רומי היי - עצה דחופה מאוד

רומי אני ובעלי קנינו דירה בחיפה. רציתי לדעת האם ההחלטה שעשינו טובה או שזו הייתה החלטה מוטעית כיוון שיש בי ספק שזו הייתה טעות. בנוסף ברצוני לדעת על הזוגיות של בעלי ושלי ועל מערכת היחסים שלנו לאן היא מובילה. שמי ורדית דוידוביץ. אודה לך באם תוכלי לענות לי תשובה מהירה ומדויקת.

אפשרןות לפיתרון

היי קרן מה שלומך אז ככה בנתיים פתיחה ראשונה שלי היא בנוגע לדירה הקלפים שעלו: מימין לשמאל: סיך הגביעים 9 גביעים ו5 מטבעות וובכן קלפ האמצע הוא קלף בהחלט נפלא שאנשים פועלים מתוך אמונה והרצון להצליח הבעיה היותר גדולה שלי היא עם הקלפים שמשני הצדדים הביטי קלף הנסיך שמייצג את מזל דגים מראה לנו כי מבחינה רגשית אין להם בעיה אנשים שיודעים לאהוב וכלה בזה אך בעולם החומר יש לי בעיה זה קלף של בעיית התמודדויות אנשים שלא יודעים להתמודד כל כך טוב עם מצבים וקשה להם קלף 5 מטבעות גם הוא מראה על חוסר לכשלון בעקבות מעשי השואל בעיקרון הייתי אומרת לך שרעיון קניית הדירה בשלב זה הייה קצת מייותר כי קשה אך לא נשללת האפשרות לגבי העתי (בכלל לנוכח העובדה שאת בעצמך לא שלמה וגם נראה לי שמבחינ הכספית זה לא מתאים כרגע המצב הזה.!) לגבי הזוגייות שאלתי מה כיוון מערכת היחסים בחצי שנה הקרובה ועלו הקלפים: 5 מטבעות ,הכהן הגדול 10 מבעות 7 מוטות וסיכום אביר הגביעים. וובכן אני חושבת שיש לך קצת נטייה לפסימיות ובמקום להסתכל על חצי הכוס המלאה את רואה רק את הריקה כי סך הכל הכיוון-הכהן הגדול כי סך הכל אם תביטי פנימה תראי שאין רע קלף שמרה שאת יכולה לסמוך על האנשים שמסביבך בפרט בעלך ואף יכולה לסמוך על האינטואיציות שלך.ומה יש עוד להוסיף מערכת יחסים שמייוצגת ע"י 10 מטבעות קלף יפה שמראה מערכת יחסים יפה מאושרת שגשוג,לגבי החצי שנה 7 מוטות מראה אולי כאן בהתחשב לגישה שלך קודם את עניין הבריחה אניחושבת שאת לא מתמודדת עם בעיות כמו שצריך ואת עסוקה כל הזמן בחיפוש אחרי אתגרים ולא אחרהבעיה האמיתית ואלי זה מה שמעיק עליך קלף הסיכום האביר מראה לנו על תקופה גדושה בשינויים מראה על מצב של לא להתאמץ הרבה פשוט את יכולה להיות פאסיבית ודברים ייקרו פשוט לחכות לגורם או לתהליך שייכנסו בשביל שדברים יזוזו זהו ורדית אני מקווה שככה כיסתי על הכל פחות או יותר מקווה שעזרתי רומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר