שלום... אני צריכה עזרה דחוףףףףףףףף

אני הייתי רוצה שתעייצו לי קצת... (דרך הקלפים כמובן, אני יכולה לפתוח לעצמי בקלפים רק שאני לא יבין שום דבר ממה שאני אפתח יש לי את הספר ויש לי את הקלפים רק שכישרון לזה אין לי חוץ מפעם אחת במקריות מוחלטת) אז בבקשה תעזרו לי מי שיכול/ה הכל מבולבל לי אני מנסה לעשות הכל כמו שצריך רק שהכל יוצא בדיוק ההפך! אין לי בן זוג אין לי חבר הכוונה והאמת האי שכבר הפסקתי לחפש כי ממש לא הולך לי איתם איכשהו אני תמיד מחבבת את הגברים הבלתי אפשריים וממציאה את האופי שלהם מחדש (שבדר"כ הוא מנוגד למה שהם באמת, אני מתרצת את ההתנהגות שלהם תמיד ותמיד נפגעת) ומבחינת פרנסה.... גם לא משהו אני עובדת בסופר פארם ואין לי הרבה משמרות ואני לא מוצאת עבודה אחרת ועם 1500 ש"ח (זאת המשכורת הכי גבוהה שקיבלתי עד לעכשיו) קשה להיות עצמאית אז אני עדיין גרה עם ההורים אני מרגישה שהכל חסום אצלי כאילו אני הולכת בכיוון הלא נכון. הכל אכזבה אחרי אכזבה גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת אהבה. הייתי רוצה שיפתחו לי בקלפים בשני נושאים האחד הוא עבודה ואם המצב ישתפר. והשני הוא אהבה אם תיהיה לי אחת כזאת ולשם שינוי הדדית ואם אני עושה משהו לא נכון אז מה אני צריכה לעשות כדי שמה שאני רוצה יקרה סוף סוף. אם תענו לי אז תודה רבה מראש ואם זאת לא שאלה לפורום הזה אז תידעו אותי.... תודה... שרית. (אגב אנ לא בת 21 אני בת 23 תאריך לידה 16/8/1981 מזל אריה , אם זה נחוץ)

רעיון

שלום שרית ובכן המלצותי אליך הם שתעשי לעצמך קריאות ואנחנו חברי הפורום ננסה לעזור לך שנושא זוגייות את יכולה לפרוס את הקריאה הקלטית לגבי נושא העבודה את יכולה לפרוס פריסתsosבשאלה למשל האם המצב יישתפר במקום העבודה הכל תלוי בנושא הקריאה ואם את גם בעניין הזה רוצה לדעת בכלל בכלליות יותר ועל תקופת זצן שמעניינת אותך מה יהיה אז אני ממליצה לך לעשות את הקריאה הקלטית יש לך קישורים בראש הדף איך עושים את הקריאות במידה ואת לא מכירה (אני מאמינה שגם בספר יש לך הסברים איך עושים את הפריסות) אם יש לך רעיונות נשמח לשמוע וכמובן לעזור לך לפרש את הקלפים רומי

צריך לשים קלף מייצג?

צריך לשים קלף מייצג בקלטית? כי אצלי בספר כתוב שכן ופה לא כתוב... מה נכון יותר לעשות?

כל מיני אפשרויות

גם אני מכירה את הנוסחה הזו ששמים קלף מייצג תפעלי לפי מה שנח לך,ובסוף תגידי לי מה בחרת ומה בל 10 הקלפים מייצג כל קלף למשל 2 עבר 5 הסביבה וכן הלאה שאני אדע לשייך.... רומי

רומי...

עשיתי 2 פריסות עם קלף מזהה הראשונה שאלתי מה יהיה בתחום הזוגי אם המצב ישתפר ואם לא אז במה אני טועה (הכוונה למה הבעיה)? 1- בעד - צדק (judgement ) 2- נגד - אביר המטבעות 3- משחזר את העבר - 7 מטות 4- מצביע על ההווה- אס הגביעים 5-מנבא את העתיד הקרוב- 3 חרבות 6- מנבא את העתיד הרחוק- המגדל 7- מייצג את עמדת השואל - העולם 8- מייצג את עמדת הסביבה- השמש 9- משקף את חששות השואל- הכוהנת הגדולה (קלף הפוך) 10- קלף הסיכום והפוטנציאל- 3 מטות (קלף הפוך) השאלה השניה הייתה- מה יהיה בחצי השנה הקרובה מבחינת העבודה, התנאים ישתפרו או שאני אמצא עבודה חדשה / אחרת? 1- בעד -9 מטות 2- נגד- אביר החרבות 3- משחזר את העבר -הקוסם 4- מצביע על ההווה- 9 חרבות (הפוך) 5-מנבא את העתיד הקרוב - אס הגביעים 6- מנבא את העתיד הרחוק -נסיך החרבות 7- מייצג את עמדת השואל -4 חרבות 8- מייצג את עמדת הסביבה -9 מטבעות 9- משקף את חששות השואל- 5 גביעים 10- קלף הסיכום והפוטנציאל- 2 חרבות. ארוך מידי הא... מחכה לפיתרון ... תודה... שרית.

אפשרות לפיתרון

שלום שרית ולפירושיי: בתחום האהבה. הקלפים קוראים לך להתעורר ללמוד מטעויות העבר וכך לחייות חיים טובים יותר מצד שני אל לך לא לעשות כלום ולחכות שמשהו ייקרה כי זה לא! החלי לפעול אל תחכי שנישהו או משהו יבואו ואז הכל יהיה בסדר כי לא כך פועלים הדברים מבחינת העבר רואים שרצת אחר אתגרים ואז שמשהו לא היה מסתדר לא היית מתמודדת ובורחת... אני חושבת שכששללת אפשרויות בעבר הם היו מתוך שיקולים לא חשובים כל כך כמו שנדמה לך ואולי היית צריכה לתת צ"אנסולבדוק יותר. בהווה אנחנו רואים מדהו חדש שיקרה לך וזאת אחרי כל תחושות הכשלונות שחווית בעבר של ההזדמנויות שהיו לך.אמנם אני לא חושבת שזה יהיה משהו ארוך טווח כי אנחנו יש רואים אחרי את קלף 3 החרבות המעיד על איזשהו משבר ותחושת תקיעות הקלף הזה אמנם קשה אך מעיד על מצב ידוע מרש ככה שזה לא משהו שיבוא לך במפתיע אז נסי לפעול בהתאם וללמוד ממה שנאמר. בעתיד היותר רחוק קלף המגדל מראה שהגיע הזמן שתבדקי את ייסודותיך גם מבחינת הקלף הקודם ושאר הקלפים עליך להבין לא לרות ולבדוק הייכן הבעיה ומשם תוכלי להתקדם לשלב הבא וכמו שהיה בקלף הראשון להתעורר וללמוד מטעויות העבר. קלף העולם במיקומו הנוכחי מראה כי את מרגישה שמיצית הכל וכעת איתך יודעת מה לעשות הקלף מציעה לך לקפוץ לתהום ולהתחיל משהו חדשזה קלף של סגירת מעגל האומר לך - הגיע הזמן להשתנות ולשנות! הסביבה מבחינתה נראה שהם מרגישם שאת בסדר והכל טוב ויפה ומאיר ולא ממש מודעים למצב שאת חשה. הכהנת הגדולה מעידה על התיסכולים שלך מאי הוודאויות שדברים קורים הקלף הזה מראה שישנם הרבה דברים שקורים מתחת לפני השטח אני חושבת שעליך להיות יותר גלוייה עם עצמך ועם כל ההתרחשויות בחייך על מנת שהכל ייתבהר ויהיה יותר טוב. בסופו של דבר קלף 3 המוטות על שיתוף פעולה אחרי המתנהעידוד ביציאה לדרך. יש כאן עניין של הכרה שאומר חד משמעית שאחרי שבאמת שתכירי בבעיה ותתמודדי איתה ותץפלי בה הכל יהיה הרבה יותר טוב. וכעת אנו בשאלה מתחום העבודה ! הקלף הראשון קלף 9 מוטות אומר לך להתמודד כי נותר עוד מכשול אחד ולאחר מכן הדברים ייסתדרוואפילו יותר מהר ממה שנדמה לך. ושוב גם פה כמו בשאלה מהתחום הזגוי ישנו קלף אביר שאומר רק פה הוא מופיע בקלף הנגד האומר שוב לא להיות במצב של אי פעולה צריך לעשות משהו כדי שייקרה ולא לחכות בשקט את זו שצריכה להייות אקטיבית בעבר קלף הקוסם מראה לנו כי הרגשת שיש לך את היכולת להשיג את מה שאת רוצהקלף שאומר שיכלת לסצוך על האינטואיציות שלךהקלף מראה שיש לך הרבה םוטנציאל ואת מסוגלת לעשות את מה שאת רוצה. ההווה כפי שמתואר ע"י קלף 9 חרבות מעיד על דאגה ומסיבה מוצדקת. בעתיד הקרוב אנחנו רואים על איזשי התחלה חדשהיכולת כניסה למצבים חדשים ,סיום של קשיים למען עתיד מבטיח וקל בעתיד היותר רחוק קלף נסיך החרבות מראה לנושאולי הגיע הזמן לגוון קלף שמראה על תקשורת טובה אולי עבודה שקשורה במכירות בנוסף דגש על עתיד בסימן התפתחות.אולי כדאי לעשות כל מיני קורסים על מנת לללמוד לגוון ולשנות מעט. העמדה שלך היא כרגע שצריך לנוח ושברגע שתהיי מוכנה תגיעי להחלטה מה לעשות בקשר לעבודה. קלף 9 מטבעות מבחינת הסביבה מראה כי אולי האנשים בעבודה רואים את עבודתך הקשה ותקבלי את שכרך פרי לעבודה הקשה - לדעתי אופצייה של אולי העלאה במשכורת אולי ייבינו שכדאי לת לך יותר משמרות בשבוע הסביבה בקיצור רואה שמגיע לך! קלף 5 גביעים מעיד על הייאוד שאת חשה בחוסר ההצלחהתחושה של איבוד האמוןפסימיות והסתכלות על חצי הכוס נריקה ולא המלאה(אם תצאי מהקדרות תראי שהעתיד וורוד יותר.) לבסוף קלף הסיכום 2 חרבות מראה על על חוסר היכולת של השואל להתמודד עם המצאיות התעסקות בחיפוש אחר תירוציםהקלף הזה בסופו של דבר אומר-שעליך לפתוח את העיניים ולפנות להגיון שלך על מנת להצליח ולהתקדם. לסיכום ב2 הפריסות אנחנו רואים כי עליך לעבוד על עצמך על מנת לחיות חיים נכונים וטובים יות רהן בתחום הזוגי והן בתחום העבודה לאחר מכן תוכל לבנות את עצמך מחדש בצורה נכונה יותר וטובה. אני מאחלת לך הרבה בהצלחה ומקווה גם שלמדת ממה שנאמר וגם שהצלחתי לעזור לך לפתוח את העיניים ולראות את הדברים בצורה אחרת מקווה שעזרתי רומי .

היי רומי

רומי.. תודה על הפיתרון של הפריסה כן פתחת את עיניי בנוגע לעבודה אני פשוט תמיד מרגישה כאילו הם רוצים להעיף אותי משם תמיד הבנות היותר מבוגרות בעיקר אומרות לי שזאת לא עבודה שלכל החיים ושאני יחפש משהו אחר מה שבאמת מוזר כי הם עובדות שם כבר חמש שנים ואפילו יותר אז למה להם כן ולי לא ויש כאלה שמציקות לי וכל הזמן אומרות שאני מפונקת! (אני אולי מפונקת אבל כל העבודה שלי תמיד נעשת על הצד הטוב ביותר אולי זה בגלל האופי שלי אני לא הכי אוהבת שמתאכזבים ממני אז גם אם אני מתלוננת כי כואב לי הגב וכואבות לי הרגליים כי זה לא הכי פשוט לעבוד על הרגליים כשיש עקמת בגב.... אבל אני רוצה להצליח רוצה להתקדם ואני לפעמים מרגישה כאילו שהן לא רוצות אותי שם ואני מתכוונת רק למבוגרות כי הצעירות דווקא אחלה איתי). אבל בנוגע לעיניין הזוגיות/ האהבה... כן לפעמים צריך לתת צאנסים אבל יש כאלה אנשים שאני פשוט לא מסוגלת בין אם זה קשור למשיכה ובין אם זה קשור לרמת האינטלגנציה שלהם אני פשוט רוצה מישהו שאני יוכל לדבר איתו או שהוא יפתור דברים שלו לא עם ידיים ... או כאלה שיעריכו אותי יותר ולא בגלל שאני אישה אז המילה שלי לא חשובה או שאוטומטית לא נכונה. ויש את ניסים שהיה מקסים כי הוא כנראה היחיד שבאמת אהב אותי ואולי אם הייתי מצליחה לאהוב אותו אולי היה לי טוב אבל חשובים לי כמה דברים שאני לא יכולה לוותר עליהם! אז ממה שהבנתי מהפריסה (מהפרוש) זה שאני צריכה להתפשר יותר על דברים שאני רוצה, או שאני טועה? בכל מקרה תודה רבה על הפרוש ובמיוחד על ההשקעה שרית...

שלום... אני צריכה עזרה דחוףףףףףףףף

אני הייתי רוצה שתעייצו לי קצת... (דרך הקלפים כמובן, אני יכולה לפתוח לעצמי בקלפים רק שאני לא יבין שום דבר ממה שאני אפתח יש לי את הספר ויש לי את הקלפים רק שכישרון לזה אין לי חוץ מפעם אחת במקריות מוחלטת) אז בבקשה תעזרו לי מי שיכול/ה הכל מבולבל לי אני מנסה לעשות הכל כמו שצריך רק שהכל יוצא בדיוק ההפך! אין לי בן זוג אין לי חבר הכוונה והאמת האי שכבר הפסקתי לחפש כי ממש לא הולך לי איתם איכשהו אני תמיד מחבבת את הגברים הבלתי אפשריים וממציאה את האופי שלהם מחדש (שבדר"כ הוא מנוגד למה שהם באמת, אני מתרצת את ההתנהגות שלהם תמיד ותמיד נפגעת) ומבחינת פרנסה.... גם לא משהו אני עובדת בסופר פארם ואין לי הרבה משמרות ואני לא מוצאת עבודה אחרת ועם 1500 ש"ח (זאת המשכורת הכי גבוהה שקיבלתי עד לעכשיו) קשה להיות עצמאית אז אני עדיין גרה עם ההורים אני מרגישה שהכל חסום אצלי כאילו אני הולכת בכיוון הלא נכון. הכל אכזבה אחרי אכזבה גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת אהבה. הייתי רוצה שיפתחו לי בקלפים בשני נושאים האחד הוא עבודה ואם המצב ישתפר. והשני הוא אהבה אם תיהיה לי אחת כזאת ולשם שינוי הדדית ואם אני עושה משהו לא נכון אז מה אני צריכה לעשות כדי שמה שאני רוצה יקרה סוף סוף. אם תענו לי אז תודה רבה מראש ואם זאת לא שאלה לפורום הזה אז תידעו אותי.... תודה... שרית. (אגב אנ לא בת 21 אני בת 23 תאריך לידה 16/8/1981 מזל אריה , אם זה נחוץ)

לשרית הצעה

בקר טוב שרית! צרי קשר לדוא"ל שלנו dna196@hotmail.com ושם רשמי בבקשה שמך הפרטי ואם יש יותר מאחד אז את שניהם את שם משפחתך את תאריך הלידה שלך.אנו כמדרכים ומטפלים בתחום המיטהפיסיקה/מיסטיקה בלשון ה"עם" ננסה לעזור לך . שיהיה לך יום כתום שרית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר