חפיסה גדולה

חפיסה גדולה

שלום ! יש לי 2 חפיסות טארוט אחת קטנה ואחת ממש גדולה ומאוד לא נוחה (בערבוב ). אני מכנה את החפיסה הגדולה כ"רעה" משום שיוצאים בה תמיד קלפים כגון : המגדל,השטן,3 חרבות וכו ואילו החפיסה הקטנה מאוד אופטימית ויוצאים בה תמיד קלפים נפלאים כמו - השמש, האוהבים,10 גביעים,10 מטבעות וכו...האם יכול להיות שיש חפיסות שיש להן אנרגיות שליליות ? והאם יכול להיות קשר לעובדה שהחפיסה גדולה ולכן יוצאים בה שילוב של קלפים כל כך נוראיים?

דעתי בעיניין

לדעתי האופציה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה ונראית לי הגיונית זה שיצרת גישה שלילית לחפיה הגדולה וזאת הסיבה שיוצאים לך קלפים אלו .פרט לכך אינני יודעת איזה סוג של קלפים מדובר אך בכל מקרה זאת דעתי תנסי אולי לשנות גישה והתוצאות תהיינה שונות רומי

רומי צודקת!

א.ב. המתוקה שלום!!! נכון,, הגישה השלילית שלך לחפיסה עושה את ההרגשה השלילית שלך. אבל בכל חפיסת קלפים יש לבצע טהור מדי פעם וקיימות מספר דרכים לעשות זאת.אני מציעה כאן שתי דרכים. דרך אחת היא פשוטה וקלה, פשוט לפרוס את הקלפים עם הפנים כלפי מעלה ושיספגו את אנרגית השמש. הצורה השניה היא להדליק נר ולהעביר את הקלפים אחד אחד מעל לנר (לזרוק אותם מעל לנר). אני בטוחה שאחרי הפעולה הזו את מיד תרגישי בהבדל. מ.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר