שאלה דחופה.

שאלה דחופה.

יש לי חברה מילדות .לאחרונה היא עוברת משבר בעבודה .ואין לה מצב רוח לכן החלטתי לא להציק לה ולא התקשרתי שבועיים .אתמול התקשרתי ולא היה לה מצב רוח לכן היא ביקשה שאניח לה וכשהיא תחליט היא תתקשר .אך כפי שאני מכירה אותה היא מסוגלת לא להתקשר.לכן שאלתי אס מטות מה מרכבה ההתפתחות הצפויה יום הדין ביני ירח לבין חברתי גלגל המזל בחצי שנה הקרובה 9 מטבעות קלף סיכום. והוספתי עוד פריסה 4 מטבעות מה 4 חרבות עלי 10 מטבעות לדעת מלך החרבות על התנהגותה אס חרבות של ש. שני גביעים בחצי שנה הקרובה 7 מטבעות קלף סיכום .

קלף מרכבה - את זו שצריכה להתקשר!

היי ברי בתי, כיון שהקריאה השניה שלך הנה קריאה החוזרת על המקריאה הראשונה, אני לא אתייחס אליה ואחפש את התשובות אותם חיפשת בקריאה הראשונה. מעבר לכך, קלף הירח, המייצג את החברה, מראה כי החברה מסתירה משהוא, כי היא מבולבלת והקלף ספציפית מראה כי לא ניתן לפתוח קריאה נוספת בעניין כיוון שזה לא יעזור. הדרך להסיר את הערפל הוא לדבר, להתעמת ולהפתח. מהתרשמות ראשונה, מייד עולים לי כמה קלפים המראים כי עלייך מיידית לקבוע אתה פגישה לשיחה: קלף המרכבה, עוסק בצורך להביע את החלקים השונים הקיימים בנו. הוא מזהיר את השואל שלא לוותר או לפחד, כי אם להיות אסרטיבי, להתעמת ולממש את תחושות בטן שלו. קלף הירח הנו הקלף אשר יוצר האפלה על הקריאה. הוא מקור חוסר הנוחות וחוסר הידע וכיוון שהוא נמצא במיקום של החברה, יש להבין כי עלייך לפתור את התעלומה. יותר מכך אפשר להגיד שהעניין יציק לך יותר ויותר עד שתבהירי את מה שהירח מסתיר. חצי השנה הקרובה, המאופיינת על-ידי קלף גלגל המזל, מייצגת תקופה בה יש לפתח את הפנימיות וכי חשיפת רגשות וכנות יובילו לשינוי פנימי שיעזור לשני הצדדים להתקדם. כקלף הסיכום ייצא הקלף 9 מטבעות, המראה כי בסופו של דבר הזמן שעברתם ביחד, החוויות והחברות רבת השנים תתגבר על כל הבעיות. אולם, עדיין הקלף מייצג רווח אחרי עבודה קשה, כך שאת צריכה לעבוד קשה כדי שזה יצליח. בהצלחה, שגיא.

תודה לך העשה זאת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר