רומי תודה רבה

רומי תודה רבה

רומי תודה רבה על הכל כנראה שבאמת פעלתי ונכנעתי ללחץ לקנות בית בחיפה. אני מרגישה לא רגועה מבחינה נפשית עקב כל מיני שינויים פנימים. הייתי רוצה שתגידי לי בבקשה מה קורה איתי מבחינה אישית ומקצועית ומשפחתית, אני פשוט מרגישה שדברים יוצאים משליטתי וזה לא אופייני לי!! ושאלה נוספת היא כמה זמן אני אמשיך לגור בבית שקניתי? האם אני אעבור ממנו? אודה לתשובתך המהירה שתרגיע אותי ורדית

קרן שלום!!

אפ את רוצה שיענו לך את צריכה לבצע קריאה דרך הקישור בראש האתר כאן... ולכתוב אלו קלפים יצאו לך ואז משהוא יענה. בהצלחה. מ.

אפשרויות לפיתרונות

שלום ורדית וובכן לגבי השאלות שנשאלו מבחינה אישית עלו 8 מטבעות כקלף אמצע המעיד שאת חשה כי את עובדת מאוד קשה ומוכנה לכך עבודה עם הרגשה של מעט תמורה אך אם זאת את גם מרגישה שלמרות הכל יישנו האור בקצה המנהרההקלף מעיד כמו גם על המתנה עם אמונה שלאחר מכן יהיה יותר טוב,קלף המאזניים הוא לדעתי כאן בעייתי מציג שאת חשה מאוד רע כמו סמרוטו קלף שקשור בייעוץ אולי בנוגע לחייך האישיםוקלף הקיסר מהצד השני מתחבר לנו טוב עם קלף 8 המטבעות שכאמור 8 המטבעות היווה את העבודה הקשה וההמתנה לתמורה הקיסר מראה לנו את היכולת שלמנו להיות חזקים! להחזיק חזק כי זה חלק מהאופי אפילו שכרגע קשה לנו והחשוב שבהמשל יהיה יותר טוב וקל בבחינה מקצועית יצא לי קלף הכהן הגדול קלף זה מראה שבכל תחום מקצועי שאת יכולה לבחור לעשות באמת את מה שאת אוהבת את יכולה לסמוך על התחושות שלך על האינטואיציות בכל תחום שהוא....... מבחינה משפחתית יצא לנו את קלף 8 הגבעיעים נושא המשפחה הוא כאן נושא מאוד טעון אני חושבת שאת יותר מידי מתבודדת ,בורחת , מתרחקת זה קלף של עזיבה נטישה בין בני משפחה לדעת אם נבחן את הקלפים ואת מה שאמרת בהודעה :שקשה לך וכו" נראה לי שההשפעה היא יותר מכיוון המישפחה ולדעתי את צריכה לעבוד על זה כדי שיהיה לך קל את עסוקה כל הזמן בלברוחהגעת למצב שאת פשוט מוותר את חשה שנלחמת הרבה ואין כבר כח השאלה אם נלחמת למען הדבר הנכון או יותר נכון להגיד אולי נלחמת למען מטרה ולא למען האמת האמיתית שאותה צריך לבחון. וכאן צריך לשים דגש תחשבי על זה זה נושא מאוד טעון. לגבי הדירה מבחינת זמן לא שאלתי זה בלתי אפשרי אלא אם כן מגדירים זמן מסויים אך שאלתי האם תעזבי את הדירה יצא קלךף אביר המטבעות קלף של שינויים לדעתי בזמן הקרוב לא יהיה שינוי ותשארי שם למרות שכן חלים הרבה שינויים בנושא זה מה שכן אני חושבת שרק עכשיו קניתם את הדירה אז הקלף הזה מעיד על שיקול דעת יותר נכון מה שכדאי שיהיה ויהיה בפעם הבאה. אנימקווה שככה כיסית על שאלותייך אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך. חיזקי ואימצי רומי

קרן שלום!!

אפ את רוצה שיענו לך את צריכה לבצע קריאה דרך הקישור בראש האתר כאן... ולכתוב אלו קלפים יצאו לך ואז משהוא יענה. בהצלחה. מ.

חן חן לך רומי (הודעה של קרן liorn0 שהועברה למקומה הנכון)

מאת קרן liorn0 15:34 :שעה 10/11/2004 :תאריך חן חן לך רומי רומי אלף תודות שגורות אליך ממני. את פשוט מלאך מדהים. זה נכון על מה שאמרת שאני נמצאת כמו סמרטוט אני עייפה וסחוטה מטיפול בתינוקת ובבית.מקווה שהכל ישתפר תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר