אי וודאות ובילבול

היי אני מאוהבת בבחור שהייה בן זוג שלי ואני יודעת שמשפחתו לא רצתה שניהייה בקשר אבל היינו בקשר טלפוני למרות התנגדותם בפעם האחרונה שדיברנו בטלפון זה הייה בסתר והוא אמר שהוא אוהב אותי שאני אשת חייו לאחר השיחה הוא שלח אליי 2 הודעות טקסט ומאז נעלמו עקבותיו הוחלף מספר הפלאפון שלו בהתחלה רציתי לחשוב שהוא עדיין אוהב אותי ושמשפחתו גרמה לניתוק בנינו אבל עכשיו הוא אומר שהוא כבר לא אוהב אותי לאנשים זאת אומרת ממנו אישית לא שמעתי אני לא אוהב רק אנשים שדיברו איתו אמרו לי שהוא אמר אני ממש שרויה בעצב עמוק ואשמח אם תיצרו איתי קשר ובהמשך אתן עוד פרטים אם יהייה נחוץ תודה מקרב לב

חוסר וודאות ובילבול

אני מאוהבת בבחור שהייה בן זוגי ותמיד ידעתי שמשפחתו מפרידה בנינו אבל עדיין שמרנו על קשר טלפוני בסתר (חשוב לי לציין שלא היינו בני זוג כשהיינו בקשר טלפוני בגלל התנגדות המשפחה שלו) תמיד ידעתי שאני היא אשת חייו כי כך הוא אמר כל הזמן בפעם האחרונה שדיברנו הוא יזם את השיחה ואמר כמה הוא אוהב אותי לאחר השיחה הוא שלח לי 2 הודעות טקסט ומאז נעלמו עקבותיו וגם הוחלף מספר הנייד שלו הייתי רוצה להאמין שהניתוק נגרם בגלל משפחתו ושהוא עדיין מרגיש אליי אהבה אבל הוא אומר לאנשים שהוא כבר לא אוהב וחשוב לי לציין שממנו אישית לא שמעתי את המילים אני לא אוהב הוא רק אומר שמכאיב לו לדבר איתי ושהמשפחה מפרידה בנינו וכששואלים אותו אם הוא עדיין אוהב או האם הוא אמר כך או כך בעבר הוא מכחיש הכל אני שרויה בכאב עמוק ואשמח לשמוע תגובה תודה מקרב לב

תגובה למבולבלת

בקר טוב! אוכל לנסות לעזור לך רק שהמסתורין האופף אותך אינו מאפשר פתרון או הצעה לפתרון. אם אינך מוכנה להתערטל כאן בפני "כל העולם ואשתו" זה בסדר ויחד עם זאת צרי קשר לדוא"ל שלנו dna196@hotmail.com (זוגתי ואני ) מדריכים למודעות אלטרנטיבית/מיסטיקנים ואגב כך תוכלי לקרוא עלינו באתר ybay תחת הכותרת מיסטיקנים או טארות או נומרולוגיה מה שתבחרי. בכל מקרה אנו צריכים לשם היכרות בסיסית את שמך הפרטי ואם יש 2 לרשום את שניהם וכן שם משפחה ותאריך לידה.ליותר מידע מה לעשות צריך להיפגש כי דרך הגולם הנ"ל אין אפשרות לחוש/להרגיש ולראות מה המצב המנטלי ריגשי שלך . שיהיה לך יום כתום בלוסקאי6

חוסר וודאות ובילבול

אני מאוהבת בבחור שהייה בן זוגי ותמיד ידעתי שמשפחתו מפרידה בנינו אבל עדיין שמרנו על קשר טלפוני בסתר (חשוב לי לציין שלא היינו בני זוג כשהיינו בקשר טלפוני בגלל התנגדות המשפחה שלו) תמיד ידעתי שאני היא אשת חייו כי כך הוא אמר כל הזמן בפעם האחרונה שדיברנו הוא יזם את השיחה ואמר כמה הוא אוהב אותי לאחר השיחה הוא שלח לי 2 הודעות טקסט ומאז נעלמו עקבותיו וגם הוחלף מספר הנייד שלו הייתי רוצה להאמין שהניתוק נגרם בגלל משפחתו ושהוא עדיין מרגיש אליי אהבה אבל הוא אומר לאנשים שהוא כבר לא אוהב וחשוב לי לציין שממנו אישית לא שמעתי את המילים אני לא אוהב הוא רק אומר שמכאיב לו לדבר איתי ושהמשפחה מפרידה בנינו וכששואלים אותו אם הוא עדיין אוהב או האם הוא אמר כך או כך בעבר הוא מכחיש הכל אני שרויה בכאב עמוק ואשמח לשמוע תגובה תודה מקרב לב

בואי תנסי לעזור לנו לעזור לך!

אם קיימת ברשותך חפיסת קלפי טארות, את מוזמנת לבצע קריאת sos שהיא קריאה פשוטה ולשאול: האם x עדיין אוהב אותי? ספרי לנו מה הקלפים שיצאו ואנו נשמח לפרש וכך גם לעזור לך במקום המבולבל והנבוך שלך. בהצלחה, עפרי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר