געגועים לאהוב

געגועים לאהוב

שלום לכולם, אני חדשה בפורום, מצאתי כאן פריסה מעניינת הקשורה לאקס בהודעה של אודליה1 (תודה לך אודליה). במקרה שלי לא מדובר ממש במערכת יחסים אלא יותר על אהבה מצידי וכנראה פחות מצידו. הקשר בינינו נמשך שנתיים עד לפני כמה שבועות וכלל גם הפסקות ארוכות. אשמח אם תוכלו לעזור לי לפענח את הפריסה. 1. מערכת יחסים בעבר - אביר החרבות 2. איפה אני עכשיו - 2 חרבות 3. איפה האקס עכשיו - מלכת מטבעות 4. מה רגשותי לגבי חידוש הקשר - הירח 5. מה רגשותיו של האקס לגבי אפשרות חידוש - מלך החרבות 6. מי או מה חוסם את הדרך - הטיפש 7. מי או מה יכול לעזור - הקיסרית 8. מה אני צריכה לדעת לגבי אפשרות ממשית לחידוש - מתינות Temperacne 9. האם אפשרות לחידוש הקשר ממשית - אביר המטות

אפשרות לפיתרון

שלום לירונה, וובכן נלך צעד צעד. לגבי הפרחסה: קלף אביר החרבות מראה על מערכת יחסים עם הרבה שינויים ובשביל שייקרה משהו יותר רציני אף אחד לא עשה כלום כלומר כל אחדד חיכה שהאחר יעשה כרגע את במצב של להתנתק מהמציאות בגלל חוסר היכולת להתמודד איתהאת עסוקה בחיפוש אחר תירותים וכל מיני סיבות. נראה שאיקס כמייוצג ע"י מזל שור מצוי עם הרבה עבודה עד כדי כך נראה שכאילו משתלטת עליו יש לו את הצורך התמידי להיות מונע אחר הכסף........ לגבי ריגשותייך על עיין של חידוש הקשר נראה כי זה ייצור בילבול את מבינה שמדובר במערכת יחסים של עחיות וירידות את מבינה שהמערכת יחסים הזו גוררת עימה מציאות לא ברוה שמציקה לך... לגביו -מלך החרבות אכן אקטיבי כאן ובכלל בכל נושא י הזוגייות הם רגישים יש להם זיקה למערכות יחסים שותפייות חתונות ובכלל בכל תחומי האהבה ומה שבלב! מה שחוסם כאן זה הבעיה להבין ולדעת מה עושה לך טוב ומה לא קלף שמתאר חוסר גבולות אולי כרגע מה שמתאים ולא יוצר מחוייבות זה הרצון של החופש. מה שכן יכול לעזור כמייוצג ע"י הקיסרית מראה שאולי מהכיוון שלך תהייה התפתחות כלומר את זו שתפעלי הקלף טוב וחייובי מה שאןומר שיש סיכוי בהחלט להצלחהושגשוג גם קלף המתניות מראה על יכולתו של השואללאפשר לדברים לקרותקלף של שפע והצלחהרצון שדברים יהיו הרמוינם. אניחושבת שכרגע לגבי נושא ההתחדשות יש אפשרות והיא קיימת אך חוזר כאן שוב קלף האביר ששוב מראה על שיונויים ועד שלא ייכנס איזה גורם או איזשהי פעיולה לא יקרה יותר מידי אני חוששבת שכמעט ואין פעולה ממשית שיזוזו ממש דברים אולי מהפחד לדבר.. אבל דווקא הקלפים תומכים בכך שתעשי אז אני מאמינה שאם קצת רוצון והרבה יכולת אין שוב בעיה להבעיא מערכת יחסים זאת לכל מקום שרק נרצה מקווה שעזרתי שיהיה בהצלחה רומי

רומי המון תודה

מדהים איך הקלפים ויותר מזה מי שמפרש אותם מסוגלים לשקף את חיינו כמו במראה. הפירוש די קולע למצבי/ מצבינו היום. רק לא הבנתי כלכך את מלך החרבות בנוגע אליו. הוא רוצה או לא רוצה? אשמח להבהרה נוספת. תודה, לירון

תוספת הבהרה!

קלף מלך החרבות שמייצג את מזל מאזניים מראה לנו כאן שהוא אקטיבי יש לו זיקה לשותפיות זוגייות וכל ענייני האהבה מה שאומר שהוא בכלל לא שולל את הפשרות לגבי חידוש הקשר ויותר מזה יכול להיות שאם כן ייתחדש הקשר בעתיד -יהיו מחשבות מצידו לחתונה רומי

חן חן ותודה רבה!

היי רומי התמוקה וכולם

היי נעדרתי תקופה היו טיפה בעיות בעבודה ובכלל תקופה לא קלה רומי המתוקה מה שלומך? תמיד טוב וכיף לקרוא את הפריסות שלך ואת העזרה שלך ושל שגיא.זוכרת שעשיתי לעצמי פריסת האקס לפני חודש? לא עשיתי עם זה כלום כי לא יצא ולא יודעת כאילו משהו עוצר ביומיים האחרונים חולמת עליו שזה מוזר כי לא קרה לי ככה ורציתי לעשות פריסה אחרת בנוגע לסיכוי לחזרה בנינו.מה את מציעה לא את פריסה האקס אולי את הקלטית שנדע אם בכלל יש סיכוי ואיזה שיעור צריך ללמוד ואם יש סיכוי בכלל.כתבתי לשגיא בפריסות האישיות שהוא הציע ולא ראיתי את התשובה בטוח הוא קיבל מלא. שיהיה לך אחלה ערב מקווה לשמוע ממך ותגידי מה לפרוס, כי איתו אמרתי לך אני נוטה להאמין שהאקסית שלו עשתה פה משהו לא יודעת מה אך היא כאילו "סגרה "לו את העיניים עליי מבחור שהיה מת לראות אותי כ לרגע כ לשניה הוא הפך לאחד שלא מסוגל לראות אותי והוא פתאום והחליט לתת לה סיכוי אחרי 5 חודשים יפים שהיו לנו והוא בכלל נפרד ממנה שנה לפני שהכיר אותי והיא איך שראתה שהקשר רציני התחילה להציק. לא חושבת שסיפרתי לך את זה אי פעם פשוט יש לי מין תחושה לא יודעת שאני עוד אשמע ממנו אולי אני טועה אך ככה תחושתיי אומרות. לאור כ למה שסיפרתי לך מה את מציע ושגיא גם לשאול את הקלפים

רומי המתוקה יצא לי תמוקה בטעות סליחה

רעיון

הי אודליה מה שלומך? וובכן הצעת הפריסה קשורה אך ורק בנוסח השאלה זה פשוט מאוד! אם מעניין אותך תשובות של כן או אלא פשוט עשי את קריאת sosבשאילת שאלות מסוג: האם יש סיכוי שאני נחזור? 2האם כדאי בכלל לחזור? 3האם החברה לשעבר משפיעה ואם מעניין איתך מה יהיה מבחינתך באופן כללי לגבי נושא הזוגייות אזי תעשי את הקריאה הקלטית.... ההחלטה בדייך אם יש לך עוד רעיונות אז ....... בהצלחה מחכה לפירוט רומי

היי רומי פרסית מחכה לתשובה

שאלתי לפי מה שכתבת לי וקודם נראה בכלל אם יש סיכוי ואח"כ אני יעשה הקלטית עליי בזוגיות בחצי שנה הקרובה 1)האם יש סיכוי שנחזור: 1)מלכת הגביעים 2)3 גביעים 3)אס מטות 2)האם כדאי בכלל לחזור: 1)אוהבים 2)מיזוג 3)8 מטבעות 3) האם החברה לשעבר משפיעה: 1)6 מטות 2)2 מטות 3)מרכבה. אלו הקלפים שיצאו לפי השאלות שכתבת בואי נראה מה תגידי ואח"כ אני יעשה את הקלטית מה צפוי לי בזוגיות בחצי שנה הקרובה? מתאימה השאלה לדעתך? שבת שלום מתוקה ותודה רבה על הכל

tאפשרות לפיתרון

היי אודלייה וובכן נראה כי לפי השאלה הראשונה אםשר בהחלט לראות כי הגיע הזמן לחגוג ולהנות נראה כי יש סיכוי גדול שתחזרו אך לדעתי יש כאן הרבה את העניין של המין כל הקלפים מדברים על נושא ההנאה ,המשיכה מזל עקרב-מלכת הגביעים בהחלט מדברת על משיכה בלתי נתנית לשליט גם קלפ המוט מראה על התחלות שבאות מכיוונים סוערים התעורות של רצונות ודחפיםיצירת כח רצון ואנרגיה. אז נאמר שקיים בהחלט סיכוי לחזור אך עם דגש בעיקר על נושא המינוייות. השאלה האם כדאי? מראה קודם כל מקלף המיזוג התמודדות עם 2 מצבים קלף זה עם כל היופי שבו והשגשוג מראה גם על התמודדות עם 2 מערכות יחסים , 2 נשים כמו שאומרים לאחוז במקל מ2 קצוותיו גם קלף האוהבים מראה על ההתלבטות של האם לפעול לפי צו הלב או ההיגיון וקלף 8 המטבעות מראה כי עצם החזרה יהיה כרוך בהרבה עבודה קשהלעיתים עם מעט תמורה כך שנשאלת השאלה בעצם האם כדאי?. בגדול רואים מהפריסה האחרונה שבהחלט יש לחברה השפעה על הלך העניינים קודם כל קלף 2 מוטות מראה כי היא מוכנה לחכות לחבר ולמרות העבר יכול להיות שהוא מהווה מבחינתה שוה רצון למימוש שלה להיות איתו. נראה גם מקלף 6 מוטות שיש לה ביטחון מלא ואמון להצלחה שיתממש הרצון שלה ובכלל תשוקותיה לגביו קלף המרכבה מעיד על יה כי היא אף משתמשת בהרבה הפעלת כח לפעמים עד כדי אלימות בשביל לשכנע וליצור את המצב שהוא רוצה שיהיה לדעתי אכן יש לה השפעה גדולה!! אני מקווה שהארתי לך את המצב עכשיו מה שנותר לפי מה שראינו להחליט אני מאחלת לך בהצלחה רומי

רומי מה את אומרת?

קודם כ לתודה לך על השיקוף אמתר נכון, אני באתמ חתשתי בפרידה שהיא מפעליה כוח אולי אפילו שימוש בכל מיני דברים כדי להחזיק אותו (כישוף) לדעתי כי אני חשה שהוא לא פועל לפי צו ליבו אלא לפי משהו שמושך אותו מה את אומתר נעשה פריסה קלטית עליי לראות מה יהיה איתי ב3 חודשים הבאים בזוגיות בואי נראה מה אומרים הקלפים? לפי הפריסות הוא עוד חושב עליי אני בלב שלו?

לדעתי את אכן עוד בליבו אם את רוצה להדוק מה יהיה ב3 חודשיים הבאים אז..........

רומי פרסית את הקלטית לבדוק מה יהיה ב3 חודשים הבאים

רומי אלו הקלפים שיצאו לי פרסתי כללי על הזוגיות שלי מה צפוי אך חשבתי בליבי עליו הנה הקלפים מחכה לשמוע ושוב המון תודה על כל העזרה,התמיכה,ההבנה, עליך נאמר אנשים טובים באמצע הדרך!שימי לב כמה מלכות יצאו פה. 1)מה עוזר או בעד - 6 מטות 2)מה חוסם או נגד - מלכת המטות 3)שיעור רוחני לשואל בהווה - מלכת החרבות 4)בונוס לשואל אם ילמד את השיעור הרוחני - 4 גביעים 5)עבר קרוב 4 חודשים - 4 חרבות 6)עתיד קרוב 4 חודשים - 10 גביעים 7)דימוי וזווית אישית - קלף העולם 8)זווית ראייתה של החברה - 7 גביעים 9)רוצה אבל פוחדת - מלך הגביעים 10)סיכום יכולת כיוון רוח - 3 מטבעות פריסה די מעינינת כי לא קרהל י שיצאו לי כ"F מלחכים ומלכות יחד. מקווה שהיא חיובית ומרמזת על תקופה יותר טובה מזו שעברה עליי לאחרונה. שבוע טוב לך ולכולם מחכה לשמוע מה תגידי את ושגיא או כל מי שמבין

אפשרות לפיתרון

אהלן אודליה אז בואי ניגש לעניינים ונראה מה יש לנו פה? הקלף הראשון שעלה בפריס מראה כי הכיוון שאת הולכת אליו הוא כיוון טוב כיוון של הצלחה יש כאן מעין תחושה שהצלחת להתגגבר על משהו אך אל לך לשכוח כי הדרך להמשך עוד ארוכה מה שחוסם כפי הנראה על פי צלכת המוטות (מזל אריה) היא היכולת לראות את ההנאות שבדברים והנה בקלף שלפני שעליך לחוש את אותה התחושה הטובה. לגבי שיעור רוחני שלומדים ממלכת החרבות נראה כי אולי דרך ההתבודדות )אולי אפילו עשיית מדיטציות) זה מה שיוביל אותך לאמת הפנימית שבתוכך והבנת אידאלים למען התקדמות נכוננ, ונראה כי אם כך תתנהגי תוכלי לנטרל את הרעל שיש לך בחיים את אותה האמונה והשמחה. לגבי העבר רואים מקלף 4 החרבות כי לא היה שינוי של ממש בחיים אני חושבת שזה היה זמן בעבורך שאמר שאין גם מה לעשות יותר מידי היית בעצם במצב של לא להחליט עד שתרגישי שלמה עם עצמך ועם החלטותייך. אווווווווווווווווווווווווווו איזה יופי 1-גביעים מה אני יגיד לך עתיד יפה של 4 חודשים עם הצלחה משאלה שמתממשת בקיצור יש בהחלט למה לחכות בכלל אני חושבת שאם שואלים שאלה מתחום הזוגייות ועולה כזה קלף הרי שמצפה לנו תקופה מלבלבת עם המון הרמוניה וא-ה-ב-ה! נעבור להיבט שלך כלומר איך שאת תופסת את עצמך קלף העולם מראה כי את מרגישה שמיצית הכל וכע ת את לא יודעת מה לעשותהקלף קורא לךלקפוץ לתהום ולנסות דברים חדשים(ואם קלף העתיד חייובי אז למה לא ?) נראה כי הסביבה מאמינה כי יש ביכולתך להפוך את חלומותיך למציאות הם סבהורים כי יש לך את כל הכלים על מנת להפוך את אותה ההוויה הרוחנית לדבר מעשיאך בשביל לעשות זאת יש להפשיל שרולים ולהתלכלך . הפחדים -צלך הגביעים מייוצג ע"י מזל סרטן לדעתי את חשה לפעמים שלא אוהבים אותך מספיק ובכלל מבפנים ואולי זה לא נראה כך מבחוץ את מאוד פגיעה . לסיכום קלף 3 מטבעות מראה לנו כי בהחלט קיימת הכרה בגמול אני חושבת שהלמידה הרוחנית שלך הביאה אותך למימוש המעשי בצםם מדרך הלמידה תוכלי לממש את עצמך בעולם החומר ולהפוך את רצונותיך למציאות. תוספת לעניין המלכים והמלכות לבקשתך אז יש כאן תמונות מצב שמראה לנו על הזדמנויות בחייך שקוראות לך לא לפספסן בנוסף על פי white2 מלכות מעיד על חברים כנים! זהו אודליה אני מקווה שתפיקי את התובנות מן הקריאה ושתחברי את הדברים עם שאר הקריאות הקודמות מקווה שעזרתי שיהיה לך הרבה בהצלחה!!! רומי

רומי אני בהלם ממך כל פעם מחדש

רומי,תודה על הניתוח וקלעת בול ואני מזל סרטן!!!!!! עלי נכון על הפחדים שלי כאילו תמיד מפחדת שלא יעריכו, יאהבו,יעזרו,ולפעמים מבינה שאלו רק פחדים שאתגבר עליהם ואוכל להתמודד עם מה שיש. בהחלט צדקת בקשר לתחושה הכללית שלי שעברתי ולמדתי והפקתי את הלקח ועם הפנםי לעתיד אני צועדת עכשיו לדרך חדשה ומקווה באמת שתאיר ותהיה טובה. אז מה שאת אומרת יל בעצם להתחיל מחדש ואם הוא צריך לחזור זה יקרה אחרי שאתחזק ואחזור לעצמי עם הביטחון והאושר וכל מה שאבד בתקופה האחרונה, לא צריכה ולא יכולה לעשות כלום נכון אפילו לא לא להתקשר אליו? לא להראות סימני חיים? מה את אומרת להתחיל מחדש? לחכות לסימן ממנו?שפרסתי את הפריסה הוא היה במחשבותיי אך שאלתי כללית מה צפוי. מחכה לשמוע את דעתך על מה שכתבתי את מדהימה ומתוקה תודה רבה איך קלעת הול שאני סרטנית מבלי לדעת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר