד שנה וחצי +) רק שאיכשהו אף פעם לא הסתדר לי איתם אולי זה בגללי אולי זה בגללם לא יודעת וכבר נמאס לי לנסות להבין ואולי בגלל זה אני פה מנסה להבין בפעם האחרונה מה קרה עם אלי וקנין.... הכל היה אחלה כשהיינו ידידים וגם כשהיינו קצת יותר מזה אבל במהלך הזמן הקשר שלנו השתנה איכשהו הרגשתי אליו בהתחלה משהו ואני לא בטוחה אבל נראה לי שבגלל זה הוא התרחק ממני בכל מקרה הייתי רוצה לדעת איך הוא מרגיש אליי הכוונה למה הוא מרגיש אליי ומה הבעיה שלנו תודה מראש... שרית מה השאלה שלי: מה אלי מרגיש אליי ומה הבעיה שלנו למה הקשר שלנו לא עובד הערות: אני בת מזל אריה(16/8/81) והוא בן מזל קשת(6/12/80) הערות נוספות: קריאה זו נשאלה בעבר באינטרנט.

לקחתי

היי חברה, לקחתי ואחזור אליכם עוד היום...

זה הכל מהראש...

היי שרית, קוראים לי אורלי ועשיתי עבורך את קריאת הפנטגרם הכפול, המיועדת לבחון מערכות יחסים. אני לא יודעת האם את קוראת או מתמצאת בטארוט, אבל לטובת שגיא אני רושמת בדיוק את הפריסה. אם זה מובן לך ומעניין אותך, אחלה ! ואם לא תקפצי על החלק הזה ותעברי ישר לסוף: 1- 5 גביעים 2- 3 מטות 4 - 8 חרבות 6 - המיזוג 5א - 2 מטות 3א - הקוסם 1א - 10 חרבות 6א - 9 גביעים 13- 6 מטות 14 - הנאהבים 15 - מלכת המטבעות 16 - 2 גביעים ועכשיו אליך שרית: מה שמעודד אותי מאד בקריאה הזאת זה הלב שלכם - מה אתם מרגישים זה כלפי זה. אצלך קיים קלף המיזוג, שהוא קלף מצויין בנושאים של רומנטיקה. את מרגישה שאת זורמת בקשר הזה ויכולה להצליח להתמזג (להיות זוג) ממקום חופשי ומוצלח. בקיצור שזה זה. הוא מאידך גיסא גם מרגיש ומאמין שהוא יכול להגשים את החלומות והמשאלות שלו איתך באופן זורם וקל. ממש התחדשות. גם הדרך ששניכם תופסים את מערכת היחסים היא טובה. את מרגישה שאת "האחת" בשבילו, והוא מרגיש שהוא יוצא למסע נצחון איתך. שני הקלפים דרך אגב הם מאד "חמים" מאד קשורים לרצון, לתשוקה, שניהם רוצים גם הכל די מהר, ואולי גם בזה יכולה להיות בעיה. הבעיה איננה באיך שאתם מרגישים אלא באיך שאתם חושבים (בהגיון) ובמה שאתם עושים. את למשל מתנהגת בקרירות מסויימת, נראה לי שאת מסתירה את הרגשות שלך, את משחקת אותה ומתנהגת אליו "מהראש" ולא מהלב. הוא, לעומתך, אמנם יודע איך להשיג את רצונותיו, הוא יודע גם לחזר, וגם לצאת אחרי מה שהוא רוצה, אבל הוא לא ממש עושה כלום בקשר הזה. הוא לא ממש נותן לך במעשים את מה שמי שרוצה אותך צריך לתת. למה זה קורה ? זה הראש שלכם : את רואה רק את חצי הכוס הריקה שביחסים האלה, ואת מיואשת. נדמה לי , אגב, שלא רק ביחסים האלה את רואה את חצי הכוס הריקה, שאלמלא כן מדוע בחורה צעירה מאד (23) תאמה על עצמ ה שהיא רווקה מושבעת לא ברור לי, הן כל החיים לפניך... הוא רוצה שקט. נדמה לי שהיו לו מספיק סערות, והוא לא רוצה להכנס למערבולת ולבלגאנים, ויתכן שהוא חושש שהדבר הזה הוא גדול עליו, או לא מתאים לו או יגרום לו לכאב, וכל זה בגלל שאתם לא פועלים לפי הלב ... העבר שלכם - היה מצוין ההווה שלכם - אתם צריכים להחליט מה אתם רוצים להכניס לחיים שלכם: ידידות, זוגיות , אהבה או מה העתיד שלכם - מלכת המטבעות היא מייצגת את מזל שור, שהוא מזל ממש בסדר בכל הקשור לזוגיות. יש בו מיניות, יציבות, מעשיות,אין בו הרבה להט ועומק, צריך יהיה ללמוד להכניס ליחסים שלכם יותר עומק, ויותר מהרומנטיקה ומהזרימה שראיתי בלב שלכם. צריך גם להזהר מרכושנות ומקנאה יתירה. הפוטנציאל שלכם - נראה לי שיש לכם פוטנציאל לרומן יותר מסעיר ויותר זורם מאשר לאיזה סידור פרקטי, אלא שאת תצטרכי לחזר יותר , להיות יותר קשובה וליזום יותר - האם את מוכנה לכך ? ככלל - נדמה לי שאת יותר רוצה בקשר הרומנטי הזה, ויש לו פוטנציאל, אבל את צריכה יותר להשתחרר לזרום וליזום, ופחות להיות הגיונית, קרה ופרקטית. בהצלחה .

תשובה ושאלה...

נכון אני נורא רציתי בהתחלה להיות איתו בקשר רציני אבל כמו כל פעם שרציתי זה לא הלך זאת הבעיה שלי והבעיה היא שהם רוצים משהו זורם משהו לא רציני והם פשוט לא מבינים שגם קשר רציני יכול להיות זורם וכייף אני לא ממש יודעת אם הוא מרגיש כלפיי משהו בשבוע שעבר הייתה לנו התקלות לא נעימה כל כך כעסתי עליו והוצאתי את זה אולי בצורה לא נכונה נמאס לי שלא לוקחים אותי ברצינות נמאס לי שחושבים שיוכלו תמיד לשנות את הדעות שלי בגלל איך שאני מרגישה ונמאס לי שמנסים לשלוט עליי אז נקטתי עמדה ואני בטוחה שזה לא מוצא חן בעיניו כי מאז הוא לא מדבר איתי בקיצור... יש מצב שמה שאת אומרת זה נכון לפחות מבחינתי אני נורא רציתי קשר איתו אני אפילו חשבתי שיצא ביננו משהו כי היה לנו כל כך טוב ביחד אבל הוא אמר שהוא לא מוכן למחויבות כי לפני שהוא יכנס לקשר כזה הוא רוצה להיות יותר יציב ועוד כמה דברים שהוא זרק לי כשהצעתי לו וכשאמרתי שננסה ונראה אז הוא אמר שאם נצא ביחד לא נוכל להיות שוב ידידים בחזרה ואמרתי נו אז מה אז ננסה ילך ילך לא ילך אז ממש לא נורא לפחות נדע גם אם זה אומר שבסוף לא יהיה כלום אז הוא בהתחלה אמר לי שאם לא אכפת לי אם נשאר ידידים או שלא אז אולי עדייף שבאמת נתק קשר ולא ניתקנו ... כמה חבל שלא היה לי מחשב אולי אם הייתי קוראת את מה שכתבתם לפני שנפגשנו אולי אז לא הייתי הורסת ככה הכל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר