שאלת SOS

שאלת SOS

האם א' בהריון? הקלפים שיצאו הינם: הקלף המרכזי הינו 3 חרבות ושני הקלפים האחרים הינם נסיך המטות ו6 מטות. הקלף המרכזי מצביע בדר"כ על תשובה שלילית אבל מראה גם שמאוד קשה לא' עם נושא ההריון ואולי אפילו היא לא מעוניינת בכך בתקופה זו .א' לא מוכנה להתמודד עם העובדה שיתכן שהיא בהריון .מה שמחזק את הקלף המרכזי זה העובדה שהיא מעוניינת בחופש ושחרור בשלב זה כיוון שיצא לה קלף נסיך המטות שהינו מזל קשת.קלף 6 המטות מצביע על נצחון במידה והיא תתמודד ותקבל את העובדה שכנראה היא בהריון היא תצליח להתמודד עם הנושא. לדעתי כתשובה סופית א' בהריון אבל עדיין לא יודעת זאת בוודאות אבל היא תגלה זאת בהקדם בחודש חודשיים הקרוביים. אשמח לפרשנות נוספת תודה

השאלה היא מה נקודת המוצא?

לא ברור לי לגמרי מהי עמדת השואלת, האם היא מעוניינת בהיריון או לא? האם הריון הוא הצלחה או כשלון בעיניה? כי קלף התשובה- 3 חרבות , מדבר על הרס וכשלון בעקבות מצב ידוע מראש. אין כאן הפתעות, יש רק אכזבות שמה שהיא חששה ממנו אכן קרה. היו אזהרות והיא התעלמה מהן. יתכן שהתשובה נמצאת בשני הקלפים הנוספים שחושפים דפוס של לעבור מדבר לדבר (נסיך המטות), לא להתעמק, לא למצות, נמאס ואז עוברים הלאה. במקרה שלנו אני מניחה שמדובר בדפוס החלפת גברים, לצבור חוויות, להתרגש ואז לעבור לבא. ולקלף 6 מטות: יכול מאד להיות שבכל מערכת יחסים היא מרגישה סוג של הצלחה, הישג, אבל בגלל נטייתה לשנות ולחדש היא לא מצליחה לשמור על ההישג ולהנות ממנו ואז היא, כמובן, מפסידה אותו. במערכות יחסים כאלה אין ספק שהיריון הוא לא רצוי, אבל על- פי הפרישה מסתמן שהיא כן בהיריון. אגב, מה עם בדיקה רפואית פשוטה???

היא נשואה

היי היא נשואה כבר חצי שנה לבחור שיצאה איתו 7 שנים. כך שלא מדובר בהחלפת מערכות יחסים. השאלה שלי היא האם קלף 3 החרבות שהינו מרכזי בעצם נותן את התשובה השלילית שלא היא לא בהריון...לא יודעת לי נראה שכן לפי שאר הקלפים והאינטואיציה שאני מסתכלת על א' אבל עדיין משהו מאוד מבלבל יש ב-3 חרבות שאין לי מושג כיצד לפרש זאת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר