אתם שואלים והפורום עונה – זה קורה ביום שני!

היי לכולם ביום שני זה קורה (סוף סוף)! לכל מי שרוצה לעשות קריאה בקלפים ואין לו למי ולכל אלו הרוצים שיעשו להם קריאה בקלפים ולא יודעים את מי לשאול ומה לשאול - אנחנו כאן בפורום. בכל יום שני אני אעלה את השאלות/הבקשות הנבחרות שישלחו אליי במהלך השבוע (אלו הרוצים שחברי הפורום יקראו להם בקלפים מוזמנים למלא את הטופס המצורף), ואתם החברים מוזמנים להרים את הכפפה ולהיענות לאתגר. כמובן שכולנו נהיה כאן (כולל השואל) בשביל לעזור, לייעץ ולתמוך. אני אישית מאד ממליץ לכולם להיענות לבקשת קהל הגולשים המחפשים תשובות ולעשות עבורם קריאות. זהו שזהו תרגול מצוין המאפשר לרכוש ניסיון והיכרות מעמיקה יותר עם החלק המעשי של הקריאות בקלפים. אז כמה כללים: השאלות ישתחררו בקבוצות קטנות ("אחד אחד" או "שניים שניים") ולכל תשובה יהיה עונה אחד. לאחר שתקראו את ההשאלות תוכלו לבחור איזו שאלה מתאימה לכם ולהצהיר על כוונתכם לקרוא לאותו שואל. חבר הפורום הראשון שיצהיר - "זוכה" ומוזמן להתחיל את הקריאה. כדי שלא יהיו כפילויות, במידה ויהיה ספק, אני אכריז על הקורא (המאושר). לאחר שלכל שאלה יימצא קורא, אני "אשחרר" את הקבוצה הבאה וכן הלאה. אל תתביישו לשאול ולבקש עזרה – אנחנו כאן בשביל זה. לאחר סוף יום שני לא ישתחררו עוד שאלות ונוכל לטפל בשאלות שנשאלו. אנא, קוראים ושואלים, היו סבלניים ושתפו את הצדדים בשאלות ובתהיות שלכם. תנו לתהליך הקריאה זמן: כיוון שהקריאה לא נעשית בזמן אמת, המענה לשאלות עלול לקחת זמן מה. בהצלחה לכולם, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט