פריסה בזוגיות..

פריסה בזוגיות..

אמממ עשיתי שני פריסות בקלפי ריידר הראשונה:פריסת כן או לא האם x בקשר רומנטי עם בחורה אחרת? יצא תשע חרבות פריסה שניה:פריסת שאלה 3 קלפים פלוס קלף סיכום.. האם יהייה הקשר ביני לבין x ימשיך להיות? קלף 1- כוח קלף 2- אוהבים קלף 3- שני מטות קלף סיכום-תשעה מטות תודה...

אפשרות לפיתרון

שלום אד ואדי ובכן לגבי השאלה הראשונה קצת קשה לקרוא פריסה בעלת קלף אחד אך בכל זאת אני יענה...... נראה שהדאגה באה מרקע מוצדק מה שאומר יש סיבה לדאגה נראה שהנושא ממש מטריד אותך לפעמים עד כדי כך שאת לא מצליחה להרדם(אולי אפילו חלומות) בקיצור הרבה מחשבות. לגבי השאלה השנייה: קלף התשובה כפי שהוא באמצע בעיקרון - קלף האוהבים הוא קלף חייבובי לעניינים שבלב אך עם זאת יש פה איזשהי פרובלמטיות והיא שישנם 2 כיוונים שכל אחד מושך לכיוון אחר כאילו ההגיון אומר להפסיק את הקשר ואילו הלב לא מאפשר זאת אולי באמת מחשבות ע ל מישהי אחרתקלף הכח מראה לנו על בן אדם עם ביטחון עצמינראה כי לשואל דחפים רבים ולא מעט מזל כך שבזכות אלה מצליח להגיע למטרתיו!קלךף 2 המוטות מראה לנו שx לא רץ כי הוא בודק לומד על המצב עדין חוושב מה לעשות לפני המשך התהליך.......... בסופו של דבר 9 מוטות כקלף סיכום מראה לנו על כך שאומרת לשואל להחזיק מעמד לפני המכשול האחרון מה שאומר שמן הסתם לא חסר לו בעיות כנראה את שאת קולטת את הדברים שמתרחשיםוכדומה ומכאן והלאה אם דברים לא ייהיו בשלטיה מאוד מהר הם ידרדרו! אני מקווה שעזרתי אמנם לא נראה לי מה שרצית לשמוע טוב לא נעים לשמוע כאלה דבריםאז סליחה מראש והיי חזקה חשוב להבין דברים ולראות לפני שזה בא לנו ככה בבוםםםםםםם בהצלחה רומי

תודה רומי....אבל....

לא הבנתי משהו אחד אם יש לו מישהי? ואם זה לא ברור האם אני צריכה לעשות פריסה מלאה ולשאול אחרת ואם כן אז איך? תודה לך.....

רעיון

לדעתי כרגע תמתיני אני לא חושבת שכל קריאה לפעולה צריך להתייעץ עם הטארוט עם כל הכבוד"ויש כבוד" ואחר בהתאם למתרחש תחליטי.... אך שדברים עכשיו תתחילי יותר לרחרח ולבדוק מה קורה.........גם יש לי הרגשה שמעכשיו דברים ייקרו יותר מהר ויתבררו לך ממה שנדמה לך כך שפשוט להשגיח! רומי

פריסה בזוגיות..

אמממ עשיתי שני פריסות בקלפי ריידר הראשונה:פריסת כן או לא האם x בקשר רומנטי עם בחורה אחרת? יצא תשע חרבות פריסה שניה:פריסת שאלה 3 קלפים פלוס קלף סיכום.. האם יהייה הקשר ביני לבין x ימשיך להיות? קלף 1- כוח קלף 2- אוהבים קלף 3- שני מטות קלף סיכום-תשעה מטות תודה...

פריסת SOS

בפריסת SOS פותחים שלושה קלפים, אין קלף סיכום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר